Usługi Elektryczne i Montażu Mebli SETKA Sebastian Tkacz
5

Usługi Elektryczne i Montażu Mebli SETKA Sebastian Tkacz

Biczyce Dolne 308/1, 33-395 Biczyce Dolne
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Montaż Mebli

Nie jesteś w stanie samodzielnie skręcić mebli do salonu, kuchni lub sypialni? Zgłoś się do nas i nie martw się o efekty wykonanych zadań. Zleć nam skręcenie łóżek, stołów, krzeseł czy garderoby. Zapewniamy, że wszystkie zadania odbędą się w pierwszym dostępnym terminie. Gwarantujemy, że jesteśmy kompetentnym, cieszącym się renomą zespołem – regularnie otrzymywane pozytywne opinie to najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji. Zadzwoń właśnie w tej chwili! Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Elektryk

Zależy Ci na rzetelnej naprawie instalacji elektrycznej? Masz problem z gniazdkami lub włącznikami? Jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie kontakt z naszym serwisem elektrycznym – zapewniamy, że nasz wykwalifikowany zespół elektryków poradzi sobie z każdym przekazanym przez Ciebie zleceniem. Dzięki wysokim kompetencjom sprawnie rozpoznamy przyczynę awarii i niezwłocznie ją usuniemy. Skontaktuj się z nami i zleć naprawę lub wykonanie instalacji elektrycznej, pomiarów elektrycznych czy np. montaż lamp lub włączników. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Montaż mebli

 • Montaż i skręcanie mebli
Zasięg
 1. Nowy Sącz
 2. Gorlice
 3. Limanowa
 4. Grybów
 5. Chełmiec
 6. Stary Sącz
 7. Biecz
 8. Łącko
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Firma wykonywała na moje zlecenie pomiary elektryczne. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem profesjonalizmu już przy pierwszym kontakcie telefonicznym, a dobre wrażenie utrzymało się praktycznie do końca naszej współpracy. Fachowcy godni polecenia i kompetentni.
Limanowa
ocena: 5
Naprawa instalacji elektrycznej w bloku. Starej instalacji, która lata świetności ma dawno za sobą. Zadanie na pozór niewykonalne, a jednak. Pan bardzo solidny i skuteczny. Widać, że nie boi się wyzwań, bo nawet usunięcie zwarcia, które pojawiło się w międzyczasie nie stanowiło dla niego problemu. Zdecydowanie zasłużył na bardzo dobry komentarz.
Wólki
ocena: 5
No świetne zakończenie tygodnia, nie ma co - wracam z pracy, a żona od progu informuje mnie, że "coś jest nie tak" z rozdzielnią. Niestety miała rację, co potwierdził wezwany na cito elektryk. Sprawa dość poważna, ale naprawa rozdzielni przebiegła względnie sprawnie, co bardzo mnie cieszy.
Gorlice
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Nowy Sącz

Electrik-Instal Marek Oleksiewicz

Gorzkowska 1/23, 33-300 Nowy Sącz
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Podłączanie płyt indukcyjnych, Instalacja i naprawa domofonów
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502