Naprawa i Serwis AGD Sosnowiec

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
23.01.2021 Sosnowiec Milowice
Zdecydowanie polecam ten serwis!!! Naprawa sprzętu AGD na miejscu przebiegła bardzo sprawnie i do tego w niezwykle rozsądnej cenie, ponadto na koniec dostałem cenną poradę, jak w przyszłości uniknąć podobnych problemów. Widać, że to profesjonaliści w swoim fachu, niestety takich ludzi jest już coraz mniej. Z czystym sumieniem mogę polecić ich fachowe usługi znajomym i rodzinie, a telefon oczywiście zapisuję, bo nigdy nie wiadomo, co jeszcze przyniesie los.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa i Serwis AGD Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
11.03.2021 Sosnowiec Sielec
Usługa została wykonana szybko, solidnie i uczciwie, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i miłymi. Z ręką na sercu polecam ten serwis sprzętu AGD i z czystym sumieniem stwierdzam, że to fachowcy, jakich na próżno szukać w okolicy. Polecam serdecznie każdemu, kto chce niedrogo odzyskać swój sprzęt, a telefon oczywiście pozostawiam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa i Serwis AGD Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
08.01.2021 Sosnowiec Niwka
Ten pan wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie naprawy urządzeń AGD. Do zadania przystąpił solidnie i uczciwie, a pracę wykonał na medal. Błyskawicznie określił przyczynę problemu i jeszcze szybciej go rozwiązał, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam serdecznie, a telefon oczywiście zapisuję, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał z niego korzystać.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam fachowca do naprawy pogwarancyjnej sprzętu LG

2021-02-08 Sosnowiec, Dmowskiego
Dzień dobry. Mam duży problem z kuchenką elektryczną. Dwa palniki działają w połowie, świadczy także o tym czerwony kolor, który zapala się po przekręceniu pokrętła. Niestety gwarancja nie jest już ważna, ponieważ kuchnkę użytkuję od 6 lat. Czy jakiś serwisant z Państwa strony mógłby to naprawić?

Potrzebuję majstra do serwisu autoryzowanego urządzenia Samsung

2021-01-31 Sosnowiec, Norwida, Środula
Szukam serwisanta, który specializuje się w naprawie sprzętów gospodarstwa domowego, i który przyjeżdża klienta. Urządzenie jest pod zabudowę, dlatego też zależy mi na wizycie fachowca w domu. Korzystamy z niego codziennie już od 9 lat, ale niestety ostatnio zaczęło szwankować, dlatego konieczna jest pomoc specjalisty.

Potrzebny serwis gwarancyjny urządzenia Candy

2020-12-17 11 Listopada, Klimontów
Mój ukochany ekspres do kawy przestał działać. Mam go zaledwie rok, ale gdzieś zapodziałam dokumenty gwarancyjne, więc nie mogę udać się z nim do producenta. Szukam pana, który zna się na ekspresach i w miarę szybko dokona solidnej naprawy. Urządzenie nie pobiera mleka, przez co nie da zrobić się białej kawy.

Jaki jest koszt serwisu sprzętu AGD?

2020-12-09 Sielec
Szukam jakiegoś fachowca, który zajmuje się naprawą sprzętów AGD i trafiając na różne oferty, znalazłem m. in. Państwa stronę. Czy jeśli urządzenie nie chce się załączyć to jest jeszcze szansa naprawy czy lepiej wyrzucić na złom?

Szukam serwisu w okolicy urządzeń AGD Samsunga

2020-09-17 Sosnowiec, Armii Krajowej, Kazimierz Górniczy
Czy za państwa pośrednictwem można zamówić fachowca, który dojedża także do klientów, który mieszkają poza miastem? Chciałbym naprawić swój piekarnik elektryczny, niestety nigdzie nie mogę znaleźć serwisanta, który byłby w stanie mi pomóc.

Ile wyniesie serwis AGD marki Bosch?

2020-09-06 Sosnowiec, Bydgoska, Rudna
Witam. Chciałbym zapytać o cenę za przegląd i ewentualną naprawę urządzenia gospodarstwa domowego, które robi co jakiś czas awarię prądu/zwarcie. Gdy jest uruchomione i pracuje dłużej niż 10 minut nagle w mieszkaniu wybijają korki i wszystko się wyłącza. Ten problem pojawił się dokładnie dwa tygdonie temu i jest już bardzo uciążliwy.

Potrzebuję naprawy sprzętu domowego Gorenje

2020-08-29 Sosnowiec, Zagórze
Witam uprzejmie panów serwisantów. Problem dotyczy suszarki do ubrań marki Gorenje zakupionej niespełna 3 lata temu. Pewnego dnia zauważyłem, że programator elektroniczny w ogóle nie świeci się i urządzenie nie chce się załączyć. Jak wykonać taką naprawę, żeby suszarka znowu zaczęła działać? Proszę o pomoc.

Pilna naprawa gwarancyjna Bosch

2020-07-16 Sosnowiec, Mikołajczyka, Dębowa Góra
Dwa dni temu pralka przestała nam działać. Najpierw nie chciała pobierać wody, teraz w ogóle nie chce się włączyć. Urządzenie musimy naprawić we własnym zakresie. Kiedy najszybciej mógłby serwisant do nas przyjechać i ile kosztowałaby taka usługa w mieszkaniu?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze

We współczesnych gospodarstwach domowych sprzęty AGD stały się nieodzowną częścią życia ich mieszkańców. Niż dziwnego, że nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dlatego, kiedy któryś z nich ulegnie awarii, zależy nam na jak najszybszym znalezieniu odpowiedzialnego specjalisty. Jako Naprawek.pl, każdego dnia, przyjmujemy setki zgłoszeń o każdym możliwym typie usterki w sprzętach AGD takich marek jak Bosch, Whirlpool, Candy. Siemens, Samsung, Amica i wielu innych. Każde często użytkowane urządzenie kiedyś się popsuje, ale nie musi to oznaczać, że sklep AGD jest wtedy jedynym ratunkiem. Współpracujący z nami specjaliści to rzetelni i co ważniejsze zweryfikowani fachowcy, będący w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem awarii. Naprawa lodówek oraz naprawa zmywarek, podobnie zresztą jak każdego innego sprzętu AGD, wymaga dużej drobiazgowości i doświadczenia. Tylko ono może sprawić, że likwidacja awarii będzie skuteczna i nie pogorszy stanu technicznego Twoich urządzeń.

Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego technika, z wybranymi klientami przeprowadzamy wywiad telefoniczny o przebiegu dokonywanej naprawy. Zgromadzone w ten sposób informacje umieszczamy na naszej stronie. Pamiętaj, że tylko perfekcyjnie przygotowani do swojej pracy wykonawcy sprawią, że wykonywana przez nich naprawa pralek, naprawa kuchenek lub jakiegokolwiek innego sprzętu AGD, nie przysporzy Ci więcej problemów. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi lokalnymi serwisami, posiadającymi dostęp do części AGD, co znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie działania naprawcze.

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć Twój komfor, umożliwiamy indywidualne ustalenie przez Ciebie ceny z wykonawcą i dostosowanie wykonania usługi do preferowanego przez Ciebie terminu. Jedno jest pewne, w Sosnowcu nie wypada wykonywać inaczej takich usług niż śpiewająco. Wszak to właśnie z tego miasta wywodzi się jeden z najbardziej znanych polskich śpiewaków – Jan Kiepura. Do tej pory można w całym Sosnowcu spotkać akcenty świadczące o tym, że miasto chętnie się przyznaje do tego rodzaju dziedzictwa i o nim pamięta. Robi też wszystko, by tę pamięć utrwalać w młodym pokoleniu poprzez organizację wielu imprez kulturalnych oraz festiwali. Sosnowiec to dość duże miasto, ale niezależnie od dzielnicy – Niwka, Rudna, Zagórze lub jakiejkolwiek innej, pomoc z zakresu naprawy sprzętu AGD otrzymasz w każdym jego zakątku.

732 080 502