Serwis AGD Zielonka

Zleć jednemu z fachowców naprawę AGD w Zielonce

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawę płyty indukcyjnej zleciłem tej firmie zachęcony pozytywnymi opiniami i muszę przyznać, że nie żałuję decyzji, którą podjąłem. Pan bardzo rzeczowy i doświadczony. Nie obiecywał gruszek na wierzbie, tylko powiedział konkretnie na czym stoimy. Usługę wykonał solidnie i w całkiem przystępnej cenie."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Nie każdy fachowiec świadczy usługi z dojazdem do klienta, a mnie właśnie tego typu serwis sprzętu kuchennego interesował. Ostatecznie trafiłem na tą firmę i zdecydowałem się na jej usługi po przeczytaniu pozytywnych komentarzy. Było warto. Świetni specjaliści, którzy bardzo dobrze znają się na sprzętach AGD starszego i nowszego typu."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan przyjechał do cieknącej pralki, bo mieliśmy nadzieję, że da się ją jeszcze uratować. Okazało się, że jak najbardziej naprawa pralki jest możliwa, a sama cena tego typu usługi i części zamiennych nie była wygórowana. Jestem bardzo zadowolona i z przyjemnością polecam firmę."
Z każdą naprawą pralki, lodówki albo innego sprzętu AGD, rośnie nasza, i tak już szeroka, wiedza. Pozwól, że się nią z Tobą podzielimy jako profesjonalny serwis AGD. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu w sposób ...

Serwis AGD Adam Sobiesiak

Serwis AGD Zielonka
Jeśli szukasz fachowca, który posiada doświadczenie w naprawie pralek, to dobrze trafiłeś! Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą sprzętu AGD. Dzięki temu żadna usterka nie jest im straszna. Spalona grzałka w piekarniku? A może zmywarka nabiera wodę ...
Zakres usług
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502