Serwis AGD Wejherowo

Zamów usługę doświadczonego specjalisty od naprawy sprzętu AGD w Wejherowie

El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis AGD uratował mi życie, kiedy okazało się, że zmywarka w kuchni przystała nagle działać, a zbliżały się urodziny mojego syna. Dziękuję panom technikom za bardzo dobrze i szybko wykonaną pracę, a także za przystępny cennik. Numer telefonu pozwoliłem sobie zapisać i polecam szczerze jego usługi."
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"To bez wątpienia serwis AGD z prawdziwego zdarzenia. Korzystałem niedawno z ich pomocy, kiedy pralka zaczęła przeciekać i złego słowa nie mogę powiedzieć. Robota wykonana została w całości w domu, do tego cena była atrakcyjna, zwłaszcza że pracy było sporo. Polecam serdecznie. "
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły

Ireneusz Wika

Serwis AGD Wejherowo
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawę pralki powierzyłem tym fachowcom i muszę przyznać, że panowie z zadaniem poradzili sobie znakomicie. W domu pojawili się jeszcze tego samego dnia i dało się zauważyć, że praca jest dla nich przyjemnością. Polecam serdecznie, a numer telefonu zachowuję na przyszłość."
Naprawa Sprzętu AGD Michał Labuhn
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nawet przez myśl mi nie przeszło, że można tak szybko zająć się naprawą kuchenki. Ten serwis sprzętu kuchennego stanął na wysokości swojego zadania. Panowie okazali się solidnymi i rzetelnymi fachowcami, którzy z zadaniem poradzili sobie doskonale, do tego okazali się życzliwymi i miłymi ludźmi. Cena również mnie zaskoczyła - oczywiście pozytywnie. Polecam serdecznie wszystkim!!!"
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Korzystałem jakiś czas temu z usług tego fachowca - chodziło o naprawę kuchenki, która wyłączała się w trakcie pracy. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi, podejścia do klienta oraz z ceny, która z dojazdem była naprawdę przystępna. Dziękuję i polecam gorąco. "
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
SERWIS TECHNICZNY KRZYSZTOF SIOMA
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa AGD przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i cieszę się, że panowie świadczą je z dojazdem, bo to duże ułatwienie. Polecam serdecznie za zaangażowanie i bogate doświadczanie, którego w obecnych czasach brakuje wielu "fachowcom". Numer telefonu oczywiście pozostawiam w razie konieczności."
Serwis będzie dostępny od dnia 02.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

Centrum Techniczno-Serwisowe

Serwis AGD Wejherowo
Zakład „Centrum Techniczno-Serwisowe” oferuje kompleksowe naprawy i konserwację urządzeń AGD na terenie Redy i okolic. W naszej działalności mamy dwa główne cele: być zaufanym i solidnym serwisem AGD oraz zapewniać 100% satysfakcji

Mobilny Serwis AGD

Serwis AGD Wejherowo
Opinia o fachowcu:
"Polecam ten serwis sprzętu AGD. Panowie z zadania wywiązali się wzorowo, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Do tego okazali się fachowcami z prawdziwego zdarzenia, którzy do zadania podeszli uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie. Na plus zasługuje również fakt, że wszystkie niezbędne do naprawy części mieli na miejscu, chociaż urządzenie było starego typu. Polecam."
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Wejherowo
Witam. Czy dojazd i diagnoza są płatne? Jaki termin oczekiwania?

Cementownia
Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest u państwa czas oczekiwania na fachowca do serwisu AGD? W naszej restauracji mamy do naprawy kilka urządzeń wchodzących w skład sprzętu gastronomicznego. Mają już po kilka, kilkanaście lat, niektóre w ogóle nie działają, inne wymagają przeglądu i kompleksowego serwisu.

Dzielnica Zachodnia
Chciałabym skontaktować się z fachowcem w sprawie serwisu gwarancyjnego. Czy taka usługa jest u państwa możliwa, czy naprawiacie tylko urządzenia bez gwarancji? Mi wczoraj zepsuła się kuchenka elektryczna Beko, jeden palnik nie działa, niestety ten, który jest przez moją rodzinę najczęściej używany.

Kąpino Dolne
Czy w okolicy urzędu miasta mielibyście jakiegoś dobrego fachowca od naprawy urządzeń AGD? Mieszkam niedaleko i przed chwilą siadła mi lodówka Candy. Mam w niej mnóstwo jedzenia, nie chciałabym, żeby się ono zepsuło.

Nanice
Czy jest szansa na umówienie się na jutro na naprawę lodówki Electrolux? Przeczytałem, że wykonujecie profesjonalną naprawę urządzeń AGD, więc chyba we właściwe miejsce trafiłem. Kwestia tylko terminu oraz ceny. W lodówce na samym dole gromadzi się woda.

Dzielnice Wejherowa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Cementownia
 2. Dzielnica Zachodnia
 3. Kąpino Dolne
 4. os. Harceskie
 5. os. Przemysłowa
 6. os. Staszica
 7. os. Ściegiennego
 8. Śródmieście
 9. Nanice
 10. os. 1000-lecia
 11. os. Chopina
 12. os. Kaszubskie
 13. os. Przyjaźni
 14. os. Sucharskiego
 15. Śmiechowo
 16. Zamek

Rzetelne i sumienne serwisy urządzeń AGD świadczące kompleksowe usługi w Wejherowie znajdziesz na stronie Naprawek.pl. Pracujący tutaj mechanicy to wykwalifikowani i odpowiedzialni fachowcy, którzy są polecani przez wielu zadowolonych klientów. Ich usługi są kompleksowe, a prace naprawcze oraz prace konserwatorskie i przeglądy wykonują tanio.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502