Serwis AGD Reda

Zleć usługę wiarygodnemu specjaliście od naprawy AGD w Redzie

El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Byłem zainteresowany naprawą urządzeń AGD z dojazdem i tutaj mogłem liczyć na tego typu pomoc, co bardzo mnie ucieszyło. Jeśli chodzi o poziom usługi, również nie mogę złego słowa powiedzieć. Przywrócili mój sprzęt do działania, choć bałem się, że nie będzie już czego ratować. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną pomoc i będę chętnie polecać Państwa usługi dalej."
Serwis Sprzętu Biurowego, AGD, RTV-VIDEO Eugeniusz Ryta
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam serdecznie ten serwis AGD, bo słowo "pilnie" traktują poważnie i faktycznie priorytetowo. Pracujący tutaj fachowcy nie zawiedli, gdy byłem w potrzebie, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Choć usterka była dość poważna, poradzili sobie doskonale, a za usługę nie policzyli bardzo dużo. Uważam, że jakość ich usług jest wysoka."
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Nagła awaria pralki lub innych urządzeń gospodarstwa domowego, z których regularnie korzystasz, to bez wątpienia spore utrudnienie. Jeśli chcesz, żeby naprawa odbyła się w możliwie najwcześniejszym terminie, jeszcze dzisiaj zdecyduj się na nasze usługi. Jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości każdego przekazanego przez Ciebie zadania. Najlepszym potwierdzeniem naszej wysokiej skuteczności są zadowoleni klienci. Dołącz do nich i zapomnij o wadliwym sprzęcie!
Ireneusz Wika
4.7
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"W okolicy trudno o dobry serwis sprzętu kuchennego, ale na tą firmę zdecydowanie warto postawić. Widać, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie - naprawiają zarówno nowoczesne sprzęty, jak i te starszego typu, o czym miałem okazję sam się przekonać. Pracują solidnie i zwracają uwagę na szczegóły, bo zależy im na zadowoleniu klienta. Podsumowując: polecam!"
Naprawa Sprzętu AGD Michał Labuhn
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zatrudniłam tego fachowca, bo jego naprawę sprzętu kuchennego poleciła mi koleżanka. Bardzo cieszę się, że na niego trafiłam, bo wykazał się ogromnym profesjonalizmem i imponującą wiedzą. Ważne było dla mnie, że świadczy usługi w domu u klienta, bo nie mam możliwości dojazdu do serwisu. Usługa została wykonana solidnie i z efektem, jakiego oczekiwałam."
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki nie mogła czekać, ponieważ zbliżały się właśnie urodziny mojego syna. Sprawa była pilna, a ten fachowiec do zadania podszedł "od ręki" - sumiennie i odpowiedzialnie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego wykonawcę wszystkim znajomym - przede wszystkim za dyspozycyjność, również w weekendy i święta, a także za profesjonalizm w każdym calu oraz kompleksowe i indywidualne podejście do każdego problemu. "
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
SERWIS TECHNICZNY KRZYSZTOF SIOMA
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Cena może nie najniższa, ale naprawa sprzętu AGD na wysokim poziomie, bez zbędnych komplikacji czy konieczności wytykania palcem niedociągnięć i poprawek. Jestem zadowolony, że świadczą Państwo usługi u klienta - to bardzo ułatwia sprawę i nie ukrywam, że było kryterium decydującym przy moim wyborze. Fachowiec, który przyjechał był uśmiechnięty i świetnie przygotowany do pracy."
Serwis będzie dostępny od dnia 02.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład „Centrum Techniczno-Serwisowe” oferuje kompleksowe naprawy i konserwację urządzeń AGD na terenie Redy i okolic. W naszej działalności mamy dwa główne cele: być zaufanym i solidnym serwisem AGD oraz zapewniać 100% satysfakcji

Mobilny Serwis AGD

Serwis AGD Reda
Mobilny Serwis AGD to odpowiedź na potrzeby klientów z okolic Gdańska, którzy cenią sobie fachową i skuteczną pomoc z dojazdem do miejsca awarii. Jeśli potrzebujesz rzetelnej naprawy pralki, zmywarki lub płyty indukcyjnej, zgłoś do nas swój problem ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Reda
Dzień dobry, Prośba o informację na kiedy byłby wolny termin na naprawę piekarnika Whirpool AKZ 274 oraz czy dojazd i wycena usługi jest darmowa.

Reda
Pilna naprawdę pilna naprawa pralkosuszarki marki Samsung. Coś z wypompowywaniem wody po cyklu plukan. Filtry czyste. Cykl prania robi tylko przy ostatnim plukania niewypompowuje wody i program się zawiesza na plukania.

Reda
Witam, moja zmywarka nie kończy zmywania zatrzymuje się na 1 minucie. Co jest przyczyną tego .Pozdrawiam

Dzielnice Redy, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Betlejem
  2. Ciechocino
  3. Marianowo
  4. Rekowo Dolne
  5. Moście Błota
  6. os. Przy Młynie
  7. Pieleszewo
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502