Serwis AGD Wołomin

Wybierz sprawdzonego specjalistę od naprawy AGD w Wołominie

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo dobry specjalista, który sprostał naprawie kuchenki, którą inni spisali już na straty. Doceniam, że świadczy usługi w domu u klienta, co było dla mnie wygodną opcją. Pan nie tylko o imponującej wiedzy, ale też bardzo uczciwy i konkretny, a przy tym też uśmiechnięty i komunikatywny. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam Pana z całego serca."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Po oględzinach inny fachowiec stwierdził, że zmywarka kwalifikuje się do wymiany - ten specjalista uporał się z problemem zaledwie w dwie godziny. To już chyba wystarczająco mówi samo za siebie, jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności praktyczne tego specjalisty w zakresie naprawy zmywarki u klienta. Dodam, że był również bardzo kontaktowy i uśmiechnięty, a bardzo cenię to w ludziach, bo dobrze się czuję w ich towarzystwie."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Z przyjemnością polecam ten serwis AGD. Pan, który odwiedził mnie w domu był bardzo kulturalny, a przy tym wykazał się dużymi umiejętnościami. Za swoją pracę policzył niedużo, co również bardzo mnie ucieszyło. Numer zachowam sobie na przyszłość - nie będę już szukać innego fachowca."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie, by maksymalnie skrócić czas usterki. Serwis sprzętu AGD, który chcemy Ci zaproponować to sumienność i zaangażowanie. Momentalnie uporamy się z każdym problemem, a niesprawne urządzenie odzyska dawną funkcjonalność. Zostaw swoje zgłoszenie!
Naprawa i Serwis Lodówek Krip-Serwis Ruslana Levchuk
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Wnikliwa diagnoza sprzętu, precyzyjna, szybka i trwała naprawa urządzeń, a także niezawodna terminowość i dyspozycyjność to tylko niektóre z elementów naszej pracy. Jako odpowiedzialni serwisanci stale dążymy do rozwijania swoich umiejętności, by móc naprawić nawet najbardziej nietypową usterkę lodówki. Chcemy Twojego zadowolenia, więc zadzwoń i powiadom nas o swoim problemie, a na pewno Ci pomożemy!
Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis Naprawa AGD Maciej Kazała to gwarancja najwyższej jakości usług w przypadku naprawy każdej pralki. Dzięki wieloletniemu, praktycznemu doświadczeniu zdobywanemu od początku działalności w 1990 roku, naprawa AGD w wykonaniu Macieja Kazały jest skuteczna ...
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 77
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa płyty indukcyjnej wykonana była na miejscu. Usterka niestety okazała się dość poważna, ale Pan się nie poddał i zamiast powiedzieć "nie da się", obiecał, że postara się sprostać wyzwaniu i tak też się stało. Świetny specjalista - dawno nie trafiłam na kogoś tak kompetentnego i rzeczowego zarazem. Bardzo serdecznie polecam jego usługi - warto mu zaufać, bo zna się na swojej pracy doskonale."
Naprawa Lodówek Andriy Pyrih
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis sprzętu AGD pracował na nasze zlecenie około miesiąc temu. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie, a fachowiec poradził sobie bezbłędnie nawet z komplikacjami, które pojawiły się w trakcie pracy. Uważam, że cena również została podana uczciwie, tak więc podsumowując: jestem bardzo zadowolony i polecam firmę innym z czystym sumieniem."
Z każdą naprawą pralki, lodówki albo innego sprzętu AGD, rośnie nasza, i tak już szeroka, wiedza. Pozwól, że się nią z Tobą podzielimy jako profesjonalny serwis AGD. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu w sposób ...

Serwis AGD Adam Sobiesiak

Serwis AGD Wołomin
Jeśli szukasz fachowca, który posiada doświadczenie w naprawie pralek, to dobrze trafiłeś! Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą sprzętu AGD. Dzięki temu żadna usterka nie jest im straszna. Spalona grzałka w piekarniku? A może zmywarka nabiera wodę ...
Zakres usług

Dzielnice Wołomina, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Nafta
 2. Sławek
 3. Sosnówka
 4. Partyzantów
 5. 1 Maja
 6. Reja
 7. Słoneczna
 8. Lipińska
 9. Centrum
 10. Polna-Asnyka
 11. Wileńska
 12. Niepodległości
 13. Kobyłkowska
 14. Wołominek
 15. Kolonia Gródek
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502