Serwis AGD Nowy Sącz

Wybierz rzetelnego fachowca od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego w Nowym Sączu

Mateusz Gancarczyk
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Niestety nasza kuchenka ma już dobre lata za sobą, a gwarancja dawno minęła. Sprzęt działa, więc szkoda go było wyrzucać, ale niedawno pojawiły się problemy wymagające ręki fachowca. Przypadek sprawił, że naprawę kuchenki zleciliśmy tej firmie, ale jesteśmy tak bardzo zadowoleni z jej usług i cennika, że już zapisaliśmy dane kontaktowe na przyszłość, bo zdecydowanie warto."
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Nowy Sącz
Witam Zmywarka Beko nie odpompowuje wody. Wyświetla się błąd E01

Nowy Sącz
Naprawa pokrętła pralki

Nowy Sącz
Dzień dobry, mam do sprawdzenia pralkę, 2 letnia pralka nie zawsze załącza bęben, czasami za którymś razem. Serwis Maszkowice 20 km od Sącza.

Ile kosztuje naprawa pogwaranyjna Beko?

Nowy Sącz, Węgierska
Na spodzie mojej lodówki w dolnych przegrodach gromadzi się woda, wszystkie produkty codzienne robią się przemoczone. Widać jak woda skrapla się po ściankach. Jaka byłaby cena za taki serwis?

Konieczna naprawa sprzętu domowego Beko

Stroma, Nowy Sącz
Usterka mojej zmywarki polega na tym, nie nie pobiera ona wody, niby się włącza i rozpoczyna pracę, ale po jakimś czasie słychać dźwięk wyłączania. A przy czwórce dzieci, bez zmywarki to jak bez ręki...

Jaki jest czas oczekiwania na serwis AGD Gorenje?

Nowy Sącz
Dzień dobry, szukam doświadczonego, kompetentnego pana majsta do mojego piekarnika parowego. Zależy mi dobrym serwisancie, ponieważ przedwczoraj był u nas taki jeden pan i nic nie naprawił, a według mnie popsuł sprzęt jeszcze bardziej, a chodzi tylko o zreperowanie termoobiegu. Dania, ile by nie siedziały w piecu, to wychodzą w środku surowe.

Szukam fachowca do naprawy AGD Siemiens

Nowy Sącz, Fabryczna
Źle mi działa płyta indukcyjna. Palniki nie wykywają garnków, czy patelni, a jak już się załączą, to działają pulsacyjnie i na ugotowanie np. zupy trzeba strasznie długo czekać. Proszę o kontakt w sprawie naprawy odnośnie orientacyjnej kwoty oraz dostępnych terminów.

Fachowa naprawa AGD marki Beko

Nowy Sącz
Chciałbym umówić się z serwisantem od sprzętów AGD, a najlpiej najpierw z nim porozmawiać przez telefon na temat mojej pralki automatycznej. Wydaje mi się, że fartuch jest do wymiany. Czy mają państwo także części na sprzedaż, czy tylko naprawiacie te urządzenia?

Dzielnice Nowego Sącza, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Barskie
 2. Biegonice
 3. Centrum
 4. Chruślice
 5. Dąbrówka
 6. Falkowa
 7. Millenium
 8. Piątkowa
 9. Przetakówka
 10. Westerplatte
 11. Wólki
 12. Zawada
 13. Gołąbkowice
 14. Gorzków
 15. Helena
 16. Kaduk
 17. Kilińskiego
 18. Kochanowskiego
 19. Nowojowska
 20. Poręba Mała
 21. Przydworcowe
 22. Szujskiego
 23. Wojska Polskiego
 24. Zabełcze

Naprawa urządzeń AGD, które uległy mniejszej bądź większej awarii, nie powinna czekać. Na stronie Naprawek.pl klient znajdzie godnych polecenia fachowców z Nowego Sącza, którzy poradzą sobie z naprawą każdego typu sprzętu gospodarstwa domowego. Pracujący w nich fachowcy to wykwalifikowani pracownicy, dla których nie ma usterki, której nie byliby w stanie usunąć.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502