Damian Skrobocz
4.6

Serwis Pralek Damian Skrobocz

Młyńska 20/4, 41-803 Zabrze
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa pralki jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które często może przerastać Twoje umiejętności. Aby efekty takiej naprawy były trwałe, wezwij na pomoc sprawdzony serwis AGD z Twojej okolicy. Ten fachowiec dokłada zawsze wszelkich możliwych starań do tego, by naprawy sprzętu AGD, których się podejmuje, stały na jak najwyższym poziomie i przebiegały w możliwie jak najmniej inwazyjny sposób. Przekonaj się, że warto mu zaufać!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa pralki
Zasięg
 1. Gliwice
 2. Zabrze
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Chorzów
 6. Tarnowskie Góry
 7. Będzin
 8. Piekary Śląskie
 9. Świętochłowice
 10. Czeladź
 11. Pyskowice
 12. Radzionków
 13. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
59 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Z czystym sumieniem będę polecał ten serwis sprzętu AGD każdemu. Kiedy w grę wchodziła pilna naprawa pralki, panowie bez zawahania zajęli się problemem, który rozwiązali jak prawdziwi profesjonaliści. Widać było od razu, że to odpowiedzialni, rzetelni, uczciwi i profesjonalni fachowcy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam gorąco, kontakt zachowuję.
, Wirek
ocena: 5
Wymiana programatora dla tych specjalistów nie była żadnym wyzwaniem. Do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Warto dodać, że naprawa pralki na miejscu nie była kosztowna, z czego również jestem bardzo zadowolony. Polecam przede wszystkim za fachowość, terminowość oraz podejście do klienta, a telefon do panów oczywiście sobie pozostawiam.
, Miechowice, Bytom
ocena: 5
Ten pan to bez wątpienia złota rączka, której każdy może pozazdrościć. Udowodnił to, zajmując się naprawą pralki, która od jakiegoś czasu w trakcie cyklu prania wydawała niepokojące dźwięki. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy i na pewno będę polecał jego usługi znajomym i rodzinie.
, Będzin
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usługi, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralkosuszarki. Technik punktualnie zjawił się na miejscu, do tego okazał się osobą sumienną, dokładną, rzetelną i odpowiedzialną, która doskonale zna się na swoje pracy. To bez wątpienia profesjonalista z górnej półki, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Dziękuję i polecam gorąco wszystkim moim znajomym w potrzebie.
, Będzin
ocena: 5
Naprawą płyty indukcyjnej zajmowali się dla mnie ci specjaliści, którzy jeszcze tego samego dnia pojawili się w mieszkaniu i od razu przystąpili do pracy. Szybko zdiagnozowali przyczynę awarii, która okazała się błaha, następnie zaproponowali najlepsze rozwiązanie, które nie uszczupliło w znaczący sposób mojego portfela. Polecam serdecznie, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam.
, Rokitnica
ocena: 5
Jeśli ktoś zainteresowany jest profesjonalną i niedrogą naprawą urządzeń AGD, polecam korzystanie z usług tego specjalisty. Ten pan to złota rączka, jakiej na próżno szukać w okolicy, doskonale zna się na swojej pracy i widać, że bardzo ją lubi. Do tego jest osobą sympatyczną i dowcipną, która od podszewki zna budowę każdego sprzętu. Polecam!
, Klimzowiec
ocena: 5
Szybko, rzeczowo i punktualnie w umówionych wcześniej godzinach. Diagnoza oraz naprawa trafne w 100%. Ten serwis AGD warto mieć zawsze pod ręką. Cena na wykonaną usługę wraz z dojazdem również przyzwoita. Do tego wysoka kultura osobista fachowca. Polecam serdecznie każdemu w potrzebie.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Polecam za pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz perfekcyjnie wykonaną usługę. Panowie z powierzonym zleceniem poradzili sobie jak nikt dotąd (poprzednicy nie dali rady), a cena za wymianę programatora w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Teraz pralka działa bez zarzutu, nawet lepiej niż przed naprawą. Polecam w 100% ich kompleksowe i niedrogie usługi.
ocena: 5
Bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy tego fachowca. Naprawa sprzętu kuchennego nie była dla niego żadnym problemem, z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze - widać było od razu, że pan celująco odrobił lekcje. Kompetencja w każdym calu. Warto również wspomnieć, że u klienta zawsze zjawia się zawsze punktualnie, co dla mnie jest bardzo ważne. Polecam, a kontakt do pana pozostawiam!
ocena: 5
Ci fachowcy to niewątpliwie eksperci w dziedzinie AGD. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca chociaż nie należała do najłatwiejszych, sprawiała im przyjemność. Na plus zasługuje fakt, że większość prac naprawczych wykonują w domu u klienta, za co jestem im bardzo wdzięczny. Polecam ten serwis AGD z całego serca, a numer telefonu znalazł się już na liście kontaktów.
, Łagiewniki
ocena: 5
Naprawa pralki była koniecznością, kiedy okazało się, że urządzenie nie dopiera prania, do tego w trakcie cyklu prania cieknie. Panowie na miejscu byli na drugi dzień od zgłoszenia telefonicznego, z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam z ręką na sercu, a telefon pozostawiam.
, Mikulczyce, Zabrze
ocena: 5
Pan na zgłoszenie zareagował bardzo szybko. Do zadania podszedł odpowiedzialnie - widać było od razu, że ta praca sprawia mu przyjemność. Wymiana fartucha trwała bardzo krótko, a ja jestem zadowolony z wykonanej usługi. Polecam serdecznie każdemu ten serwis pralkosuszarki, a telefon kontaktowy do tego pana oczywiście zapisuję.
, Stare Gliwice, Gliwice
ocena: 5
To bardzo dobry serwis sprzętu kuchennego, który wyratował moją rodzinę z poważnej opresji, gdy piekarnik odmówił działania. Mamy sprzęt wyższej półki, ale niestety już po gwarancji, więc nie było co liczyć na producenta. Ten specjalista zajął się nim jednak bardzo profesjonalnie i przede wszystkim - skutecznie. Serdecznie polecam każdemu, kto poszukuje uczciwego, rzeczowego i kompetentnego specjalisty!
ocena: 5
Naprawą sprzętu kuchennego zajął się ten specjalista, który okazał się solidnym i rzetelnym fachowcem - do zadania podszedł odpowiedzialnie, już podczas rozmowy telefonicznej dało się zauważyć, że to specjalista pisany przez dużą literę "S". Na miejscu był punktualnie, do tego miał niezbędne narzędzia, które znacznie ułatwiły mu pracę. Polecam go za dokładność, uczciwość i przystępne ceny.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Choć nie robię tego często, to tym razem rekomenduję ten serwis AGD. Zgłosiłam się do nich niedawno w sprawnie naprawy kuchenki elektrycznej, która od jakiegoś czasu dziwnie syczała. Panowie bez chwili zawahania przyjęli zlecenie, a na miejscu byli w niecałe 20 minut. Zadanie oczywiście wykonali, a pracę wycenili uczciwie. Polecam.
, Wójtowa Wieś, Gliwice
ocena: 5
Poszukiwaliśmy firmy, która zajmie się naprawą pralki na miejscu, ponieważ nie mieliśmy możliwości samodzielnego dostarczenia jej do serwisu. Z pomocą przyszedł do nas ten wykonawca, który doskonale poradził sobie z problemem, który dotyczył wymiany elektrozaworu. Usługa wykonana została bezbłędnie, a cena była ok. Polecamy.
, Świętochłowice
ocena: 5
W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się takich fachowców od pralek.
ocena: 5
Kilkakrotnie skorzystałem z pomocy tego fachowca. Polecam.
ocena: 5
Godny polecenia Pan, któremu następnym razem ponownie oddam pralkę.
ocena: 5
Jest to fachowiec, który woli naprawić dobrze, tanio i bazować na poleceniach.
ocena: 5
Polecam!!! Fachowiec pierwsza klasa. Same plusy.
ocena: 5
Usterka w pralce usunięta w ciągu jednego dnia. Polecam.
ocena: 5
Technik bardzo słowny. Umówiony był ze mną na konkretny dzień i godzinę. Dotrzymał słowa.
ocena: 5
Super, że za każdym razem gdy dzwoniółem do technika odbierał telefon. To mi się bardzo podoba, że liczy się z klientem.
ocena: 5
Punktualny, rzeczowy , a także efektywny. Wymienił części i odpowiedział na wszystkie moje zadane pytania.
ocena: 5
Fachowiec zabrał programator od pralki do regeneracji i dwa dni później pralka prała jak nowa.
ocena: 5
Jeżeli ponownie coś się stanie z moją pralką lub pralką moich znajomych na pewno będę dzwonić do technika i polecać.
ocena: 5
Padła mi pralka, na pomoc przyszedł mi bardzo miły Pan.
ocena: 5
Zadzwoniłem w sprawie awarii pralki i mojej zerowej wiedzy na ich temat, ale dzięki pomocy telefonicznej od Pana okazało się rozwiązać banalny problem. Pomoc darmowa.
ocena: 5
Zaangażowany, rzeczowy, profesjonalny i indywidualnie podchodzi do każdego klienta dodatkowo Pan jest bardzo sympatyczny. Zdecydowanie polecam.
ocena: 5
To był doskonały wybór tego fachowca. Współpraca przebiegała bezproblemowo.
ocena: 5
Konkretne podejście do naprawy pralki.
ocena: 5
Fachowiec to mało powiedziane. Jest to geniusz od pralek. W mojej sprawie spisał się na medal.
ocena: 5
W czasach kiedy tak trudno znależć prawdziwego fachowca, wybierając tego fachowca dokonałem strzału w 10. Pralka działa jak szalona.
ocena: 5
Dobrze naprawiona pralka, serwisant bardzo miły i sympatyczny.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z współpracy, kontaktu telefonicznego oraz podejścia do bardzo wymagającego klienta. Pralka naprawiona - klient zadowolony.
ocena: 4
Telefon do tej firmy AGD otrzymałem od znajomego i również potwierdzam jego pozytywną opinię. Naprawa pralki z dojazdem przebiegła bez większego problemu, a cena za profesjonalnie wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Okazało się, że konieczna jest naprawa bębna, z którą wykonawca poradził sobie w niecałe 2 godziny. Polecam.
ocena: 4
Jestem w 100% zadowolona z pracy, jaką wykonał dla mnie jakiś czas temu ten serwis pralki z dojazdem. Usługa polegająca na wymianie programatora przebiegła szybko, bez żadnych problemów i zakończyła się sukcesem. Polecam za rzetelność, sumienność, odpowiedzialność oraz przystępny cennik, którego nawet nie odczuł mój portfel.
ocena: 4
Pilna naprawa pralki! Telefon do tego specjalisty okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Pan do pracy podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a robota nie zajęła mu wiele czasu. Polecam za uczciwość, fachowość, odpowiedzialność oraz przystępny cennik, który z pewnością nie zaskoczy nikogo. Numer telefonu do panów oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Godula, Ruda Śląska
ocena: 4
Jestem zadowolony z naprawy pralki, jaką wykonywał dla mnie ten specjalista. Rozmowa wstępna była bardzo miła - wysoka kultura osobista, fachowość, odpowiedzialność i ogromne zaangażowanie. Cena również okazała się przystępna - była nawet niższa od tej, którą zaproponował podczas rozmowy telefonicznej. Polecam gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Klimzowiec
ocena: 4
Polecam skorzystania z usług tego fachowca. Jest to profesjonalista w naprawianiu pralek.
ocena: 4
Pan, który naprawiał moją pralkę był bardzo słowny i rzetelny. Polecam.
ocena: 4
Pan miał bardzo dużą wiedzę w sprawie zesputej pralki.
ocena: 4
Naprawa trawała bardzo krótko. Z Technikiem był bardzo fajny kontakt.
ocena: 4
Droga, lecz fachowa naprawa pralki.
ocena: 4
Pan,który odebrał telefon odpowiedział na wszystkie moje pytania w sprawie pralki a było ich wiele-miły kontakt.
ocena: 4
Pan godny polecenia innym klientom.
ocena: 4
Miła i rzeczowa rozmowa telefonczna z doświadczonym Panem.
ocena: 4
Technik zna się na swojej pracy.Co najważniejsze to przystępne ceny szczerze polecam.
ocena: 4
Miłe zaskoczenie. Firma jest rzetelna, konkretnie wykonuje naprawy pralek.
ocena: 4
Terminowo, szybko oraz bezproblemowo. Technik na medal.
ocena: 4
Bardzo miły Pan, pomógł nie narażając na koszty. Usługa wykonana szybko
ocena: 4
Chętnie polecę tego Pana najbliższym.
ocena: 4
Bardzo dyspozycyjny Pan nawet jak jest na urlopie to odbiera telefon. Miałam problem z pralką, która w czasie prania się zatrzymała.
ocena: 4
Fachowiec jest bardzo sprawny w tym co robi i jego stawki nie są aż tak wysokie.
ocena: 4
Cena za naprawę pralki naprawdę zachęcająca w porównaniu do konkurencji.
ocena: 4
Diagnoza i dojazd gratis - polecam.
ocena: 4
Naprawa przebiegła bez problemów, uważam że firma jest profesjonalna.
ocena: 4
Konkretny fachowiec dziś przyjechał do mojej pralki. Bardzo polecam.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502