Naprawa i Serwis AGD Tarnów

PIOTR BACA P.P.H.U.
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

PIOTR BACA P.P.H.U. "AGIFA"

Naprawa i Serwis AGD Tarnów
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
19.03.2021 Chyszów
"Błyskawiczna naprawa zmywarki na miejscu. Czy można chcieć więcej? Ten specjalista uratował moją ukochaną zmywarkę, choć mąż mówił, że już raczej niewiele pomoże. Okazało się, że przyczyną jest nagromadzony kamień, czym Pan zajął się bardzo profesjonalnie. Teraz wszystko działa już bez problemu, a ja zostałam poinstruowana jak dbać o sprzęt, by kamień się nie gromadził. Polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Naprawa sprzętu AGD potrzebna

2021-02-25 Chyszów
Ostatnio pękła mi zewnętrzna szyba w drzwiczkach w moim urządzeniu. Chciałem wyciągnąć resztki szkła, żeby nikt się nie skaleczył i... Okazało się, że sprzęt przestał działać. Proszę o pomoc.

Jaki jest czas serwisu AGD Beko?

2021-02-18 Tarnów, Krakowska
Coś się stało z moją suszarką do ubrań. Od rana zauważyłam, że chodzi bardzo głośno i kurczy oraz powoduje blaknięcie ubrań. Dodam, że mówię o rzeczach z metką do suszenia i na odpowiednio do składu tkaniny dobranym programie. Czy mogę prosić o pomoc fachowca?

Potrzebuję serwisu autoryzowanego Gorenje

2020-12-16 Tarnów, Gumniska
Od kilku dni zmagam się z naprawą ekspresu do kawy. Problemy zaczęły się od migania czerwonej lampki sygnalizującej awarię. Niestety nie znam się na takim sprzęcie, dlatego potrzebuję pomocy specjalisty, który wie co i jak. Proszę o odpowiedź.

Serwis sprzętu domowego

2020-12-14 Tarnów, Strusina
Witam serdecznie. Dziś rano w mojej miejscowości była awaria prądu. Przyjechali elektrycy, wyłączyli prąd i coś tam robili. Jak włączyli go z powrotem to okazało się, że nie działa mój sprzęt gastronomiczny. Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś fachowca w naprawie? Nie ukrywam, że jest to dosyć pilne.

Ile wyniesie naprawa sprzętu AGD Bosch?

2020-09-19 Tarnów, Elektryczna
Mam problem z moim urządzeniem. Podłączone do sieci nie chłodzi, włącza się i wyłącza dosłownie co chwilę, z kolei gdy się włączy to pracuje maksymalnie do około 10 sekund. Wymiana termostatu w niczym nie pomogła, w trakcie samoczynnego wyłączania agregatu słychać wyraźny krótki dźwięk gdzieś w tylnej części. W czym może leżeć feler? Proszę o odpowiedź.

Czy ktoś w okolicy naprawia urządzenia AGD Indesit?

2020-09-16 Mościckiego
Ponieważ jestem totalnym amatorem w temacie napraw zmywarek, proszę o sugestie, co mam robić? W czasie zmywania urządzenie zatrzymało się i zgłosiło błąd E21, nie wypompowując przy tym wody. Z opisu błędu wynika, że przyczyną może być problem z zablokowaniem pompy. Czy mogę skontaktować się z jakimś fachowcem?

Szukam serwisu pogwarancyjnego Siemens

2020-08-15 Tarnów, Wojska Polskiego, Legionów
Dzień dobry, mam taki problem z moim piekarnikiem elektrycznym, że w momencie włączenia go występuje zwarcie i wywala korki w całym mieszkaniu. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc od Państwa?

Dzielnice Tarnowa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Dąbrówka Infułacka
 2. Grabówka
 3. Gumniska
 4. Klikowa
 5. Strusia
 6. Świerczków
 7. Koszyce
 8. Krzyż
 9. Mościce
 10. Piaskówka
 11. Rzędzin
 12. os. XXV-lecia PRL

Zobacz również inne usługi w mieście Tarnów

732 080 502