Naprawa i Serwis AGD Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Szukam serwisanta w okolicy do naprawy pogwarancyjnej Beko

2021-02-19 Zamość, Olchowa
Dzień dobry. Ja mam problem z płytą ceramiczną. Jeden palnik na niej składa się z dwóch pól grzewczych na mały i duży garnek i dziwnym trafem małe pole przestało działać, duże, okalające je grzeje normalnie. Palnik w takim przypadku jest wykorzystywany w 50% i na zagotowanie, czy też ugotowanie trzeba o wiele dłużej czekać.

Pilna naprawa sprzętu domowego

2021-01-28 Ormiańska, Zamość
Dlaczego zmywarka nie domywa naczyń, co więcej zostawia nieruszoną kapsułkę, mimo tego, że teoretycznie odbywa się cały program mycia i suszenia? Nie wiem, czy zatkały się jakieś dysze, czy coś innego się do tego przyczyniło, ale tak być nie może. Na kiedy można się umówić?

Chciałbym zamówić naprawę AGD Electrolux na jutro

2020-12-19 Studzienna, Zamość
Moja tygodniowa awaria dotyczy piekarnika elektrycznego, z którego podczas dłuższej pracy wydobywa się dym, a także nieprzyjemny, dziwny zapach. Sprawdziłem spód urządzenia, nic tam się nie przypala, jest czysto. Moim zdaniem jest to pilna sprawa dla fachowca.

Fachowy serwis sprzętu małego AGD Samsung

2020-09-09 Zamość, Peowiaków
Witam, czy za pośrednictwem waszej strony internetowej można zamówić fachowca do domu? Chciałbym, aby ktoś zerknął na robota sprzątającego, który od kilku dni nie chce się włączyć, a niby jest naładowany. Jeśli fachowcy nie dojeżdzają do klientów, to jak będzie trzeba, mogę go przywieźć do serwisu.

Potrzebna naprawa gwarancyjna LG

2020-07-10 Zamość, Lwowska
Poszukuję miejsca, gdzie realizuje się serwis sprzętów, które są jeszcze na gwarancji. Chciałabym naprawić swoją niespełna dwuletnią pralkę, która podczas wirowania skacze i chodzi po całej łazience, głośno przy tym hałasując. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa
732 080 502