Serwis AGD Skierniewice

Serwis AGD Skierniewice

Naprawa pralek Naprawa zmywarek Naprawa kuchenek Naprawa piekarników Naprawa okapów
Specjalistyczny Zakład Usługowy O nas:

Nasza firma działa na rynku od 1991 roku. Prężnie się rozwijała i nadal rozwija, zdobywając doświadczenie w naprawie wszelkiego sprzętu AGD, takiego jak pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, płyty indukcyjne czy suszarki do ubrań. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem sprzętu firmy „Candy”. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo atrakcyjne ceny usług, krótkie terminy napraw i gwarancję na wykonane przez nas naprawy. Działamy na terenie Skierniewic i okolic. Zachęcamy do dołączenia do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Ceny od 30 zł
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Dzielnice Skierniewic, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Widok
  2. Rawka
  3. Zadębie

Zobacz również inne usługi w mieście Skierniewice

Zadzwoń Prośba o wycenę