Serwis AGD Łódź

Zleć naprawę sprzętu gospodarstwa domowego zaufanemu specjaliście w Łodzi

Instel Panaserwis s.c. Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Nigdy nie byłem przekonany do naprawy urządzeń AGD, ponieważ zawsze wychodziłem z założenia, że jak coś się psuje, to trzeba wymienić na nowe. Ostatecznie postanowiłem zaryzykować i zadzwoniłem z problemem do tego fachowca i muszę przyznać, że ten okazał się prawdziwym specjalistą. Zadanie wykonał solidnie, a cena okazała się bardzo przystępna. Polecam."
ANNATECH MAGDALENA STASIAK
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Solidny i rzetelny fachowiec, jakich na próżno szukać w okolicy. Chodziło o uszkodzoną pralkę - pan usługę wykonał fachowo, a naprawa sprzętu AGD nie zajęła mu wiele czasu. Bardzo cieszy mnie fakt, że swoje usługi świadczy u klienta. Jestem w 100% zadowolony z efektów jego pracy i polecam z ręką na sercu."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Nagła awaria płyty indukcyjnej lub pralki pokrzyżowała Twoje plany? Jak najszybciej skontaktuj się z rzetelnymi specjalistami, którzy poradzą sobie z każdym przekazanym zadaniem. Decydując się na nasze usługi nie musisz martwić się o rezultat

Staszko Serwis AGD

Serwis AGD Łódź
Naprawa AGD w Łodzi to zadanie, które najlepiej powierzyć wykwalifikowanym specjalistom. Z pewnością zalicza się do tego grona serwis Staszko, dla którego awaria piekarnika albo konieczność naprawy pralki, nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki uczciwej

FHU Walmo Waldemar Woźniak

Serwis AGD Łódź
Popsuta lodówka w Zgierzu? A może pralka, zmywarka lub inny sprzęt AGD? Jakikolwiek by on nie był, niezależnie od jego marki i wieku, możesz już teraz powierzyć jego naprawę naszemu serwisowi! Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz wyposażenie sprzętowe, a

IGPOL SERWIS Wiktor Szydłowski

Serwis AGD Łódź
Twoja zmywarka znów pobiera za dużo wody? A może spaliła ci się grzałka w piekarniku? Twoja lodówka nie działa tak, jak powinna? Mamy na to radę! Skorzystaj z serwisu IGPOL, który specjalizuje się w naprawie wszelakiego sprzętu AGD. Zyskaj ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Łódź
Witam interesuje mnie przegląd i wyczyszczenie zmywarki w zabudowie. Używam środków czyszczących ale.chcislb żeby Pan przejrzał czy wszystko działa i czy nie jest nic uszkodzone bo zmywarka nie pracuje tak cicho jak kiedyś. Termin po niedzieli w jakiś dzień.

Łódź
Witam! Płyta Bosch PIE651R14E dwa prawe pola wyświetlają kod usterki E7. Pola lewe działają. Wyłączenie płyty z sieci i ponowne włączenie nie skutkuje. Dodatkowo przez dłuższy czas po wyłączeniu kuchenki wiatrak chłodzi układy. Płyta 10 letnia. Czy próbujemy naprawiać? Pozdrawiam. Grzegorz.

Łódź
Zmywarka BOSCH Silence Plus 8 lat, wyświetla się błąd E 18 i symbol kranika.

Łódź
Płyta ceramiczna Zelmer pomimo, że jest wyłączona permanentnie podgrzewa 1 pole grzejne. Pomaga jedynie wyłączenie korków.

Łódź
Bęben się kręci, ale odzież po praniu jest mokra. Woda też chodzi dobrze.

Szukam serwisu do sprzętu AGD marki Samsung

Marysin, Bracka
Mam dość młody jeszcze sprzęt, w którym jest problem z drzwiami. Kiedyś wykonywana była już ich regulacja, jednak problem powrócił. Wydaje mi się, ze teraz nie obejdzie się bez wymiany uszczelek i zawiasów. Bo zamknięcie bardzo luźno chodzi, przez co temperatura w środku jest zawyżona. Proszę o pomoc fachowca.

Potrzebuję serwisu pogwarancyjnego Electrolux

Paradna, Łódź, Górna
Dzień dobry. Kilka lat temu kupiłam sprzęt do zabudowy marki Electrolux. Jednak od kilku dni nie da się z niego korzystać. Nie wiem czy to kwestia zapchanego filtra czy jakiejś usterki/ błędu programatora, ale od kilku dni naczynia nie są tak czyste i błyszczące jak powinny. Potrzebuję wizyty fachowca w moim domu.

Naprawa sprzętu AGD marki Beko

Łódź, Grabieiniec, Pługowa
Dzień dobry. Kontaktuję się w sprawie przeglądu oraz ewentualnej naprawy sprzętu marki Beko. Nie jestem pewna, czy serwis tej usterki okaże się opłacalny dlatego też potrzebuję zasięgnąc opinii profesjonalisty. Po krótce powiem tylko, że urządzenie ma około szesnaście lat i nie grzeje wody. Proszę o infomację zwrotną.

Ile wyniesie naprawa sprzętu AGD marki Siemens?

Bałuty
Witam serdecznie. Jaka jest orientacyjna cena diagnozy oraz serwisu (wraz z dojazdem) mojej kuchenki elektrycznej wraz z piekarnikiem. Prawdopodobnie problem tkwi w niesprawnej grzałce. Dość pilnie potrzebuję pozbyć się tego kłopotu, ponieważ na weekend mam zaplanowanych gości i muszę mieć urządzenie gotowe do użytkowania.

Serwis sprzętu domowego marki Samsung

Łódź, Sympatyczna, Retkinia
Dzień dobry. Niestety, ale moje sprzęty gastronomiczne zaczęły szwankować. Kupiłam je równocześnie, w jednym sklepie, około pięć lat temu. Do tej pory byłam z nich bardzo zadowolona. Ale wczoraj podczas gotowania zauważyłam, że dwa pokrętła się obluzowały, no i coś z termoobiegiem chyba zaczyna się dziać, bo temperatura trochę wariuje. Proszę o naprawę.

Jaki jest orientacyjny czas serwisu sprzętu AGD marki Bosch?

Lodowa
Witam serdecznie. Mój okap przestał spełniać swoje podstawowe funkcje. Nie usuwa już uciążliwych zapachów tak sprawnie jak kiedyś. Wydaje mi się, że nawiew zaczął być coraz słabszy. Być może to problem z wiatrakiem. W jakim terminie mogłabym liczyć na wizytę serwisanta w moim domu? Oraz jakiego rzędu są to koszty?

Serwis AGD marki Beko

Łódź, Zielona
Dzień dobry. Posiadam kilkuletni sprzęt w zabudowie marki Beko. Od kilku dni zauważyłam, że w środku urządzenia panuje zbyt wysoka temperatura. Jedzenie mi niemal zamarza, mimo tego, że nie zmianiałam żadnych ustawień wewnętrznych. Proszę o diagnozę oraz możliwie najszybsze usunięcie uciążliwej usterki.

Serwis AGD marki AEG

Łódź, Śródmieście, Zachodnia
Witam. Wczoraj kiedy wrzuciłam mokre ciuchy do suszarki do ubrań i chciałam nastawić odpowiedni program sprzęt przestał reagować. Potrzebuję dość szybko rozwiązać ten problem i pozbyć się usterki.

Naprawa sprzętu domowego

Augustów, Łódź, Bacewicz
Moja pięcioletnia suszarka do ubrań nie sprawdza się już tak dobrze jak jeszcze kilka lat temu. Ostatnio miarka się przebrała. Po zakończeniu programu ręczniki, które z niej wyjęłam były bardzo wilgotne. Mam trójkę dzieci i muszę mieć w pełni sprawny sprzęt jak najszybciej. Proszę o skuteczną interwencję fachowca, który zna się na rzeczy.

Jaki jest orientacyjny czas naprawy pogwarancynej Boscha?

Łódź, Widzew
Trzy lata temu zakupiłam w sklepie MediaMarkt ekspres marki Bosch. Był to wtedy dość popularny model na kawę ziarnistą. Jednak od wczoraj nie mogę z niego korzystać, ponieważ ziarna nie są poprawnie mielone i w napoju pływają mi wielkie grudki. To prawdopodobnie problem z wbudowanym młynkiem. Proszę o serwis.

Dzielnice Łodzi, w których możesz zamówić serwis AGD

  1. Bałuty
  2. Górna
  3. Polesie
  4. Widzew
  5. Śródmieście

Naprawa sprzętu AGD to bardzo często jedyny sposób na przywrócenie go do prawidłowego działania, a znalezienie kompetentnych mechaników nie jest w dzisiejszych czasach zadaniem prostym. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz godne polecenia i zaufania serwisy sprzętu gospodarstwa domowego, które postawią na nogi każde urządzenie. To wykonawcy z górnej półki, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, oferując tanie usługi na terenie miasta Łódź.

Wraz z powszechną dostępnością sprzętów AGD, rosną też potrzeby związane z ich serwisowaniem oraz naprawą. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by odwiedzać sklep AGD za każdym razem, gdy awarii ulegnie któreś z urządzeń gospodarstwa domowego. Jako Naprawek.pl wychodzimy naprzeciw tym wszystkim klientom, którzy poszukują zweryfikowanego i doświadczonego serwisu naprawczego w swojej lokalizacji.

Przyjmując miesięcznie tysiące zleceń, jesteśmy w pełni świadomi, że naprawa pralek to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Powierzając je godnym zaufania specjalistom, znacząco możesz przedłużyć żywotność sprzętu AGD. Na przestrzeni ostatnich lat opracowaliśmy efektywne metody, pozwalające nam na wybór tylko najlepszych techników z określonej dziedziny. Doskonale też wiemy, że satysfakcja i opinia klienta, to ważne filary w budowaniu wzajemnego zaufania. W tym celu telefonicznie zbieramy opinie klientów o przebiegu usługi, by następnie mogły być one widoczne na naszej stronie. Naprawa lodówek, podobnie zresztą jak naprawa kuchenek, jest wykonywana przez współpracujących z nami fachowców, po uprzednim, indywidualnym, ustaleniu jej ceny oraz terminu. Niezależnie od marki Twego sprzętu AGD: Electrolux, Bosch, Beko, Samsung, Whirlpool czy wielu innych, poziom świadczonych dla Ciebie usług będzie bardzo wysoki. Śmiało wezwij na pomoc doświadczonych specjalistów, dla których naprawa zmywarek każdego typu nie będzie żadnym problemem. Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że wielu klientów również posiada mniejsze AGD. Jednak serwis ekspresów do kawy lub naprawa odkurzaczy nie będą możliwe za pośrednictwem Naprawek.pl. W zamian za to, możesz liczyć na ogromne zaangażowanie współpracujących z nami techników w usuwaniu usterek przy innych, wyżej wspomnianych sprzętach AGD.

Łódź to miasto ogromnego potencjału i możliwości, słynna na cały świat szkoła filmowa niewątpliwie jest jedną z jej wizytówek. Podobnie zresztą, jak pozostałości po dawnej przemysłowej potędze miasta. Można tu odwiedzić słynną Manufakturę, obecnie największy w Polsce kompleks rozrywkowo – handlowy, czy też zachwycający swoją architekturą Pałac Poznańskich. Nie zapominajmy też o długiej i pięknej Piotrkowskiej, ulicy, która zawsze tętni swoim własnym życiem. Zachwyt, z jakim można jeszcze długo opowiadać o tym dużym i pełnym tajemnic mieście, często musi ustąpić miejsca twardej i trudnej rzeczywistości. A ta obfituje w zdarzenia, które są trudne do przewidzenia, jak na przykład awaria Twojego sprzętu AGD. Jeśli jednak już do niej dojdzie to pamiętaj, że bez względu na lokalizację: Bałuty, Widzew lub inną dzielnicę, otrzymasz fachową pomoc dzięki Naprawek.pl.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502