Naprawa i Serwis AGD Lubin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Lubin.
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebny serwis pogwaranycjny

2021-01-13 Lubin, Gwarków
Kuchenkę kupiliśmy zaledwie pół roku temu, a już są z nią problemy. Jest to gazówka wolnostojąca z piekarnikiem elektrycznym. Awaria dokładnie dotyczy iskrownika, który załącza się, ale nie chce włączyć się do końca. Tak jest w przypadku już dwóch pól grzewczych.

Naprawa AGD urządzeń Bosch

2020-12-24 Jagodowa, Lubin
Chciałabym się dowiedzieć, ile kosztowałby serwis indukcji? Wcześniej korzystaliśmy z kuchenki elektrycznej, zmieniliśmy ją dwa lata temu na płytę indukcyjną, która obecnie nie reaguje na przyciski i nie da się włączyć palników.

Ile kosztuje naprawa urządzenia AGD marki LG?

2020-12-22 Pawia, Lubin
Czy można w państwa firmie naprawić suszarkę wolnostojącą do ubrań? Jeśłi chodzi o suszenie to nie ma się tutaj do czego przyczepić, ale wysuszone ciuchy mają bardzo specyficzny, nieprzyjemny zapach.

Szukam serwisu AGD Indesit w pobliżu

2020-11-27 Lubin, Zielonogórska
Czy wasi pracownicy w obecnych czasach przyjeżdzają do domu klientów? Szukam fachowca, który mógłby do mnie podjechać i sprawdzić moją zmywarkę, z której cieknie od spodu. Wydaje mi się, że trzeba byłoby ją od razu naprawić.

Ile wyniesie naprawa sprzętu kuchennego AGD?

2020-08-21 Lubin
Kupiliśmy niedawno do kuchni używany okap marki Samsung. Wydaje mi się, że chyba jest zabrudzony fitr, ponieważ urządzenie w ogóle nie ciągnie, ustawiam go na maksymalne obroty, a on w ogóle nie wciąga powietrza i pary. Chciałbym się dowiedzieć, ile u państwa kosztowałby taki serwis i kiedy byłby on możliwy?

Dzielnice Lubina, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Centrum
 2. Przylesie
 3. Małomice
 4. Lubin
 5. Wyżykowskiego
 6. Zwycięstwa
 7. Osiedle "D"
 8. Zalesie
 9. Polne
 10. Ustronie
 11. Stary Krzeczyn
 12. Staszica
 13. Świerczewskiego
732 080 502