Serwis AGD Rzeszów

Skorzystaj z oferty rzetelnej firmy od naprawy urządzeń AGD w Rzeszowie

P.P.U.H. Interlock M.Inglot I S-KA Spółka Jawna w Rzeszowie
4.7
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Awaria lodówki dopadła i mnie, ten pan okazał się osobą uczynną, rzetelną i skorą do pomocy. Polecam serdecznie za bardzo szybki i jednocześnie dobry kontakt. Wizyta umówiona została od ręki, a pan szybko i celnie zdiagnozował usterkę i jeszcze tego samego dnia podjął się naprawy lodówki. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość."
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Rzeszów
Dzień, dobry. Jaki jest koszt dojazdu i diagnoza problemu

Rzeszów
Ile by kosztowała wymiana szczotek w silniku, bo wydaje mi się ze problem jest w tym.

Rzeszów
Wybija siłę indukcja samsunga.

Rzeszów
Cały czas pojawia mi się wyczyść jednostkę zaparzającą w modelu bosh tes 50621

Naprawa sprzętu AGD Gorenje w pobliżu

Rzeszów, Seniora, Nowe Miasto
Czy można zamówić u Was pomoc fachowca do lodówki najlepiej jeszcze na dziś albo na jutro? Urządzenie przestało chłodzić, w środku jest letnia temperatura. Mam je od 5 lat. Mieszkam w centrum miasta, czy macie tutaj w okolicy jakiegoś serwisanta, który mógłby mnie poratować?

Chciałbym naprawić swoje AGD

Rzeszów
Poszukuję dobrego fachowca, który zna się na serwisie urządzeń AGD. Sprzęt nie chce się włączyć, sam nie potrafię go naprawić, chociaż wielokrotnie już próbowałem. Proszę o informację zwrotną.

Ile kosztuje serwis urządzenia AGD marki Bosch?

Rzeszów, aleja Wyzwolenia, Baranówka
Witam, zwracam się do Was z pytaniem odnośnie sprzętu AGD. Co robić, gdy w kuchence ceramicznej nie działają dwa pokrętła i tym samym dwa palniki? Oryginalny producent umywa od tego ręce, dzwoniąc na infolinię usłuszałam, że mam szukać naprawy na wałsną rękę. Czy mogę liczyć na pomoc ze strony Waszych serwisantów? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Szukam serwisu sprzętu gospodarstwa domowego Beko

Rzeszów, Lwowska
Moim problem jest niedziałająca, a dokładnie mówiąc, niechłodząca lodówka. Przestała chłodzić dziś rano, wszystkie produkty odmrożone, woda stoi na spodzie. Proszę o fachową pomoc.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis gwarancyjny?

Staromieście
Jestem właścicielem restauracji. Na zapleczu w kuchni posiadamy całkiem spory sprzęt gastronomiczny, niezbędny do codziennej pracy. Niestety, od jakiegoś czasu nie działa zbyt sprawnie. Na kiedy można byłby umówić się z fachowcem, który oceniłby awarię i ewentualnie podjałby się naprawy? Na chwilę obecną nie możemy przyjmować przez to klientów.

Jaki jest koszt za naprawę pogwarancyjną sprzętu Siemens?

Rzeszów, Elizy Orzeszkowej
Jak wygląda u Państwa sprawa odnośnie serwisu urządzenia, na które nie ma już gwarancji producenta? Sprzęt uszkodził się kilka dni temu i źle działa, a można nawet powiedzieć, że w ogóle nie chodzi. Zakupiony w Ikei sześć lat temu. Proszę o kontakt serwisanta.

Serwis sprzętu domowego marki LG w okolicy

Rzeszów, Kopernika, Śródmieście
Dzień dobry. Chciałabym naprawić siedmioletnie urządzenie marki LG. Zależy mi najpierw na rozmowie telefonicznej z serwisantem, abym mógł mu przestawić problem i aby pan fachowiec powiedział, czy opłaca się jeszcze taką usterkę naprawiać. Mówiąc w skrócie sprzęt nie pobiera wody, a gdy ją pobierze, to jest gdzieś przeciek. Proszę o kontakt.

Jaka jest cena za serwis pogwarancyjny LG?

Zielona, Drabinianka
Czy wykonują państwo naprawę urządzeń AGD, które nie są już na gwarancji? Gwarancja straciła moc jakieś dwa tygodnie przed awarią urządzenia. Sam nie potrafię tego naprawić, a sprzęt jest nam bardzo potrzebny. Jaki jest cennik za takie usługi?

Dzielnice Rzeszowa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Baranówka
 2. Biała
 3. Budziwój
 4. Bzianka
 5. Drabinianka
 6. Miłocin
 7. Nowe Miasto
 8. Pobitno
 9. Przybyszówka
 10. Załęże
 11. Zwierzyca
 12. Zalesie
 13. Wilkowyja
 14. Śródmieście
 15. Staroniwa
 16. Ruska Wieś
 17. Słocina

W uwagi na fakt, że każdy sprzęt gospodarstwa domowego prędzej czy później może ulec awarii, warto mieć zawsze pod ręką numer telefonu do zaufanego zakładu naprawy AGD. W serwisie Naprawek.pl znajdziesz wykwalifikowanych mechaników z odpowiednimi umiejętnościami i zapałem do pracy. Prezentowani tutaj wykonawcy mają dobre oceny, a oferowane ceny są na każdą kieszeń. Miejscem ich działań jest Rzeszów.

Jako serwis Naprawek.pl jesteśmy pierwszym miejscem, do którego zwracają się tysiące klientów, poszukując sprawdzonych i rzetelnych fachowców ze swojej najbliższej okolicy. To właśnie bezpośrednio z nimi, każdy klient może ustalić najdogodniejszy dla siebie termin wykonania usługi oraz indywidualnie uzgodnić cenę naprawy.

Odpowiadamy na stale rosnące potrzeby rynku i troszczymy się o zaspokojenie wymagań wszystkich klientów. Dlatego najlepsi specjaliści nieustannie czuwają nad poszerzaniem zakresu swoich usług. Dzisiaj, w dobie powszechnego, bardzo dynamicznego postępu technologicznego, naprawa pralek jest nie lada wyzwaniem i najlepiej ją powierzać tylko sprawdzonym specjalistom. Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o podejście do innych sprzętów gospodarstwa domowego. Naprawa lodówek, zważywszy na cały szereg nowoczesnych rozwiązań w nich użytych, również nie jest rzeczą prostą. Często wielu klientów samodzielnie próbuje przywrócić do życia swoje urządzenia, co w wielu przypadkach prowadzi do pogorszenia sytuacji. Sklep AGD nie musi być jedyną odpowiedzią na takie problemy. Skuteczna naprawa kuchenek czy też naprawa zmywarek lub innych sprzętów AGD, znacznie przedłuży ich żywotność. Przygotowany na każdą ewentualność fachowiec, wyposażony w potrzebne części AGD, będzie mógł je szybko wymienić, dzięki czemu sprzęt znów zadziała prawidłowo.

Na terenie całego Rzeszowa, najwyższej klasy specjaliści, z zaangażowaniem równym rzeszowskiej Asseco Resovii, podejmą się każdego wyzwania. Naprawa odkurzaczy, jak również serwis ekspresów do kawy za pośrednictwem Naprawek.pl nie będzie możliwy, jednak pozostałe sprzęty AGD, niezależnie od marki – Samsung, Bosch, Siemens, Whirlpool Indesit, Candy czy wiele innych dostępnych na rynku, zostaną naprawione skutecznie i szybko. Niech zajmą się nimi śpiewająco, niczym artyści w Filharmonii Podkarpackiej, wykwalifikowani fachowcy. Jako Naprawek.pl trzymamy rękę na pulsie, monitorując jakość usług. Telefonicznie przeprowadzamy wywiady z klientami dotyczące wykonywanych prac, dzięki temu możemy umieszczać ich opinie na stronie internetowej. Zawsze jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi o pracy specjalistów.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502