Naprawa i Serwis AGD Opole

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Opole.
Wybrane zlecenia

Naprawa urządzeń AGD marki AEG

2021-02-28 Opole, Borki
Witam. Z dnia na dzień nagle padł mi ekspres do kawy. Żona chciala zrobić czyszczenie, no i tego procesu ekspres nie dokończył, w dodatku poleciała woda. Czy wasi specjaliści zajmują się również naprawami tego typu sprzętu?

Naprawa sprzętu AGD Siemens

2021-02-25 Opole, Stawowa, Szczepanowice
Dzień dobry, mam problem z moją kuchenką, mianowicie nie mogę odpalić piekarnika. Wydaje mi się że nie ma iskry przy tym wylocie gazu pod blachą, gdzie pojawia się płomień. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca z Państwa strony? Ile będzie wynosić taka usługa?

Jaki jest czas serwisu sprzętu AGD LG?

2021-01-14 Opole, Oleska
To już drugi przypadek w ciągu trzech miesięcy, że moje urządzenie pobiera zbyt dużo wody, która następnie wylewa się na podłogę przez przednią część komory. Trudno mi zdiagnozować usterkę, ponieważ zdarza się bardzo rzadko. Czy mają Państwo jakichś solidnych fachowców, którzy mogliby mi z tym pomóc?

Potrzebuję naprawy pogwarancyjnej Samsung

2021-01-02 Opole, Wschodnia
Mam 3-letnie urządzenie firmy Samsung i coś jest z nim nie tak. Żona zmusiła mnie, żebym poszukał jakiegoś fachowca, bo w sprzęcie obroty jakby spadły o połowę. Czy mogę liczyć na pomoc od Państwa?

Naprawa AGD urządzenia marki Indesit

2020-11-04 Luboszycka
Moja zmywarka po włączeniu cały czas buczy i nie pobiera wody. W momencie, kiedy otworzę klapę, oczywiście wyłącza się buczenie, ale gdzieś na dole coś syczy przez chwilę. Proszę o pomoc w naprawie.

Jaki jest koszt serwisu autoryzowanego Beko?

2020-09-27 Opole, Groszowice
Wczoraj nowa lodówka została podłączona, jest dobrze wypoziomowana. Po podłączeniu dosyć głośno chodziła, przestała około godziny 10 rano, a teraz znowu buczy. Co to może być i czy warto ją naprawiać?

Jaka jest cena naprawy pogwarancyjnej urządzenia Samsung?

2020-08-14 Opole, Biała, Kolonia Gosławicka
Nastąpiła jakaś usterka w moim urządzeniu firmy Samsung i poszukuję osoby, która by je naprawiła w trybie pilnym. Nie wiem, co się stało z tym sprzętem, bo z początku myślałam, że popsuł się wyłącznik, ale wymieniłam go na nowy i dalej jest to samo. Kiedy mogę liczyć na przyjazd jakiegoś fachowca?

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej

Zobacz również inne usługi w mieście Opole

732 080 502