Serwis AGD Wałbrzych

Nie każdy musi być złotą rączką – naprawę zepsutej pralki, lodówki czy płyty indukcyjnej zleć fachowcom, którzy znają wszystkie tajniki technologii zastosowanych w nowoczesnym sprzęcie AGD. Serwis pralek, zmywarek i reszty urządzeń AGD zapewni Ci ...
Popularne usługi
Pytania od klientów

Ile kosztuje naprawa sprzętu domowego Beko?

09.12.2020 Wałbrzych
Na rocznice ślubu od męża dostałam robot sprzątający. Wszystko było dobrze do dnia dzisiejszego. Rano mialam taki zwyczaj, że puszczłam to urządzenie na odkurzanie całego mieszkania. Prawdopodobnie było dużo sierści po psach i się zapchał tak, że teraz nie wciąga śmieci. Niestety nie mamy juz gwarancji. Czy moglibyście przyjechać, aby stwierdzić co się stało?

Potrzebuję naprawy gwarancyjnej Miele

21.11.2020 Gwarków, Wałbrzych
Witam. W firmie mamy ekspres do kawy, który często wymaga sprawdzenia i naprawy serwisu. Na początek chciałabym od Państwa się dowiedzieć jakie macie ceny za takie serwisowanie np. co miesiąc. Szukamy atrakcyjnej oferty i moglibyśsmy podjąć współpracę. Czekam na kontakt.

Jaki jest koszt naprawy pogwarancyjnej LG?

28.10.2020 Wałbrzych, Rymanowska
Moja pralka uległa awarii. Wydaje mi się, że programator się zepsuł. Widzę, że wszystkie programy wyświetlają się na wyświetlaczu, ale nie mogę żadnego włączyć. Właśnie urządzenie ma dotykowy wyświetlacz. Czy w ogóle jest opłacalna taka naprawa, czy lepiej kupić nowe urządzenie? Dodam, że pralka ma 5 lat. Interesuje mnie cena takiej wyceny sprzętu.

Potrzebuję fachowca do AGD

26.09.2020 Piętnastolecia, Wałbrzych
Wynajmuję mieszkanie, gdzie jest sprzęt w zabudowie. Zepsuła się właśnie zmywarka, tzn. bardzo glośno pracuje, a finalnie nawet nie rozpoczyna się program zmywania. Właścicielka poprosiła mnie, abyn naprawiła do na własny koszt, a ona mi odda pieniądze. Zauważyłam, że macie dobre opinie. Jakie macie dostępne terminy?

Szukam serwisu gwarancyjnego Bosch

12.09.2020 Wałbrzych, Zdrojowa
Mój piekarnik nie grzeje/piecze tak jak powinien. Wczoraj chcialam upiec chleb. Z góry ładnie się upiekło, a z dołu było lejące się ciasto. Nie piecze mi od dołu. Czy wystarczy wymijenić tylko grzałkę, czy jeszcze coś?

Serwis pogwarancyjny Bosch

05.09.2020 Kolonialna, Wałbrzych
Kupiłam mieszkanie i chce mieć sprzęt do zabudowy w meblach kuchennych. Na początek poszukuje fachowców, którzy podłączają zmywarki, płyty indukcyjne i piekarniki. Czy w ogóle zajmujecie się takimi rzeczami? Czy robi to jedna osoba?

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502