Ślusarz Rzeszów

K7 Karol Nowak

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Ślusarz Rzeszów

Awaryjne otwieranie mieszkań Awaryjne otwieranie drzwi Wymiana zamków
K7 Karol Nowak O nas:

Jesteśmy profesjonalnym serwisem, między innymi, usług ślusarskich operującym na terenie Rzeszowa i okolic. Od samego początku naszej działalności w 2012 roku stale pracujemy nad zwiększaniem zakresu świadczonych usług. Robimy to ponieważ komfort naszych klientów i ich zadowolenie jest dla nas niezmiernie ważne. Profesjonalizm, a także specjalistyczne podejście  do każdego powierzonego nam zadania to dla nas priorytet.

1 rok Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 90 zł
dojazd - gratis
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Dzielnice Rzeszowa, w których możesz zamówić ślusarza

 1. Baranówka
 2. Biała
 3. Budziwój
 4. Bzianka
 5. Drabinianka
 6. Miłocin
 7. Nowe Miasto
 8. Pobitno
 9. Przybyszówka
 10. Załęże
 11. Zwierzyca
 12. Zalesie
 13. Wilkowyja
 14. Śródmieście
 15. Staroniwa
 16. Ruska Wieś
 17. Słocina

Otwieranie zamków każdego typu i każdej marki, Gerda lub innej, to zadanie, które trzeba powierzyć profesjonalistom. Tylko oni są gwarancją skutecznie wykonanej pracy w tym zakresie. Brak możliwości dostania się do własnego mieszkania, podobnie zresztą jak brak możliwości z niego wyjścia, to niezwykle stresujące sytuacje. Pogotowie zamkowe, które może wybawić Cię z takiej opresji, musi być przygotowane na każdą ewentualność. Taką fachową pomoc możesz otrzymać już dzisiaj dzięki perfekcyjnym serwisom dostępnym na stronie Naprawek.pl. To właśnie tutaj znajdziesz doświadczonych techników bezpośrednio, z którymi ustalisz cenę oraz najdogodniejszy dla Ciebie termin wykonania usługi. Każdy zamek do drzwi może ulec awarii, najważniejsze jest, by w takich sytuacjach nie poddawać się panice. Każdy ślusarz dostępny na naszej stronie internetowej jest doskonale przygotowany sprzętowo na wszystkie typy interwencji. Wiedzą już o tym tysiące klientów, którzy na własnej skórze przekonali się o wysokiej skuteczności współpracujących z nami techników. To dzięki losowemu badaniu ich satysfakcji, na temat każdego wykonawcy możesz przeczytać opinie o tym, jak przebiegały powierzone mu zlecenia. Awaryjne otwieranie drzwi to tylko mały wycinek tego, co mieszczą sobie usługi ślusarskie oferowane przez serwisy widoczne na stronie. Jest ich znacznie więcej, oczywiście nie każdy może się specjalizować w takich czynnościach jak dorabianie kluczy albo awaryjne otwieranie samochodu. Jednak jeśli wymiana zamka w drzwiach sprawia Ci choćby odrobinę trudności, koniecznie zwróć się po pomoc do specjalisty.

Rzeszów to duże, prężnie się rozwijające miasto. Nic zatem dziwnego, że w każdym jego rejonie zdarzają się ślusarskie usterki. Jeśli popsuty zamek lub zacięte drzwi dopadły Cię w Słocinie, Przybyszówce, Załężu lub w jakiejkolwiek innej dzielnicy, to pamiętaj, że i tam możesz liczyć na fachową pomoc. Nie sposób mówić o Rzeszowie bez wspominania o jednym z jego najbardziej rozpoznawalnych symboli. Jest nim Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Ten monumentalny obiekt odsłonięty 1 maja (bo jakże, by inaczej) 1974 roku, dla wielu mieszkańców miasta jest powodem do dumy, dla innych to powód do niewybrednych żartów. W każdym razie nikt nie może przejść koło niego obojętnie. Kilka lat temu grupa rzeszowskich studentów nakręciła nawet krótki film na zaliczenie, w którym ów pomnik ożywa i idzie przez miasto. Z całą pewnością można zatem stwierdzić, że mimo regresu myśli rewolucyjnej w budownictwie i nie tylko, pomnik nie przestaje inspirować.

Obok profesjonalizmu i rzetelności współpracujących z nami wykonawców również nie można przejść obojętnie. Nie życzymy Ci oczywiście konieczności nieustanego sprawdzania ich skuteczności. Nikt przecież nie lubi usterek, tym bardziej ślusarskich. Długo by można się jeszcze rozpisywać na temat stresu im towarzyszącego, na temat całego nieszczęśliwego splotu okoliczności prowadzących do uwięzienia się we własnym domu, zaklinowanym w zamku kluczu czy innych zdarzeniach prowadzących do ślusarskiej katastrofy. Nie warto się na tym skupiać lepiej zainteresować się rozwiązaniem problemu, a pomoże Ci w tym Naprawek.pl.

Cennik

Cena za usługę jest ściśle związana z indywidualnymi stawkami, którymi się posługują widoczne na stronie serwisy.


Wybrane zlecenia naprawy
Usługa: Otwieranie mieszkań
Miejscowość: Rzeszów, Budziwój
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Zgubione kluczy - brak dostępu do mieszkania
Usługa: Otwieranie samochodów
Miejscowość: Rzeszów, Bzianka
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Kluczyki w aucie
Usługa: Wymiana zamka
Miejscowość: Rzeszów, Drabinianka
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Wymiana zamka po włamaniu
Usługa: Awaryjne otwieranie samochodu
Miejscowość: Rzeszów, Miłocin
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Zgubione kluczyki do auta
Usługa: Wymiana zamka
Miejscowość: Rzeszów, Nowe Miasto
Data zlecenia: 2017-10-26
Komentarz: Pogotowie ślusarskie
Usługa: Wymiana zamków
Miejscowość: Rzeszów, Przybyszówka
Data zlecenia: 2017-10-25
Komentarz: Założenie nowego zamka w drzwiach
Usługa: Otwieranie mieszkania
Miejscowość: Rzeszów, Pobitno
Data zlecenia: 2017-10-23
Komentarz: Otwieranie mieszkania - brak kluczy
Usługa: Otwieranie zamków
Miejscowość: Rzeszów, Zwierzyca
Data zlecenia: 2017-09-11
Komentarz: Popsuty zamek antywłamaniowy
Usługa: Awaryjne otwieranie
Miejscowość: Rzeszów, Śródmieście
Data zlecenia: 2017-09-09
Komentarz: Nie można otworzyć drzwi do mieszkania
Zadzwoń Prośba o wycenę