Serwis AGD Pruszków

Zadzwoń po najczęściej wybieranego specjalistę od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego w Pruszkowie

Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo zależało mi na solidnej naprawie kuchenki na miejscu i Pan stanął na wysokości zadania. Zdecydowanie zasługuje na dobrą opinię, bo profesjonalizm bije od niego już podczas rozmowy telefonicznej, a potem jest już tylko lepiej. Człowiek bardzo konkretny i uczciwy, a co najważniejsze - ma ręce, które leczą AGD. Numer zapisany."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie, by maksymalnie skrócić czas usterki. Serwis sprzętu AGD, który chcemy Ci zaproponować to sumienność i zaangażowanie. Momentalnie uporamy się z każdym problemem, a niesprawne urządzenie odzyska dawną funkcjonalność. Zostaw swoje zgłoszenie!
Naprawa i Serwis Lodówek Krip-Serwis Ruslana Levchuk
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwałam wykonawcy, który zająłby się naprawą urządzenia AGD, które nie reagowało na zadawane polecenia. Sprawa była pilna, a ten fachowiec jeszcze tego samego dnia zabrał się do pracy, którą wykonał rewelacyjnie. Polecam za dyspozycyjność, profesjonalizm w każdym calu oraz przystępne ceny. "
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłam po tego specjalistę, gdy okazało się, że nasza lodówka nie chłodzi. Nie liczyłam na wiele, bo to już dość stary model, ale okazało się, że jeszcze do uratowania, więc bardzo się ucieszyłam. Pan zajął się sprzętem bardzo profesjonalnie, dzięki czemu naprawa lodówki przebiegła bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i serdecznie polecam tego fachowca."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.7
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zgłosiłem się w sobotę z prośbą o naprawę sprzętu AGD w domu, co zostało potraktowane z powagą i zrozumieniem sytuacji. Pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia, żeby ocenić skalę problemu. Okazało się po oględzinach, że awarię da się usunąć od ręki, czym zresztą się zajął."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 77
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pralka naprawiona!!! Jestem bardzo wdzięczna za tak szybką interwencję z dojazdem, choć przecież był weekend. Od mojego telefonu do przyjazdu fachowca minęła zaledwie godzina, a i sama naprawa pralki nie zajęła Panu za długo, bo doskonale wiedział, co robić. To świetny fachowiec, który zna się na swojej pracy jak mało kto. Polecam jego usługi serdecznie."
Naprawa Lodówek Andriy Pyrih
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidna i dość niedroga naprawa urządzeń AGD, co w okolicy jest rzadkością. Korzystałem z usług tej firmy już trzykrotnie i ani razu nie byłem zawiedziony. Zawsze zaskakują mnie swoim profesjonalizmem i przyjaznym stosunkiem do klienta. Nie boją się trudnych zleceń i działają bardzo skrupulatnie. Poleciłem już ich usługi znajomym i z tego, co mi wiadomo również są zadowoleni."
O pralkach wiemy wszystko, bo w trakcie naszej wieloletniej praktyki zawodowej zetknęliśmy się z każdym możliwym typem usterki. Naprawialiśmy wszystkie możliwe modele i marki. Takie doświadczenia przygotowały nas do perfekcyjnego świadczenia usług na najwyższym ...

PPUH "Elfago" Magdalena Polak

Serwis AGD Pruszków
Skontaktuj się ze specjalistami od pogwarancyjnej naprawy płyt indukcyjnych w Piasecznie. Nasze działania to profesjonalizm i terminowość w najlepszym wydaniu. Przekonaj się jak powinien wyglądać serwis AGD i pozwól by naprawa płyty indukcyjnej przebiegła
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Pruszków
Zmywarka nie włącza się, od jakiegoś czasu nie można było jej wyłączyć po skończonym myciu był problem z włącznikiem

Pruszków
Zmywarka nabiera wodę, przechodzi przez cykl mycia bez włączenia funkcji grzania. Miejsce - Owczarnia.

Pruszków
Pralka w pełni załadowana, po pobraniu wody i proszku, przy pierwszym ruchu: trzasnęło i wywaliła korki.. Teraz stoi z brudnym praniem i z wodą.

Dzielnice Pruszkowa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Bąki
 2. Gąsin
 3. Malichy
 4. os. Prusa
 5. Wyględówek
 6. Śródmieście
 7. Ostoja
 8. os. Staszica
 9. Tworki
 10. os. Parkowe
 11. Żbików
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502