Serwis AGD Rumia

Zakres usług
El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa płyty indukcyjnej przebiegła sprawnie, a ja jestem bardzo zadowolony z usługi, która nie kosztowała mnie wiele pieniędzy. Ciszę się, że mam takich specjalistów na miejscu. Polecam serdecznie i wierzę, że posłuży mi jeszcze przez długie lata. Numer telefonu oczywiście zachowuję, bo nigdy nic nie wiadomo."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Chcesz, by naprawa zmywarki w Twoim mieszkaniu skończyła się szybko i z sukcesem? Zastanawiasz się, czy Pruszcz Gdański to miejsce, w którym znajdziesz solidny i tani jednocześnie serwis AGD? Powierz swój domowy sprzęt specjalistom,
Serwis Sprzętu Biurowego, AGD, RTV-VIDEO Eugeniusz Ryta
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawę zmywarki wykonał dla mnie ten specjalista i jestem bardzo zadowolony z jakości pracy oraz przystępnej ceny. Wykonanie zadania nie zajęło mu wiele czasu, a pracę wykonał na medal. Cieszy mnie również, że usługi naprawcze wykonują w domu u klienta. Z pewnością będę polecał tego pana każdemu, kto będzie miał podobny problem."
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z pracy tego pana, któremu kilka dni temu powierzyłem naprawę kuchenki. Już podczas rozmowy telefonicznej zaznaczyłem, że sprawa jest pilna, więc pan potraktował ją priorytetowo. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze, do tego zaskoczyła mnie cena, która była naprawdę przyzwoita. Polecam."
Naprawa Sprzętu AGD Michał Labuhn
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była naprawa sprzętu AGD i koleżanka poleciła mi tego specjalistę. Bardzo cieszę się, ze do mnie przyjechał, bo lubię ludzi konkretnych, którzy nie owijają w bawełnę i nie rzucają słów na wiatr. Pan jest świetnym fachowcem, więc najpierw dokładnie sprawdził sprzęt, a dopiero potem obiecał jego naprawę, gdy był już pewny, że będzie w stanie pomóc. Polecam."
SERWIS TECHNICZNY KRZYSZTOF SIOMA
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chciałbym zarekomendować usługi tego specjalisty, któremu jakiś czas temu powierzyłem naprawę urządzeń AGD. Pan pracę wykonał solidnie i odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Na miejscu był jeszcze w tym samym dniu, ponadto miał ze sobą odpowiednie narzędzia. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi."
Zakład „Centrum Techniczno-Serwisowe” oferuje kompleksowe naprawy i konserwację urządzeń AGD na terenie Redy i okolic. W naszej działalności mamy dwa główne cele: być zaufanym i solidnym serwisem AGD oraz zapewniać 100% satysfakcji

Dzielnice Rumi, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Biała Rzeka
  2. Janowo
  3. Lotnisko
  4. Stara Piła
  5. Szmelta
  6. Zagórze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502