Serwis AGD Radom

Wybierz jednego z fachowców od naprawy AGD w Radomiu

Serwis Mzurtex to, między innymi, naprawy pogwarancyjne różnorodnych marek polskich, jak i zagranicznych. Od 2010 roku specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klientów z terenu Radomia i okolic. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zatrudnianych
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy sprzętu AGD marki Candy?

Radom, Wesoła, Glinice
Witam, mam taki problem, że po kilku latach używania mojego ekspresu, ten nagle przestał parzyć kawę. Objawiło się to przez komunikat "uzupełnij zbiornik z kawą". Bardzo proszę o pomoc oraz jakieś sugestie usunięcia tej usterki.

Potrzebuję serwisu sprzętu domowego Gorenje

Akademicka, Osiedle Akademickie
Szukałem różnych ofert na Internecie w tym temacie i trafiłem na Pański serwis. Zależy mi na dokonaniu szybkiej wyceny naprawy mojego sprzętu AGD marki Gorenje. Problem dotyczy odprowadzania wody, która się skrapla na tylnej wewnętrznej ścianie urządzenia. Jaki byłby koszt wezwania fachowca oraz kiedy mógłby on do mnie przyjechać? Proszę o odpowiedź.

Jaka jest cena serwisu pogwarancyjnego firmy Samsung?

Radom, 11 Listopada
Uprzejmie proszę o udzielenie mi informacji na temat kosztów serwisu pogwarancyjnego urządzenia marki Samsung. Sprzęt po 5 minutach pracy wyłącza się i wypuszcza całą wodę. Na koniec na wyświetlaczu pojawia się informacja o błędzie. Co to może być?

Naprawa gwarancyjna sprzętu Beko w okolicy

Radom
Witam serdecznie, czy jest w okolicy jakiś serwis, który zajmuje się naprawą gwarancyjną sprzętów AGD firmy Beko? Konkretniej chodzi o moją pralkę, w której zepsuł się programator. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Naprawa urządzeń AGD firmy Miele

Radom, Olsztyńska, Nad Potokiem
Dzień dobry, mam blender marki Miele, niestety nie daje się załączyć. Nie wiem, jak go rozebrać, żeby nie zniszczyć urządzenia. Czy mają Państwo jakieś sugestie rozwiązania tego problemu?

Szukam naprawy pogwarancyjnej Electrolux

Folwarczna, Kaptur
Czy zajmują się Państwo naprawami pogwarancyjnymi sprzętów AGD firmy Electrolux? Szukam solidnego fachowca, który spojrzy na moje urządzenie i oceni stopień jego uszkodzenia. Zależy mi na pilnej wizycie.

Fachowiec od napraw sprzętu domowego Siemens

Radom, Racławicka, Zamłynie
Witam serdecznie! Mam taki oto problem. Dzisiaj podczas pieczenia niedzielnego ciasta moje urządzenie po jakichś kilku minutach zaczęło zwalniać, aż w końcu całkowicie się wyłączyło. Sprzęt jest wiekowy, ale do tej pory śmigał bez zarzutu. Nie lubię wyrzucać rzeczy bez próby ich naprawy, dlatego bardzo proszę o pomoc jakiegoś miłego pana serwisanta.

Serwis AGD marki Bosch

Radom, Mokra
Dzień dobry, mam problem z moim okapem. Jakiś czas temu strzelił bezpiecznik na płytce sterującej okapu, po wymianie okap podziałał z pół godziny, po czym kolejny bezpiecznik strzelił. Czy jest jakaś szansa na uratowanie tego okapu? Jest on dopasowany do zabudowy kuchennej i wymiana na nowy będzie sporym problemem. Bardzo proszę Państwa o pomoc.

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska

Sprzęty AGD są nieodzownym elementem w każdym gospodarstwie domowym. Jak każde urządzenie, często używane ulegają rozmaitym awariom. Nie zawsze musi to oznaczać, że jedynym ratunkiem w takiej sytuacji będzie sklep AGD. Jako serwis Naprawek.pl pomogliśmy i nadal pomagamy, każdego miesiąca, tysiącom klientów w znalezieniu odpowiedzialnego fachowca, dla którego naprawa pralek, naprawa zmywarek lub innego sprzętu AGD, nie będzie stanowiła żadnego problemu. Skuteczne oraz trwałe usunięcie awarii, jest możliwe jedynie dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu osób, które się jej podejmą. Dlatego współpracujące z nami serwisy, to zespoły zweryfikowanych fachowców, wyposażonych nie tylko w potrzebną wiedzę, ale też w części AGD, pozwalające znacząco wydłużyć życie popsutych urządzeń.

Nie tylko profesjonalizm, ale też elastyczność jest istotna dla coraz większej rzeszy klientów. Zauważyliśmy to, dlatego umożliwiliśmy indywidualne ustalanie cenyterminu wykonania usługi. Ponadto, aby ułatwić wybór odpowiedniego specjalisty, dzięki telefonicznemu badaniu losowo wybieranych klientów, zbieramy informacje oraz opinie o przeprowadzonych interwencjach i umieszczamy je na naszej stronie internetowej. W ten sposób każdy potencjalny klient może się dowiedzieć, jak przebiega naprawa lodówek, naprawa płyt indukcyjnych lub dowolnego sprzętu AGD, u interesującego go wykonawcy. Doświadczenie to bardzo ważny element w pracy każdego specjalisty, nie zależnie od tego, czy w grę wchodzi naprawa odkurzaczy lub serwis ekspresów do kawy. Jest ono niezbędne, by właściwie zdiagnozować problem i go usunąć. Współpracujący z nami technicy zajmują się co prawda tylko dużymi sprzętami AGD, nie naprawią powyższych urządzeń, ale dzięki praktycznemu obyciu są w stanie poradzić sobie z usterką w każdej marce: Whirlpool, Samsung, Siemens, Bosch, Candy, Beko, Amica i w wielu innych.

Naprawa kuchenek każdego typu oraz rodzaju, tak samo, jak i innego sprzętu AGD z zakresu ich usług to wyzwania, którym chętnie i skutecznie stawiają czoła. Jeśli się zastanawiasz, czy w twoją lokalizację w Radomiu, też dojedzie wykwalifikowany specjalista, to wiedz, że zarówno Kończyce, Borki, Halinów lub Józefów, również są w zakresie jego działań. Radom to malownicze miasto ciekawie umiejscowione między Pilicą a Wisłą. U zarania swoich miejskich dziejów był to dobrze ufortyfikowany gród warowny, którego dynamiczny rozwój przypadł na panowanie Kazimierza Wielkiego. Do tej pory spacerując po Radomiu, możemy zaobserwować fragmenty dawnej świetności w postaci pozostałości po wspomnianych fortyfikacjach przy ul. Wałowej. Warto też odwiedzić najstarszą radomską świątynię, pochodzący z XIII wieku Kościół św. Wacława. Oprócz tego warto też pamiętać o przemysłowej świetności tego miasta, gdzie na początku lat trzydziestych XX wieku produkowano broń i telefony. Radom ma jeszcze wiele do zaoferowania, warto odkryć to miasto. Podobnie jak warto odkryć usługi na najwyższym poziomie dzięki Naprawek.pl.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502