Serwis AGD Mysłowice

Zamów usługę sprawdzonego fachowca od naprawy AGD w Mysłowicach

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jak się okazuje pilna interwencja jednak nie jest możliwa u wszystkich fachowców, bo tłumaczą się innymi umówionymi terminami. Tu jednak udało się szybko załatwić sprawę, bo Pan akurat był dyspozycyjny i mógł zająć się naprawą AGD niemalże od ręki, za co jestem bardzo wdzięczna."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na znalezieniu fachowca, który pracuje w domu u klienta. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam się na tą firmę i jestem zadowolona z wyboru. Pan naprawił płytę indukcyjną, która nie jest już najmłodsza, a przy okazji doradził mi czynności konserwacyjne, które przedłużą jej żywotność. Zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi."
Pogwarancyjny serwis sprzętu AGD Unitraa, naprawia lodówki większości marek obecnych na rynku. Od 2009 roku, jesteśmy jednym z najlepszych serwisów AGD działającym na terenie Katowic i okolic. Kiedy w grę wchodzi naprawa lodówki, liczy się tempo

Elektro Dan Daniel Soliwoda

Serwis AGD Mysłowice
Zmywarka nieprawidłowo domywa naczynia? To może być początek poważniejszej awarii, a te, jak wiadomo, lepiej eliminować w zarodku. Wezwij na pomoc specjalistę od naprawy AGD. W Sosnowcu możesz skorzystać z kompleksowych usług, które oferuje Elektro Dan. Naprawa
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Bończyk
Witam serdecznie. Do naprawy w moim domu mam dwa urządzenia gospodarstwa domowego - lodówkę marki Beko, a także pralkę marki Gorenje. Chłodziarka bardzo słabo chłodzi, a automat kompletnie nie dopiera ubrań. Chciałbym dać do przeglądu i pewnie również do serwisu te dwa sprzętu. Ile by to u państwa mniej więcej kosztowało? I najważniejsze pytanie - kiedy takie usługi naprawcze byłby najszybciej możliwe?

Bończyk-Tuwima
Dzień dobry. Znalazłam państwa stronę internetową przed chwilą, zobaczyłam, że można skontaktować się poprzez wiadomość zostawioną tutaj w sprawie naprawy różnych urządzeń, postanowiłam więc to zrobić i liczę na szybką odpowiedź. Kontaktuję się z państwem, ponieważ zepsuł mi się ekspres do kawy, coś się w nim blokuje, charczy i nie pobiera mleka. Urządzenie marki DeLonghi. Ile u Was kosztowałaby taka naprawa?

Brzezinka
Czy mógłbym prosić o więcej informacji na temat naprawy pralki automatycznej? Szukam serwisu autoryzowanego urządzeń Boscha. Z pralki na dole cieknie woda. Nie wiem, którędy się ona przedostaje, ale musi być gdzieś jakaś nieszczelność. Strumień wody pojawia się za każdym razem podczas pracy urządzenia. Jaka byłaby orientacyjna cena za taką usługę u państwa?

Brzęczkowice
Czy państwa serwis naprawia urządzenia AGD marki Samsung? Dziś rano lodówka przestała mi nagle chłodzić. Szukam pracownika, który mógłby do mnie podjechać i sprawdzić, co się z nią dzieje i dlaczego nie działa?

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Bończyk
 2. Tuwima
 3. Brzezinka
 4. Brzęczkowice
 5. Słupna
 6. Ćmok
 7. Dziećkowice
 8. Janów Miejski
 9. Stare Miasto
 10. Śródmieście
 11. Kosztowy
 12. Krasowy
 13. Larysz-Hajdowizna
 14. Ławki
 15. Morgi
 16. Centrum
 17. Piasek
 18. Wesoła
 19. Szabelnia

Solidnych, sumiennych, doświadczonych i sprawdzonych fachowców bez większego problemu znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Wyróżnieni tutaj eksperci to doświadczeni wykonawcy od wszelkiego rodzaju napraw AGD, którzy swoje usługi wykonują w mieście Mysłowice. Wyróżnia ich uczciwość, fachowość, odpowiedzialność, indywidualne podejście do klienta, a także przystępny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczupli domowego budżetu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502