Serwis AGD Mińsk Mazowiecki

Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 119
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Serwis AGD Mińsk Mazowiecki
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Po praniu w łazience w okolicach pralki zbierała się woda, więc obawialiśmy się najgorszego. Bardzo się cieszę, że tak się sprawy potoczyły, bo dzięki temu uniknęliśmy konieczności kosztownej wymiany AGD, na co aktualnie nie mogliśmy sobie pozwolić. Pan naprawił pralkę bardzo dobrze - zrobiłam już cztery prania i wreszcie nie mam zalanej podłogi. Dziękuję i polecam!"
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-10 Mińsk Mazowiecki
Dzień dobry, proszę o informację jaka jest cena naprawy płyty indukcyjnej marki Samsung? Niestety nie zauważyłam cennika na stronie waszego serwisu AGD. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2021-07-27 Mińsk Mazowiecki
Witam. Jestem zainteresowany przeglądem technicznym ekspresu do kawy. Jaka jest cena takie usługi? Czy jest szansa na załatwienie sprawy w przyszłym tygodniu?

2021-06-02 Mińsk Mazowiecki
Witam Państwa serdecznie, piszę tutaj, bo właściwie nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam lodówkę firmy Bosch, jest na gwarancji jeszcze przez kilka miesięcy, a zauważyłam, że od wczoraj w ogóle nie chłodzi. Czyli zamrażarka na dole mrozi jak należy, a lodówka na górze nie chłodzi w ogóle. Potrzebuję pomocy, zajmują się Państwo naprawami gwarancyjnymi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502