Serwis AGD Rydułtowy

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa i Serwis Lodówek Adam Przydatek
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Naprawa i Serwis Lodówek Adam Przydatek

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Serwis AGD Rydułtowy
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Pilna naprawa płyty indukcyjnej - takie hasło wystarczyło przez telefon, by Pan przyjechał do nas jeszcze tego samego dnia, co bardzo doceniam. Sama usługa może nie najtańsza, ale zdecydowanie profesjonalna i skuteczna. Bardzo podobało mi się, że Pan pracuje bardzo czysto, co nie jest wcale takie oczywiste dla niektórych fachowców."
W praktycznie każdym gospodarstwie domowym znajdują się takie sprzęty jak kuchenka, pralka czy okap. Większość z nas, stawiając na komfort życia codziennego, posiada również zmywarkę. Niestety tego rodzaju sprzęty często ulegają niespodziewanym awariom, ...
Popularne usługi
Działalność tego serwisu AGD opiera się na praktycznej i merytorycznej wiedzy pracujących tutaj fachowców. Dzięki temu mogą oni stale poszerzać zakres świadczonych usług i radzić sobie z awarią każdego sprzętu. Napawa pralek, zmywarek, lodówek ...
Opinia
"Fachowiec zajął się naprawą pralki w domu. Choć miał małe opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej pracy jestem skłonna mu je wybaczyć. Urządzenie głośno hałasowało przy pracy, a obecnie wszystko działa bez zastrzeżeń. Usterka koniec końców była banalna, ale sama na pewno nie dałabym sobie z nią rady. Dziękuję!"
Pytania od klientów

22.08.2021 Rydułtowy
Witam. Czy wasza firma naprawia AGD Boscha? Niby wszystko powiedzmy działa, ale każdy prawie sprzęt ma jakąś usterkę. Pralce zacinają się drzwi i trzeba się trochę namęczyć. W lodówce nie działa światło no i popsuta jest blokada antydzieciowa. Kiedy znaleźlibyście czas żeby się zająć takimi sprawami?

19.06.2021 Rydułtowy
Mam bardzo duży problem z działaniem mojej suszarki do ubrań. Wczoraj po skończonym praniu od razu wstawiłem wszystko do suszarki, żeby mieć na rano ciuchy do roboty świeże. Rano ją otwieram i okazuje się że moje ubrania są dosłownie postrzępione. Moglibyście naprawić taki sprzęt AGD?

Dzielnice Rydułtów, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Bunczowiec
  2. Kalwaria
  3. Karol
  4. Na Wzgórzu
  5. Orłowiec
  6. Pietrzkowice
  7. Radlik
  8. Radoszowy
  9. Skała
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502