4.7

SERWIS TECHNICZNY KRZYSZTOF SIOMA

Obrońców Szemuda 26, 84-217 Szemud
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa i Serwis AGD

Masz problem ze sprzętem AGD? Serwis oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy suszarek do ubrań, pralek, płyt indukcyjnych, zmywarek, okapów, piekarników i kuchenek elektrycznych oraz gazowych. Nawiąż kontakt ze sprawdzonym fachowcem, dla którego niestraszna jest żadna usterka. Znowu problem z łożyskami w pralce? Zmywarka nie chce skończyć programu? A może występują problemy z odprowadzaniem wody? Fachowiec na pewno znajdzie na to rozwiązanie. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj i ustal dogodny termin wizyty specjalisty!

Zakres usług
  • Naprawa suszarki do ubrań
  • Naprawa pralki
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa okapu
  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa kuchenki elektrycznej
  • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
  1. Wejherowo
  2. Rumia
  3. Reda
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawa pralki w wykonaniu tego serwisu nie kosztowała mnie majtku, za to efekt był znakomity. Urządzenie po naprawie działa jeszcze lepiej niż wcześniej. Warto również dodać, że cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Jestem w 100% zadowolona z wykonanej usługi i polecam gorąco za fachowość, doświadczenie i nienaganną kulturę pracy.
ocena: 5
Szybki kontakt, fachowe doradztwo i szybka weryfikacja usterki. Polecam serdecznie za skuteczną naprawę pralki automatycznej, bo panowie popisali się niesamowicie. Okazało się, że konieczna jest wymiana amortyzatorów, z którą poradzili sobie bardzo dobrze. Zaskoczyła mnie nie tylko jakość pracy, ale również atrakcyjny cennik usług.
ocena: 5
Naprawa AGD przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i cieszę się, że panowie świadczą je z dojazdem, bo to duże ułatwienie. Polecam serdecznie za zaangażowanie i bogate doświadczanie, którego w obecnych czasach brakuje wielu "fachowcom". Numer telefonu oczywiście pozostawiam w razie konieczności.
ocena: 5
Ten fachowiec już wielokrotnie pomagał mi wybrnąć z opresji, kiedy urządzenia zawodziły. Ostatnio potrzebna mi była pilnie naprawa zmywarki, a pan po raz kolejny stanął na wysokości zadania i od razu zjawił się na miejscu. Jak się okazało, do szczęścia wystarczyła tylko wymiana programatora. Polecam serdecznie, a kontakt do pana oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z jego kompleksowych usług.
, Reda
ocena: 5
Przyczynę usterki piekarnika ten pan zlokalizował bezbłędnie i szybko usunął, do tego okazał się osobą miłą, sympatyczną i kulturalną. Teraz wszystko działa już bardzo dobrze, a do pracy nie mam zastrzeżeń, zwłaszcza że od naprawy minęły już 3 miesiące. Taki serwis kuchenek na miejscu warto mieć zawsze pod ręką, bo jak wiadomo, awarie urządzeń zdarzyć się mogą w najmniej oczekiwanym momencie. Polecam serdecznie!
ocena: 5
Potrzebny mi był pilny serwis pralki, a samodzielne próby naprawy sprzętu zakończyły się niepowodzeniem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego fachowca i wykonanej usługi. Polecam za fachowość i terminowość. To bez wątpienia serwisant z górnej półki, który z wymianą łożysk poradził sobie od ręki.
, Reda
ocena: 5
Kiedy kuchenka zaczęła powodować wybijanie bezpieczników, z zadaniem postanowiłem zgłosić się do tego specjalisty. Pracę wykonał solidnie i sumiennie, szybko diagnozując przyczynę awarii. Polecam z ręką na sercu tego specjalistę z serwisu kuchenki elektrycznej, a kontakt do niego oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
ocena: 5
Kiedy moja zmywarka przestała podgrzewać wodę, postanowiłam szybko wezwać specjalistę, który byłby w stanie zająć się problemem. Wybór padł na tego pana i jak się później okazało, był jak najbardziej trafny. Polecam z ręką na sercu ten serwis zmywarki na miejscu, bo przyznam szczerze, że dawno nie widziałam tak sprawnie i rzetelnie wykonanej usługi.
ocena: 5
Interesował mnie profesjonalny serwis piekarnika. Na miejscu okazało się, że problem, z którym się zgłaszam jest dość poważny, ale dla tego fachowca nie ma rzeczy niemożliwych, więc obiecał, że zrobi, co w jego mocy, żeby usterkę wyeliminować, co z resztą mu się udało. Cena ok.
, Reda
ocena: 5
Chciałbym zarekomendować usługi tego specjalisty, któremu jakiś czas temu powierzyłem naprawę urządzeń AGD. Pan pracę wykonał solidnie i odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Na miejscu był jeszcze w tym samym dniu, ponadto miał ze sobą odpowiednie narzędzia. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi.
, Rumia
ocena: 4
Polecam za fachowość, solidność, rzetelność, uczciwość i atrakcyjne ceny. Naprawa kuchenki gazowej przebiegła bardzo sprawnie i szybko, do tego cena usługi w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet. Indywidualne podejście do problemu, a także bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie to niewątpliwe atuty tego wykonawcy.
ocena: 4
Cena może nie najniższa, ale naprawa sprzętu AGD na wysokim poziomie, bez zbędnych komplikacji czy konieczności wytykania palcem niedociągnięć i poprawek. Jestem zadowolony, że świadczą Państwo usługi u klienta - to bardzo ułatwia sprawę i nie ukrywam, że było kryterium decydującym przy moim wyborze. Fachowiec, który przyjechał był uśmiechnięty i świetnie przygotowany do pracy.
, Reda
ocena: 4
To najlepszy serwis piekarników elektrycznych, z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia. W naszym przypadku chodziło jedynie o wymianę zawiasów, jednak profesjonalizm tej firmy także przy tak niewielkim zleceniu to ogromna zaleta. Już sam kontakt telefoniczny z tą firmą świadczy o wysokiej jakości usługach, co potwierdza się również po spotkaniu fizycznym. Cena usługi dość przystępna, więc polecam serdecznie.
, Rumia
ocena: 4
Naprawa piekarnika wolnostojącego przebiegła bardzo sprawnie i zakończyła się pomyślnie. Fachowiec skupił się na tym, żeby wyeliminować faktyczną usterkę, a nie na tym, by oskubać klienta, który nie zna się na rzeczy. Pozytywne zaskoczenie, bo dzisiaj takich specjalistów to ze świecą szukać. Z całego serca polecam usługi tej firmy.
ocena: 4
Fachowość na najwyższym poziomie, do tego miła obsługa i szybka pomoc w rozwiązaniu problemu. Taki serwis pralki wolnostojącej warto mieć zawsze pod ręką, bo widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy. Wymiana elektrozaworu przebiegła jak należy, a urządzenie działa jak nowe. Polecam serdecznie, a kontakt pozostawiam.
Serwis będzie dostępny od dnia 02.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj fachowca
o koszt i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502