Serwis AGD Płock

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Płock.
Pytania od klientów

Pilnie szukam do naprawy sprzętu na gwarancji Electrolux

27.02.2021 Zagroda, Płock
Witam serdecznie. Mam okap, który chyba mi się zapycha i nie wciąga zapachu podczas gotowania jedzenia. Chciałabym się od Państwa najpierw dowiedzieć, czy w ogóle jest sens naprawiać ten sprzęt? Czy w ogóle jest to opłacalne? Widziałam, że nowe urządzenia nie są aż tak drogie. Czy wykonujecie darmowe diagnozy?

Na jutro szukam serwisu do sprzętu AGD Indesit

12.01.2021 Płock, Na Stoku
Dobry wieczór. Mam do naprawienia sprzęt gastronomiczny, a chodzi oo piekarnik, który od kilku dni przestał się nagrzwać. Pilnie poszukuje fachowca, który zna się właśnie przede wszystkim na takich urządzeniach grzewczych. Najgorsze jest to, że muszę mieć szybko naprawiony ten sprzęt, bo nie mam gdzie odgrzewać posiłków.

Ile kosztuje naprawa AGD?

25.12.2020 Szpitalna, Płock
Rok temu z mężem postanowiliśmy dokupić do naszego mieszkania suszarkę do ubrań do nie mamy miejsca na zwykłe suszarki. Coś zaczęło się w tym urządzeniu dziać. Proszę o kontakt w sprawie naprawy.

Fachowy serwis do naprawy AGD Miele

28.11.2020 Płock
Witam. Od dziecka marzył mi się ekspres do kawy. Przez dwa lata nie było z nim problemów. Problemy przyszły jak skończyla się gwarncja. Ciągle jest coś zapchane i nie przygotowuje tej kawy jak kiedyś. Chciałabym, abyście mogli się zająć sprawdzeniem tego sprzętu i w razie czego go naprawić.

Serwis do sprzętu domowego Bosch

18.11.2020 Gęsia, Płock
Witam. W moim mieszkaniu mam kilka urządzeń AGD jednej marki. Wczoraj nie było przez chwilę prądu, a jak już włączyli to te wszystkie sprzęty przepaliły. Chodzi o lodówkę, pralkę i zmywarkę. Mam te sprzęty ubezpieczone i muszę mieć zaświadczenie od fachowca, że przez wyłączenie tego prądu zniszczyły mi te urządzenia.

Szukam serwisu autoryzowanego

07.11.2020 Kolejowa, Płock
Poszukuje firmy, która mogłaby mi naprawić zmywarkę Chodzi o to, że nie domywa mim do końca naczyń. Już próbowałam czyszczenia urządzenia, włączałam dłuższe programy mycia i niestety nie pomogło. Czy możecie mi pomóc?

Dzielnice Płocka, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Borowiczki
 2. Ciechomice
 3. Dobrzyńska
 4. Międzytorze
 5. Petrochemia
 6. Podolszyce Południe
 7. Podolszyce Północ
 8. Radziwie
 9. Stare Miasto
 10. Tysiąclecia
 11. Wyszogrodzka
 12. Dworcowa
 13. Kochanowskiego
 14. Kolegialna
 15. Kostrogaj
 16. Łukasiewicza
 17. Pradolina Wisły
 18. Skarpa
 19. Trzepowo
 20. Winiary
 21. Zielony Jar
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502