Naprawa i Serwis AGD Wałbrzych

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Wałbrzych.
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa sprzętu domowego Beko?

2020-12-09 Wałbrzych
Na rocznice ślubu od męża dostałam robot sprzątający. Wszystko było dobrze do dnia dzisiejszego. Rano mialam taki zwyczaj, że puszczłam to urządzenie na odkurzanie całego mieszkania. Prawdopodobnie było dużo sierści po psach i się zapchał tak, że teraz nie wciąga śmieci. Niestety nie mamy juz gwarancji. Czy moglibyście przyjechać, aby stwierdzić co się stało?

Potrzebuję naprawy gwarancyjnej Miele

2020-11-21 Gwarków, Wałbrzych
Witam. W firmie mamy ekspres do kawy, który często wymaga sprawdzenia i naprawy serwisu. Na początek chciałabym od Państwa się dowiedzieć jakie macie ceny za takie serwisowanie np. co miesiąc. Szukamy atrakcyjnej oferty i moglibyśsmy podjąć współpracę. Czekam na kontakt.

Jaki jest koszt naprawy pogwarancyjnej LG?

2020-10-28 Wałbrzych, Rymanowska
Moja pralka uległa awarii. Wydaje mi się, że programator się zepsuł. Widzę, że wszystkie programy wyświetlają się na wyświetlaczu, ale nie mogę żadnego włączyć. Właśnie urządzenie ma dotykowy wyświetlacz. Czy w ogóle jest opłacalna taka naprawa, czy lepiej kupić nowe urządzenie? Dodam, że pralka ma 5 lat. Interesuje mnie cena takiej wyceny sprzętu.

Potrzebuję fachowca do AGD

2020-09-26 Piętnastolecia, Wałbrzych
Wynajmuję mieszkanie, gdzie jest sprzęt w zabudowie. Zepsuła się właśnie zmywarka, tzn. bardzo glośno pracuje, a finalnie nawet nie rozpoczyna się program zmywania. Właścicielka poprosiła mnie, abyn naprawiła do na własny koszt, a ona mi odda pieniądze. Zauważyłam, że macie dobre opinie. Jakie macie dostępne terminy?

Szukam serwisu gwarancyjnego Bosch

2020-09-12 Wałbrzych, Zdrojowa
Mój piekarnik nie grzeje/piecze tak jak powinien. Wczoraj chcialam upiec chleb. Z góry ładnie się upiekło, a z dołu było lejące się ciasto. Nie piecze mi od dołu. Czy wystarczy wymijenić tylko grzałkę, czy jeszcze coś?

Serwis pogwarancyjny Bosch

2020-09-05 Kolonialna, Wałbrzych
Kupiłam mieszkanie i chce mieć sprzęt do zabudowy w meblach kuchennych. Na początek poszukuje fachowców, którzy podłączają zmywarki, płyty indukcyjne i piekarniki. Czy w ogóle zajmujecie się takimi rzeczami? Czy robi to jedna osoba?

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko
732 080 502