Serwis i Naprawa RTV Naprawa Telewizorów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis i Naprawa RTV w mieście Naprawa Telewizorów.
Wybrane zlecenia

Serwis telewizora Sony

Elbląg, Fromborska, Nad Jarem
Czy mogłabym liczyć na dość szybką pomoc fachowca od sprzętów RTV? Niestety, ale kiedy chciałam włączyć TV to zamiast mojego ulubionego porannego programu ujrzałam jedynie czarny ekran. Nie jestem w stanie sama sobie poradzić z tą usterką. Bardzo proszę o wsparcie!

Potrzebuje serwis do TV Toshiba

Elbląg, Osiek, Fabryczna
Dzień dobry, czy mogę liczyć na szybki kontakt od Państwa jako fachowców od telewizorów? Niestety dziś wieczorem coś strzeliło z odbiornika i się teraz nie włącza. Ten sprzęt ma trzy lata i niestety nie mam już na niego gwarancji. Nie wiem, czy to urządzenie będzie się jeszcze nadawało do naprawienia. Proszę o kontakt.

Aktualizacja oprogramowania telewizora Hitachi w pobliżu

Elbląg, Dabrow
Witam. Czy oferujecie Państwo także wyżej opisaną usługę? Mój telewizor wyświetlił dziś informację, że nie obejdzie się bez tego zabiegu, a ja chciałabym, żeby odbyło się to tak jak należy i żebym nie utraciła żadnych programów. Mogę liczyć na Pańską pomoc?

Pilnie potrzebuje do ustawienia telewizora LG

Marymoncka
Mój telewizor chyba zaczyna mieć problem. Chodzi o to, że świeci dioda, ale się nie włącza. Moje dziecko coś nawciskało w pilocie i wydaje mi się, że to dlatego nie włącza się odbiornik. Nie jestem sama w stanie tego naprawić. Czy możecie się podjąć tego?

Szukam serwisu telewizora LG

Elbląg, Grunwaldzka
Wczoraj, kiedy przestawialiśmy z mężem meble w salonie i doszło zmiany miejsca telewizora, jakoś niefortunnie spadł on na ziemię z około półtora matra. Jestem prawie pewna, że matryca jest pęknięta. Opłaca się to naprawiać?

Jaki czas czeka się na serwis do naprawy telewizora?

Olsztyn, Szpakowa, Gutkowo
Witam. Mam dwa telewizory i w jednym z nich nie reaguje odbiornik na pilota. Baterie zostały wymienione na nowę, ale problem jest dalej. Jak długo trzeba czekać na wolny termin u Państwa? Na czasie to mi tak bardzo nie zależy bo mam jeszcze drugi sprzęt, który jak na razie działa. Czekam na kontakt zwrotny.

Naprawa telewizora Samsung

Elbląg, Warszawskie, Kilińskiego
Rano jak zawsze chciałam włączyć telewizor i okazało się, że nie działa mi obraz. Dziwna sytuacja bo wczoraj wieczorem działał normalnie. Czy udzielacie pilnych napraw? Czekam na szybki kontakt zwrotny.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502