Serwis AGD Legnica

W dzisiejszych czasach znalezienie solidnego i uczciwego fachowca nie jest prostą sprawą. Na szczęście na stronie Naprawek.pl swoje usługi oferują kompetentne i doświadczone serwisy sprzętu AGD. Prezentowani tutaj wykonawcy mają dobre oceny - to profesjonaliści w każdym calu, którzy pracę wykonują sumiennie i uczciwie, ponadto oferują niskie ceny. Swoje usługi świadczą w Legnicy.

Zakres usług

Najlepsze firmy od naprawy sprzętu AGD w Legnicy

Serwis Urządzeń AGD Adamex Adam Cichoszewski
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Szukając serwisu AGD zwróć uwagę na naszych specjalistów w dziedzinie naprawy domowych sprzętów. Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie. Profesjonalna naprawa AGD tylko u nas!
Dopadła Cię awaria AGD w Jaworze i musisz jak najszybciej sobie z ją poradzić?  Maxi-Serwis to skuteczne rozwiązanie wszystkich Twoich kłopotów związanych z awarią pralki, lodówki albo kuchenki. Działamy szybko i zatrudniamy najlepszych
Wybrane zlecenia

Pilna naprawa urządzenia AGD marki Samsung

Palmowa, Legnica
Mam problem z okapem. Jest to używany sprzęt, który dostała od mamy. Tego samego, dnia co go zabierałam, sprawdzałam czy działa u mamy. U mnie po jego podlączeniu niestety nie chce się uruchomić. Nie wiem co może być tego problemem. Czy możecie mi pomóc i go naprawić? Szkoda go wyrzucać bo nie jest to stary sprzęt. Ma zaledwie trzy lata i był mało używany.

Naprawa pogwarancyjna Beko

Orzechowa, Legnica
Dzień dobry. Kilka dni temu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania na obrzeżach miasta i zabraliśmy naszą chłodziarkę z poprzedniego mieszkania. Lecz po jej zainstalowaniu i uruchomieniu, po kilku dniach zaczął wydobywać się nieprzyjemny zapach. Czyściłam ją kilka razy ale to nie pomaga. Czy możemy umówić się na jakiś termin diagnozy i naprawy?

Na jutro serwis sprzętu domowego Beko

Legnica, Smolarska
Co może być powodem, że pralka nie działa? Nie chce się włączyć. Wczoraj jeszcze działała normalnie, a dziś już nic nie mogę zrobić. Poszukuje więc serwisu specjalizującego się w tej marce. Sprzęt jest po gwarancji ma około 4 lat. Jaka będzie cena z taką naprawę? Czy jest sens ją naprawiać w ogóle? Proszę o pilną pomoc!

Ja jutro naprawa urządzeń AGD

Legnica, Krokusowa
Kupiłam używaną suszarkę do ubrań i cały czas mam z nią problemy. Regularnie jakieś usteri wyskakują. Obecnie przestała w ogóle suszyć ubrania, jakby nie było przepływu powietrza. Chciałabym na początku wykonać diagnozę by dowiedzieć się czy naprawa jest opłacalna.

Jaki jest czas naprawy pogwarancyjnej Electrolux?

Widokowa, Legnica
Witam serdecznie, jestem posiadaczką pralki automatycznej. Jakiś miesiąc temu straciła gwarancję i wyskoczyła jej pierwsza awaria. Podczas uruchomienia jakiego kolwiek programu prania to nie pobiera proszku do prania ani płynu do płukania. Jest regulrnie czyszczona więc na pewno zabrudzenie nie wchodzi w grę.

Dzielnice Legnicy, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Białe Sady
 2. os. Asnyka
 3. Bielany
 4. os. Zosinek
 5. Piątnica
 6. Piekary Wielkie
 7. os. Kopernika
 8. Kartuzy
 9. Ludwikowo
 10. Tarninów
 11. Stare Miasto
 12. Fabryczna
 13. Przybków
 14. Pawice
 15. Stare Piekary
 16. os. Ptasie
 17. os. Sienkiewicza
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502