Serwis AGD Opole

Skorzystaj z oferty jednego z rekomendowanych serwisantów od naprawy urządzeń AGD w Opolu

Serwis AGD i Naprawa Klimatyzacji Mili Service Marta Gregorasz
4.9
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem poważny problem ze zmywarką, która nie domywała naczyń. Pomoc fachowca w tym wypadku była nieunikniona. Z pomocą tego wykonawcy naprawa zmywarki przebiegła nie dość, że szybko, to jeszcze sumiennie i odpowiedzialnie. Diagnoza została postawiona trafnie, a wszystkie niezbędne części były akurat na miejscu. Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc i polecam serdecznie. "
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Naprawa urządzeń AGD marki AEG

Opole, Borki
Witam. Z dnia na dzień nagle padł mi ekspres do kawy. Żona chciala zrobić czyszczenie, no i tego procesu ekspres nie dokończył, w dodatku poleciała woda. Czy wasi specjaliści zajmują się również naprawami tego typu sprzętu?

Naprawa sprzętu AGD Siemens

Opole, Stawowa, Szczepanowice
Dzień dobry, mam problem z moją kuchenką, mianowicie nie mogę odpalić piekarnika. Wydaje mi się że nie ma iskry przy tym wylocie gazu pod blachą, gdzie pojawia się płomień. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca z Państwa strony? Ile będzie wynosić taka usługa?

Jaki jest czas serwisu sprzętu AGD LG?

Opole, Oleska
To już drugi przypadek w ciągu trzech miesięcy, że moje urządzenie pobiera zbyt dużo wody, która następnie wylewa się na podłogę przez przednią część komory. Trudno mi zdiagnozować usterkę, ponieważ zdarza się bardzo rzadko. Czy mają Państwo jakichś solidnych fachowców, którzy mogliby mi z tym pomóc?

Potrzebuję naprawy pogwarancyjnej Samsung

Opole, Wschodnia
Mam 3-letnie urządzenie firmy Samsung i coś jest z nim nie tak. Żona zmusiła mnie, żebym poszukał jakiegoś fachowca, bo w sprzęcie obroty jakby spadły o połowę. Czy mogę liczyć na pomoc od Państwa?

Naprawa AGD urządzenia marki Indesit

Luboszycka
Moja zmywarka po włączeniu cały czas buczy i nie pobiera wody. W momencie, kiedy otworzę klapę, oczywiście wyłącza się buczenie, ale gdzieś na dole coś syczy przez chwilę. Proszę o pomoc w naprawie.

Jaki jest koszt serwisu autoryzowanego Beko?

Opole, Groszowice
Wczoraj nowa lodówka została podłączona, jest dobrze wypoziomowana. Po podłączeniu dosyć głośno chodziła, przestała około godziny 10 rano, a teraz znowu buczy. Co to może być i czy warto ją naprawiać?

Jaka jest cena naprawy pogwarancyjnej urządzenia Samsung?

Opole, Biała, Kolonia Gosławicka
Nastąpiła jakaś usterka w moim urządzeniu firmy Samsung i poszukuję osoby, która by je naprawiła w trybie pilnym. Nie wiem, co się stało z tym sprzętem, bo z początku myślałam, że popsuł się wyłącznik, ale wymieniłam go na nowy i dalej jest to samo. Kiedy mogę liczyć na przyjazd jakiegoś fachowca?

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej

Dzięki stronie Naprawek.pl znajdziesz rekomendowane serwisy AGD, które oferują wysokiej jakości usługi naprawcze. To bez wątpienia godni zaufania specjaliści, dla których naprawa sprzętu AGD jest niczym chleb powszedni. Swoje usługi oferują w Opolu, ponadto mają bardzo atrakcyjne cenniki na każdą kieszeń. Wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w każde zlecenie pozwala spełniać oczekiwania wszystkich klientów.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502