Serwis AGD Luboń

Zleć usługę sprawdzonej firmie od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego w Luboniu

P.U.H. Rapitech Piotr Ratajczak
4.6
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie wiedziałam, że naprawa urządzeń AGD może przebiegać tak sprawnie. Jestem bardzo mile zaskoczona poziomem i jakością usługi oraz tym, że świadczona jest ona w domu u klienta, co akurat w moim przypadku było bardzo ważne. Z całego serca polecam usługi tej firmy - zdecydowanie zasługuje na wszystkie dobre opinie, które posiada."
PAWEŁ HELKA
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"To najlepszy serwis sprzętu kuchennego w okolicy - taka jest przynajmniej moja opinia. Panowie nie zawiedli mnie, gdy ich potrzebowałem, a dzięki swojej specjalistycznej wiedzy szybko przywrócili mój sprzęt do życia. Dziękuję i polecam z całego serca!"

Agd Serwis Piotr Staszewski

Serwis AGD Luboń
Profesjonalne usługi świadczone przez nasz serwis AGD w Śremie i okolicach, to najwyższa jakość połączona z doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Z nami naprawa Kuchenki, naprawa pralki lub naprawa zmywarki nie będzie problemem. Wysoce wykwalifikowana kadra

Rafael Słowik Raf-Med

Serwis AGD Luboń
Raf-Med to prężnie rozwijający się serwis AGD, który naprawą okapów, pralek, zmywarek i innych sprzętów domowego użytku zajmuje się już niemal 20 lat. W naszej pracy skupiamy się na wysokiej jakości usług i ciągłym udoskonalaniu praktycznych
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Luboń
Dzień dobry. Lodówka na zmianę mrozi lub podwyższa temperaturę, co sprawia, że towar jest albo mokry, albo zamarznięty. Lodówka jest w zabudowie, sterowana elektronicznie. Początkowo myśleliśmy, że to kiepska wentylacja (nad lodówką jest szafka), ale uchylenie drzwiczek nic nie dało. Sprzęt ma około czterech lat i zastanawiamy się czy naprawa będzie się opłacać. Pozdrawiam, Kamil B.

Dzielnice Lubonia, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Bocianówko
  2. Lasek
  3. os. Lubonianka
  4. Nowy Luboń
  5. Stary Luboń
  6. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502