Serwis AGD Zamość

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Opinia
"Potrzebowałem pomocy przy naprawie kuchenki, w której popsuł się zegar i termostat. W końcu trafiłem na ten serwis, który jak się później okazało, świadczy usługi w domu u klienta. Pracę wykonał na medal, za bardzo dziękuję i na pewno jeszcze wiele razy będę korzystał z jego wsparcia. "
Kilińskiego, Zamość
Najnowsze zapytania o usługi
Zamość 19.11.2021
Pralka Candy przy wirowaniu stuka i przesuwa się. Jaka może być orientacyjna cena naprawy i termin wizyty?
Od lat fachowcy nieustannie pracują nad doskonaleniem naszych umiejętności, aby wykonywane przez nich naprawy za każdym razem były skuteczne. Awaria pralki, lodówki lub zmywarki to tylko niektóre z usterek, z którymi radzą sobie bardzo szybko ...
Popularne usługi
Pytania od klientów

24.08.2021 Zamość
Witam, w pralce Bosch podczas prania nie włącza się funkcja płukania i wirowania. Po zakończonym cyklu prania, pralka nie wyłączyła się. Proszę o kontakt w sprawie naprawy pralki. Pozdrawiam.

17.07.2021 Zamość
Pralka nie włącza się, na kiedy można umówić się na naprawę?

Szukam serwisanta w okolicy do naprawy pogwarancyjnej Beko

19.02.2021 Zamość, Olchowa
Dzień dobry. Ja mam problem z płytą ceramiczną. Jeden palnik na niej składa się z dwóch pól grzewczych na mały i duży garnek i dziwnym trafem małe pole przestało działać, duże, okalające je grzeje normalnie. Palnik w takim przypadku jest wykorzystywany w 50% i na zagotowanie, czy też ugotowanie trzeba o wiele dłużej czekać.

Pilna naprawa sprzętu domowego

28.01.2021 Ormiańska, Zamość
Dlaczego zmywarka nie domywa naczyń, co więcej zostawia nieruszoną kapsułkę, mimo tego, że teoretycznie odbywa się cały program mycia i suszenia? Nie wiem, czy zatkały się jakieś dysze, czy coś innego się do tego przyczyniło, ale tak być nie może. Na kiedy można się umówić?

Chciałbym zamówić naprawę AGD Electrolux na jutro

19.12.2020 Studzienna, Zamość
Moja tygodniowa awaria dotyczy piekarnika elektrycznego, z którego podczas dłuższej pracy wydobywa się dym, a także nieprzyjemny, dziwny zapach. Sprawdziłem spód urządzenia, nic tam się nie przypala, jest czysto. Moim zdaniem jest to pilna sprawa dla fachowca.

Fachowy serwis sprzętu małego AGD Samsung

09.09.2020 Zamość, Peowiaków
Witam, czy za pośrednictwem waszej strony internetowej można zamówić fachowca do domu? Chciałbym, aby ktoś zerknął na robota sprzątającego, który od kilku dni nie chce się włączyć, a niby jest naładowany. Jeśli fachowcy nie dojeżdzają do klientów, to jak będzie trzeba, mogę go przywieźć do serwisu.

Potrzebna naprawa gwarancyjna LG

10.07.2020 Zamość, Lwowska
Poszukuję miejsca, gdzie realizuje się serwis sprzętów, które są jeszcze na gwarancji. Chciałabym naprawić swoją niespełna dwuletnią pralkę, która podczas wirowania skacze i chodzi po całej łazience, głośno przy tym hałasując. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

Dzielnice Zamościa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Janowice
 2. Karolówka
 3. Kilińskiego
 4. Majdan
 5. Nowe Miasto
 6. Orzeszkowej-Reymonta
 7. Partyzantów
 8. Planty
 9. Promyk
 10. Rataja
 11. Słoneczny Stok
 12. Stare Miasto
 13. Świętego Piątka
 14. Zamczysko
 15. Jana Zamoyskiego
 16. Powiatowa
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502