Naprawa i Serwis AGD Rybnik

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
18.01.2021 Rybnik Ligota – Ligocka Kuźnia
Naprawdę polecam. Wszystko ok, naprawa sprzętu AGD przebiegła bez zarzutów, a ja do teraz cieszę się sprawną pralką, chociaż poprzednik twierdził, że koniecznie trzeba wymienić urządzenie na nowe. Ostatecznie skończyło się jednak na drobnej naprawie i niewielkim rachunku. Polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa Sprzętu AGD Adam Przydatek
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
09.01.2021 Rybnik Wielopole
Kiedy lodówka przestała mrozić, postanowiłem z problemem zgłosić się do tego pana i jak się okazało, zadanie wykonał solidnie i uczciwie. Naprawa lodówki przebiegła sprawnie - okazało się, że do wymiany jest tylko jedna część, którą pan miał akurat na stanie. Do tego był bardzo miły i kulturalny, a nawet miał czas na kawę i udzielenie kilku drobnych rad, jak w przyszłości unikać podobnych problemów. Szczerze polecam wszystkim!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa i Serwis AGD Rybnik
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
28.02.2021 Rybnik Rybnicka Kuźnia
Już na pierwszy rzut oka widać było, że naprawa urządzeń AGD to dla tego specjalisty codzienna praca. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, za pracę wziął niewiele, do tego okazał się normalnym człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat. Polecam z całego serca, a telefon do pana zachowuję.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas serwisu?

2021-02-25 Rybnik, Meksyk, Harcerska
Dzień dobry, interesuje mnie technik, który w ramach naprawy pogwarancyjnej napełni moją lodówkę freonem. Kolega mi wspomniał że jeśli zaczna słabo chłodzić to to najczęstsza przyczyna. Oczywiście jak ktoś przyjdzie to dokładnie sprawdzi ale takie mam wrażenie.

Naprawa pogwarancyjna Amica

2021-02-22 Rybnik, Wawelska
Poszukuję techników znających się na urządzeniach tej marki, chodzi konkretnie o dwa okapy z którymi mam kłopot. Oba są powieszone nad wyspą kuchenną i oprócz pozbywania się zapachów i pary pełnią też funkcję światła i to właśnie to przestało w nich działać. Pomimo wymiany żarówki żadna się nie zapala. Zależy mi na kimś z okolicy

Pilnie potrzebna naprawa AGD

2020-11-07 Rybnik,Chwałęcice, Pniowska
Dzień dobry, proszę bardzo o szybką pomoc w sprawie mojej lodówki. Coś jest z nią nie tak, ponieważ wyraźnie słabiej chłodzi a mimo to na tylnej ściance zbiera się lód i szron. Nie mam niestety już na nią gwarancji więc zależy mi na kimś obeznanym, nie chcę żeby popsuły się produkty, dopiero co wczoraj zrobiłam nowe zakupy.

Serwis sprzętu AGD z firmy AEG

2020-10-24 Rybnik, Rycerska
Witam, jestem zarządcą lokalnej noclegowni i chciałbym zamówić fachowców do nas na rutynowy przegląd urządzeń. Nie stać nas na zakup nowych dlatego staramy się dbać o obecne jak tylko można. Panie kucharki zgłaszały już różne pomniejsze problemy więc tymbardziej dobrze by się tym zająć. Czy mógłbym poznać przybliżone koszta dojazdu i takiej diagnozy?

Serwis autoryzowany sprzętu Gorenje

2020-10-21 Stalowa, Stodoły
Mam nadzieję że w dobre miejsce napisałam bo zbyt dobrze sie nie znam na tych internetach, ale szukam pomocy z moją zabudową tej marki. Z jakiegoś powodu zaczęły mi szwankować niektóre urządzenia na przykład piekarnik który wariuje i całkowicie zmieniło się poczucie temperatur. Jaki jest czas przyjazdu i wstepnej diagnozy?

Naprawa urządzeń AGD

2020-08-24 Rybnik, Niewiadom
Kontaktuję się z państwem w związku z niedziałającymi kuchenkami w mojej stołówce. Organizuję dobroczynne obiady dla potrzebujących, ale mam problem z takimi dwoma urządzeniami. Coś się dzieje z gazem, ponieważ czasami podczas gotowania potrafi się samoczynnie zwiększać i zmniejszać. Proszę o pomoc technika.

Fachowiec od AGD Samsunga

2020-07-30 Lipowa
Witam serdecznie. Piszę w sprawie okapu w mojej kuchni. Mam z nią kłopot ponieważ nie działają wentylatory i nie pozbywa się zapachu co jest strasznie uciążliwe. Szukam kogoś kto zajmie się naprawą tego sprzętu jak najszybciej

Dzielnice Rybnika, w których możesz zamówić naprawę AGD

 1. Boguszowice Stare
 2. Boguszowice Osiedle
 3. Chwałowice
 4. Chwałęcice
 5. Golejów
 6. Gotartowice
 7. Grabownia
 8. Kamień
 9. Kłokocin
 10. Ligota-Ligocka Kuźnia
 11. Meksyk
 12. Niedobczyce
 13. Niewiadom
 14. Maroko-Nowiny
 15. Orzepowice
 16. Paruszowiec-Piaski
 17. Popielów
 18. Radziejów
 19. Rybnicka Kuźnia
 20. Rybnik-Północ
 21. Smolna
 22. Stodoły
 23. Śródmieście
 24. Wielopole
 25. Zamysłów
 26. Zebrzydowice
 27. Ochojec
732 080 502