Naprawa i Serwis AGD Słupsk

Naprawa i Serwis Pralek i Lodówek Eltech Jerzy Opar
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
30.03.2021 Słupsk Dolina Zieleńca
Najlepszy fachowiec od naprawy AGD, z jakim do tej pory miałem do czynienia. W domu popsuła nam się pralka, a wiadomo, że bez takiego sprzętu ciężko dłużej funkcjonować. Wezwany na miejsce specjalista szybko zdiagnozował, że problemem był filtr i w krótkim czasie przywrócił urządzenie do dawnego działania. Zdecydowanie polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Na jutro poszukuje autoryzowany serwis Samsung

2021-01-10 Słupsk, Malinowa
Witam. Byłam u moich rodziców i powiedzieli, że zepsuła im się suszarka do ubrań. Mają ją już około trzech lat. Do tej pory nic nie mówili, aby się coś z nią działo. Kilka dni temu mama wsadziła pranie do suszenia i po wyłączeniu programu, pranie dalej było mokre. Postanowiłam poszukać dla nich dobrego serwisu, który zajmuje się naprawą takich sprzetów. Czy mogę prosić o kontakt?

Serwis sprzętu domowego Amica

2020-12-18 Słupsk, Dębowa
Dzień dobry. Jestem posiadaczką zmywarki, która już nie sprawdza się tak jak kiedyś. Prawdopodobnie to moja wina, że tak się dzieje, ponieważ jak wkładałam naczynia do środka to nie czyściłam wcześniej tyh naczyń z resztek jedzenia. Wydaje mi się, że coś mogło się zapchać i nie domywa naczyń. Czy uda się to naprawić?

Ile wyniesie serwis AGD Samsung?

2020-10-24 Słupsk, Rzemieślnicza
Zepsuł mi się mój sprzęt gastronomiczny. Mąż wieczorem jak zawsze włączył zmywarkę i poszliśmy spać. Okazało się, że się zepsuła i w ogóle nie umyły się naczynia. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Serws sprzętu AGD AEG

2020-09-20 Słupsk, Długa
Witam serdecznie. U mojej babci popsuła się kuchenka gazowa, która ma już swoje lata. Muszę jak najszybciej znależć babci serwis, który jej to naprawi, ponieważ nie ma jak gotować posiłków. Chodzi o to, że palniki nie działają tak jak powinny. Proszę o szybką rekację i kontakt.

Pilnie naprawa pogwarancyjna

2020-09-07 Słupsk, Akacjowa
Posiadam sprzęt gastronomiczny, który mi się zacząl psuć. Mowa tutaj o lodówce. Wczoraj rano rozmroziłam ją, aby móc umyć wewnątrz. Oczywiście jak włączylam to było wszystko dobrze. Dziś rano zauważyłam, że przy urządzeniu na podłodze jest woda. Okazało się, że sprzęt się popsuł i nie chłodzi, ani nie mrozi. Proszę o pilną pomoc.

Fachowy serwis do naprawy urządzeń AGD LG

2020-07-06 Słupsk
Szukam takiego sprawdzonego serwisu od naprawy kuchenki ceramicznej. Mam ten sprzęt od 4 lat i nie miałam z nim jeszcze nigdy problemów. Przedwczoraj zauważyłam, że nie działają dwa pola. Czyli dwa działają, a dwa się chyba przepaliły. Czy wykonujecie diagnozy u klienta?

Zobacz również inne usługi w mieście Słupsk

732 080 502