Serwis AGD Stargard

Najlepsze firmy od naprawy sprzętu AGD w Stargardzie

Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa sprzętu kuchennego, z którym miałem problem już od dłuższego czasu, przebiegła sumiennie, rzetelnie i fachowo. Wykonawca wykazał się tutaj ogromną wiedzą, bogatym doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwoliły mu szybko i skutecznie zająć się problemem. Polecam za indywidualne podejście do sprawy, a także za atrakcyjne ceny. "

Paweł Winczewski SYS-NET

Serwis AGD Stargard
Jeszcze dzisiaj postaw na „Sys-Net” i zapomnij o uporczywych awariach dotyczących Twojej lodówki, czy pralki. Nasz niezawodny zespół specjalistów sprawnie upora się ze wszystkimi przekazywanymi zasadami. Zleć nam naprawę zmywarki, suszarki do
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Burzykowo
Dzień dobry. Chciałabym się zapytać czy wasz serwis sprzętu domowego naprawia również lodówki firmy Siemens? Moja lodówka ma już z 25 lat ale jak dotąd mnie nie zawodziła. Dziś patrzę a tu w zamrażarce pełno wody, mięso mi się rozmroziło a przecież lodówka całą noc była szczelnie zamknięta, przecież wszystko mi się popsuje. Sprawdziłam i temperatura jest ustawiona na 5 czyli najmocniejszy poziom chłodzenia.

Centrum
Witam serdecznie kontaktuje się z państwem ponieważ chciałabym się dowiedzieć jaka jest cena za naprawę sprzętu domowego w waszej firmie? Czy naprawiają państwo zmywarki LG? Od wczoraj w mojej zmywarce stoi woda i nie da się włączyć zmywania naczyć tzn zmywanie włącza się ale tak mniej więcej po 10 minutach sama się wyłącza.

Giżynek
Pilne! Mam do naprawy sprzęt AGD jest to pięcio- letnia pralka firmy Candy. Pranie włącza mi się poprawnie, tylko ostatnio pralka nie dopiera białych ubrań. Ma też ostatnio spore problemy z wirowaniem, pranie po wyjęciu z pralki jest strasznie mokre i gdy powieszę je na suszarce w salonie to widać jak na panele kapie woda a tego wcześniej nie było.

Kluczewo
Potrzebuję by fachowiec od naprawy urządzeń AGD do mnie przyjechał i sprawdził mój piekarnik marki Bosch. Jakieś trzy dni temu w piekarniku zgasło mi światło i od tego czasu się nie świeci piekarnik niby włączony i grzeje a światła nie ma. Zepsuło się też grzanie od góry, gdy piekę na przykład pizzę to od dołu jest spalona a na górze wszystko jest surowe.

Dzielnice Stargardu, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Barnimowskie
 2. Stare Miasto
 3. Giżynek
 4. Kluczewo
 5. Mokrzyca
 6. Mroczeń
 7. Osetno
 8. Centrum
 9. Przedmieście Poznańskie
 10. Przedmieście Szczecińskie
 11. Burzykowo
 12. Źródelnia
 13. Zarzecze
 14. Pszczelnik

Na stronie Naprawek.pl znajdziesz solidne i uczciwe serwisy AGD, które kompleksowo zajmą się naprawą sprzętu gospodarstwa domowego. Pracujący w nic fachowcy mają dobre opinie, ponadto oferują wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. To wykwalifikowani, rzetelni i uczciwi wykonawcy, którzy szybko i skutecznie naprawią każdy sprzęt. Jeśli jesteś mieszkańcem Stargardu, z powodzeniem możesz skorzystać z ich fachowych usług.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502