Siklawa Sebastian Bukowski
4.6

Usługi Sprzątające, Dezynfekcja oraz Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji Siklawa Sebastian Bukowski

Grochowalsk 47, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma ta profesjonalnie zajmuje się usługami sprzątającymi, czyszczącymi i usługami z zakresu dezynfekcji. To zgarny zespół złożony ze specjalistów, którzy podejmą się sprzątania domów mieszkalnych, jak i firm i budynków użyteczności publicznej. Przyczyń się do zwiększenia sterylności w Twoim mieszkaniu, biurze albo gabinecie. Postaw na usługę ozonowania pomieszczenia i pozbądź się niewidocznych gołym okiem bakterii, wirusów czy innych mikroorganizmów, które zagrażają Twojemu zdrowiu. Zadzwoń już teraz!

Zakres usług

Sprzątanie i Mycie

 • Mycie okien
 • Sprzątanie mieszkania
 • Sprzątanie biura

Pranie Dywanów i Tapicerki

 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 • Pranie lub czyszczenie wykładziny

Dezynfekcja

 • Ozonowanie

Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji

 • Mycie elewacji
 • Czyszczenie kostki brukowej
Zasięg
 1. Płock
 2. Włocławek
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Czyszczenie kanapy przebiegło bez większych problemów. Panowie do powierzonego zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowani atrakcyjne stawki. Usługa wykonana została ekspresowo i na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż jesteśmy osobami wymagającymi. Polecamy serdecznie znajomym!!!
, Wschód Mieszkaniowy
ocena: 5
Odkażanie wykonane zostało solidnie, sumiennie i rzetelnie. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, zwłaszcza że usługa była pilna. Kontakt do pana oczywiście zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość.
, Rybnica
ocena: 5
Podczas tegorocznego remontu i malowania ścian, źle zabezpieczyliśmy wykładzinę w pokoju dziecka i kilka kropelek farby poleciało na wykładzinę. Szukałam domowego sposobu na pozbycie się powstałej plamy od farby ale nic nie znalazłam aż w końcu zdecydowałam się na usługę profesjonalnego czyszczenia wykładzin przez ten serwis. Osoba która przyjechała do mnie wykonać usługę doprała bardzo ładnie wykładzinę i ślady farby zniknęły.
, Borowiczki
ocena: 5
Pranie wykładzin na sucho przyniosło oczekiwany efekt. Usługa wykonana została w firmie, pan był miły i sympatyczny, do tego zaproponował atrakcyjną cenę. Polecam szczerze wszystkim, telefon zapisuję!!
, Południe
ocena: 5
Ozonowanie pomieszczeń biurowych panowie wykonali solidnie i fachowo. Zastosowana metoda okazała się skuteczna, więc zabiegu nie trzeba było powtarzać. Byliśmy tak zachwyceni jakością ich usług, że kilka tygodni później zleciliśmy im podobną usługę w domu. Tutaj panowie również nie zawiedli naszego zaufania. Szczerze rekomendujemy ich usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie, telefon oczywiście zachowujemy.
, Kochanowskiego, Płock
ocena: 4
Jeśli potrzebna ci jest pilnie usługa czyszczenia wykładzin, to ta firma będzie idealnym rozwiązaniem. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, którym bez wątpienia warto zaufać. Praca przebiegła bez zarzutów, a cena była przystępna. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
, Ciechomice
ocena: 4
Witam. Tydzień temu miałem w domu pranie wykładziny prez tą firmę- bo jako nieliczni świadczą oni usługę prania wykładziny u klienta z dojazdem do klienta. Ja nie miałbym jej jak zawieźć do serwisu bo nie mam swojego auta a pies tak bardzo pobrudził moją wykładzinę że nie było innej opcji i musiałem ją wyprać natychmiastowo.
, Wschód Leśny
ocena: 4
Praca na miejscu wykonana została solidnie i odpowiedzialnie. Widać, że czyszczenie tapicerki to ich codzienna praca, z którą zresztą radzą sobie doskonale. Polecamy gorąco, telefon oczywiście zapisujemy.
, Borowiczki

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502