Awaryjne otwieranie drzwi Jasło

K7 Karol Nowak

Zadzwoń pon. - pt. 7.00 - 21:00
sob. 8.00 - 16.00
616 668 967 lub Kliknij i zapytaj o cenę 24h / 7 dni

Ślusarz Jasło

Awaryjne otwieranie mieszkań Awaryjne otwieranie drzwi Wymiana zamków
K7 Karol Nowak O nas:

Od pewnego czasu masz problem z zamkiem w drzwiach? Nie wiesz, gdzie zgłosić się po pomoc? Niezwłocznie skontaktuj się ze specjalistami z serwisu „K7”, którzy staną na wysokości każdego zadania. Posiadane doświadczenie umożliwia trafną diagnozę oraz bezzwłoczne przystąpienie do pracy. Zaufaj nam tak samo, jak obecni klienci i zapomnij o wszelkich utrudniających codzienne życie usterkach. Pamiętaj, że zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem mieszkań. Zapamiętaj nasze dane i w razie potrzeby zostaw zgłoszenie – bezzwłocznie do Ciebie oddzwonimy i ustalimy wszystkie szczegóły. „K7” pozostaje do Twojej dyspozycji!

1 rok Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 90 zł
dojazd - gratis
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń Prośba o wycenę