Serwis AGD Piła

Każda naprawa AGD powinna być dokonywana przez właściwego specjalistę. Awaria pralki, płyty indukcyjnej, zmywarki albo kuchenki gazowej może się zakończyć kompletną katastrofą, gdy za jej usunięcie zabierze się przypadkowy „fachowiec”. Nie ryzykuj i napraw ...
Opinia
"Zleciłam temu panu naprawę kuchenki, ponieważ palniki nie chciały podtrzymać płomienia. Fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem i zaproponował korzystne rozwiązanie. Jestem zadowolona również z ceny, która była całkiem przystępna. Serdecznie dziękuję za pomoc i będę polecać!"
Piła
Popularne usługi
Pytania od klientów

18.08.2021 Piła
Szukam wykwalifikowanych specjalistów od naprawy sprzętu agd matki Samsung. Mam lodówkę, ma kilka lat, ale od trzech dni zaczęła wydawać dziwne dźwięki, coś jakby głośne buczenie. Nie mam pomysłu co może być powodem tych odłosów rodem z piekła, dlatego będę wdzięczna za umówinie pana serwisanta do diagnozy. Znajdę tu takiego?

09.08.2021 Piła
Dzień dobry, uszkodziłam płytę indukcyjną, spadła mi filiżanka na nią, płytę mam na gwarancji, moje pytanie brzmi, czy podlega to gwarancji, jeżeli nie to jak naprawić i jaka cena naprawy, proszę o kontakt.

02.06.2021 Piła
Czy można liczyć na Waszą pomoc w naprawie robota sprzątającego Beko? Taki mały, bezprzewodowy co jeździ po podłodze i odkurza lub mopuje. Problem jest taki, że przestał jeździć. Więc szukam odpowiedniego serwisu AGD, który się podejmie diagnozy i naprawy. Jaki jest czas realizacji takich zleceń przez Państwa firmę?

Dzielnice Piły, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Gładyszewo
  2. Górne
  3. Jadwiżyn
  4. Śródmieście
  5. Koszyce
  6. Motylewo
  7. Podlasie
  8. Staszyce
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502