RAB Nowy Dwór Mazowiecki

Serwis Zamków RAB Radosław Falkowski


Przasnyska 16b lok. 64, 01-756 Warszawa
Ceny od 49 zł
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Wyróżnienia
Najwyższa jakość usług Serwis przyjazny klientom 100% Sprawdzony serwis
O nas

Zgubiłeś bądź zatrzasnąłeś klucze do auta lub mieszkania? Nie możesz dostać się do domu? Nie panikuj i dzwoń po specjalistów. Wybierz solidny Serwis Zamków RAB, który otworzy każdego rodzaju drzwi bez uszkodzeń! Wielokrotnie przekonaliśmy się, że pogotowie zamkowe jest naprawdę potrzebne. Awaryjne otwieranie drzwi i okien, wymiana zamków, wyjęcie złamanego klucza - ważne, by takie usługi były wykonane szybko i profesjonalnie. Nasz zespół ślusarzy to grupa ludzi z bogatym doświadczeniem, praktyczną wiedzą i zrozumieniem dla każdego klienta. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy typ zamka, rodzaj drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych) oraz model i markę samochodu. Sprawdź nas i pozostaw zgłoszenie!

Zakres usług
  • Awaryjne otwieranie drzwi mieszkania i domu
  • Awaryjne otwieranie samochodu
  • Otwieranie sejfu
  • Wymiana i naprawa zamków
Opinie
5
Po bezproblemowym usunięciu awarii zamka mogę tylko polecić ten serwis. Fachowa firma.
5
Ślusarz szczerze odradził naprawianie zamka, bo prawdopodobnie usterka by powracała. Zaproponował nowocześniejszy zamek, który zamontował od ręki
5
Po krótkiej rozmowie telefonicznej Pan z serwisu przyjechał do mnie błyskawicznie i był przygotowany i na naprawę, i na wymianę zamka. Pełny profesjonalizm.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Ślusarz w mieście Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi Ślusarskie Sławomir Ślusarczyk

Awaryjne otwieranie mieszkań, Awaryjne otwieranie samochodów, Awaryjne otwieranie drzwi, Wymiana zamków
al. Aleja Niepodległości 227/233 lok. 109
02-087 Warszawa

Zamek 24h Marcin Karnufek

Awaryjne otwieranie mieszkań, Awaryjne otwieranie samochodów, Awaryjne otwieranie drzwi, Wymiana zamków, Otwieranie sejfów
Graniczna 25a
05-091 Ząbki
Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni
Gdzie działamy ?
Obsługiwane dzielnice Nowego Dworu Mazowieckiego: Centrum, Pólko, Modlin Twierdza, Okunin, Młodych, Nowodworzanka, Modlin Stary.

Obsługiwane miasta w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego: Warszawa, Garwolin, Piaseczno, Otwock, Legionowo, Serock, Marki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Sulejówek, Nowy Dwór Mazowiecki.
Zadzwoń Prośba o wycenę