Serwis AGD Ząbki

Zakres usług
Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalna firma. Solidnie naprawili kuchenkę, która ostatnimi czasy zaczynała szwankować i nie policzyli dużo za usługę. Dla mnie ogromną zaletą jest również to, że działają w domu u klienta i przyjeżdżają punktualnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Interesowała nas pilna usługa, bo lodówka zaczęła bardzo głośno pracować. Pan zachował się odpowiedzialnie i podszedł do sprawy poważnie. Okazało się, że problemem jest uszkodzony wentylator, więc naprawa lodówki polegała na jego wymianie na nowy. Cena tej usługi nie była wygórowana, więc serdecznie polecam."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zmywarka padła i mimo podłączenia do prądu nie mogliśmy jej uruchomić, więc postanowiliśmy zadzwonić po fachowca. Bardzo ucieszyło mnie, że udało nam się trafić w wolne okienko, więc fachowiec przyjechał do nas jeszcze tego samego dnia, by zerknąć, w czym problem. Szybko zlokalizował awarię i całkiem sprawnie zajął się naprawą zmywarki. Polecam."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Cieszę się, że zleciłem naprawę sprzętu AGD właśnie temu serwisowi. Za swoją usługę nie policzyli zbyt dużo, a wykonali ją solidnie i całkiem szybko. Widać, że znają się bardzo dobrze na swojej branży, a to się ceni. Z przyjemnością zatem polecam teraz ich usługi i sam też zachowuję numer na przyszłość."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy, pozwala nam utrzymywać się w czołówce lokalnych serwisów. Naprawa urządzeń AGD to solidne wykonanie idące w parze ze specjalistyczną wiedzą. Dzięki takiemu podejściu nieustannie umacniamy naszą markę, a podejmowane przez nas zadania kończą się sukcesem. Popsuta zmywarka, niedziałający piekarnik czy awaria pralki to tylko niektóre z popularnych usterek, którymi się zajmujemy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i pozwól, że przywrócimy dawną funkcjonalność Twojego AGD.
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie jestem niestety typem złotej rączki, więc tym bardziej cieszę się, że wreszcie trafiłam na serwis AGD, któremu mogę zaufać. Krótkie terminy, przystępne stawki i co najważniejsze - skuteczność działania. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca ich profesjonalne usługi."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie obejmowało naprawę AGD u klienta. Usługa wykonana na poziomie, pan bardzo punktualny i kulturalny, wyposażony w odpowiednie narzędzia, ze stosowną wiedzą i umiejętnościami. Trafnie postawił diagnozę i dobrze naprawił sprzęt. Za swoją pracę zaproponował uczciwą stawkę - niższą niż w wycenie telefonicznej. Jestem zadowolony."
Naprawa i Serwis Lodówek Krip-Serwis Ruslana Levchuk
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Rzec by można "właściwy człowiek na właściwym miejscu". Nie dość, że kompetentny, to jeszcze doświadczony i z tzw. fachem w ręku, a z tym trzeba się urodzić. Naprawę pralki wykonał profesjonalnie, choć problem był dość nieoczywisty na pierwszy rzut oka. Nie dał się zwieść i drążył temat, aż znalazł awarię. Pracował na miejscu, a za swoją pracę policzył uczciwie, więc zdecydowanie go polecam wszystkim."
Z każdą naprawą pralki, lodówki albo innego sprzętu AGD, rośnie nasza, i tak już szeroka, wiedza. Pozwól, że się nią z Tobą podzielimy jako profesjonalny serwis AGD. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu w sposób ...
Jeśli szukasz fachowca, który posiada doświadczenie w naprawie pralek, to dobrze trafiłeś! Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą sprzętu AGD. Dzięki temu żadna usterka nie jest im straszna. Spalona grzałka w piekarniku? A może zmywarka nabiera wodę ...
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502