Serwis AGD Siedlce

Wybierz wiarygodną firmę od naprawy urządzeń AGD w Siedlcach

Naprawa Lodówek, Pralek i Zmywarek Pionier Andrzej Kowalewski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecamy ten serwis sprzętu kuchennego. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a panowie okazali się bardzo mili i uczynni. Wszystko dokładnie wyjaśnili, ponadto okazało się, że usługi wykonują w domu u klienta. Cena również była adekwatna do wykonanej usługi. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tych fachowców."
Nasza firma istnieje od 1990 roku, od tego czasu prowadzimy w pełni profesjonalny serwis AGD na terenie Siedlec i okolic. Naprawa pralek, podobnie jak naprawa zmywarek, większości marek dostępnych na rynku, nie stanowi dla nasz żadnych tajemnic. Przez lata

"2 Strefa" Albert Kowalewski

Serwis AGD Siedlce
Naprawa piekarnika powinna być wykonana przez specjalistę, który może pochwalić się szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dotyczy to także naprawy AGD innego typu, w tym naprawy pralek, lodówek i kuchenek. Serwis AGD „2 Strefa”
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Siedlce
Witam interesuje mnie zdiagnozowanie problemu w zmywarce jaki termin najszybciej ?

Szukam naprawy sprzętu AGD

Wierzbowa, Siedlce
Szukam serwisu specjalizującego się w suszarkach do ubrań. Mam ogromny problem ze swoją suszarką, od kilku dni strasznie wolno suszy ubrania. Jakby był mniejszy przepływ powietrza w środku. Jest czyszczona regularnie bo często jakieś resztki bawełny i innych materiałów zatykają filtry.

Szukam naprawy sprzętu AGD

Starowiejska, Siedlce
Mam dużą rodzinę, jest nas 6 osób i mam dwie pralki. Jak na złość obie się w jednym czasie zepsuły, dzień po dniu. Po ich podłączeniu do prądu chce wybrac program ale w ogóle się nie uruchamia, Jakby było coś nie tak z programatorem. Czy jesteście w stanie mi pomóc i naprawić obie pralki?

poszukiwany w okolicy serwis autoryzowany LG

Urwana, Siedlce
Witam Państwa. Próbowałam w dniu dzisiejszym ugotować obiad, więc nalałam wody do garnka i postawiłam na płytę. Ma ona funkcję wykrywania garnka lecz wracając z toalety zauważyłam, że woda jest cały czas zimna. Okazało się, że ta funkcja u mnie nie działa. Proszę o pomoc w naprawie, bo ułatwiało mi to bardzo funkcjonowanie.

Ile wyniesie naprawa AGD Candy?

Dywizjonu 303, Siedlce
Jestem posiadaczką kuchenki elektrycznej tej marki i od kilku dni mam problem z jednym polem grzewczym. Nie wiem co się stało ale przestało grzać. Kuchenka ma troszkę ponad 3 lata i do tej pory żadnego problemu z nią nie było i nie był serwisowana. Czy możecie podjechać i zerknąć na nią?

Naprawa gwarancyjna Beko

Siedlce, Rakowiecka
Co ile miesięcy trzeba sprawdzać na gwarancji sprawność oraz poprawne funkcjonowanie posiadanego sprzętu? Mam podejrzenie, że mój nie działa tak jak powinien. Moje urządzenie chyba od jakiegoś czasu nie pobiera wody, albo coś innego tam szwankuje, nie wiem dokładnie co jest nie tak. Nie znam się na tym zbytnio. Czy jest ktoś dostępny, by to zobaczyć, ocenić poziom usterki i ewentualnie ją usunąć?

Dzielnice Siedlec, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Południowa Dzielnica Przemysłowa
  2. Północna Dzielnica Przemysłowa
  3. Nowe Siedlce
  4. Rozkosz
  5. Taradajki
  6. Stara Wieś
  7. Piaski Zamiejskie
  8. Sekuła
  9. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502