Serwis AGD Kielce

Zależy Ci na ekspresowej, lecz skutecznej naprawie piekarnika lub telewizora? Wybierz ten serwis, by mieć pewność, że usługa będzie szybka, trwała i w dobrej cenie. Dzięki dużemu zapleczu części zamiennych i długoletniemu doświadczeniu czas diagnozy urządzenia, jak ...
Popularne usługi
Pytania od klientów

Potrzebny serwis sprzętu domowego Samsung

02.02.2021 Kielce, Bernardyńska, Karczówka
Dobry wieczór. Jestem zainteresowany zamówieniem serwisanta do swojego domu w celu wykonania diagnozy i naprawy dużego urządzenia AGD marki Samsung, które ma już osiem lat. Sprzęt zaraz po włączeniu robi zwarcie w całym budynku, co więcej, wyłącza się. Dzieje się tak już od ponad tygodnia. Na kiedy można wezwać fachowca do takiego przypadku?

Potrzebuję fachowca do naprawy gwarancyjnej

31.12.2020 Kolonia, Białogon
Czy zajmujecie się także serwisem płyt indukcyjnych? Moje urządzenie przestało reagować na dotyk. Zaskoczy dopiero jak się naprawdę mocno przycisnie. Kiedyś tak nie było, więc mam nadzieję, że da się to naprawić. Czy można zamówić serwis gwarancyjny tutaj?

Szukam serwisu autoryzowanego Candy

12.12.2020 Piaski
Popsuł mi się okap kuchenny podszafkowy. Nie pochłania powietrza na żadnym poziomie (ma ich 3). Nawet nie wydaje żadnych dźwięków, które wskazywałby na to, że działa i pracuje. Działa tylko światełko, które jest przy nim zamontowane. Co można z tym zrobić?

Pilna naprawa sprzętu domowego LG

05.12.2020 Kielce, Sobieskiego, Barwinek
Potrzebuję fachowa, który naprawiłby moja niegrzejącą kuchenkę. Sprawa jest dosyć poważna i niecierpiąca zwłoki, ponieważ nie działa żaden palnik i nie mamy jak ugotować nawet obiadu, czy podgrzać mleko dla dziecka.

Naprawa AGD Beko pilne!

28.11.2020 Kielce, Warszawska
Czy jest szansa, aby umówić się z fachowcem jeszcze na dziś? Zależy mi na szybkiej interwencji ponieważ piekarnik przestał nam grzać, włącza się, ale nie uzyskuje wybieranej temperatury. Liczę na szybką odpowiedź i pomoc.

Potrzebuję wykonać serwis gwarancyjny urządzenia Siemens

12.11.2020 Czarnów
Chciałbym skontaktować się osobiście z jakimś doświadczonym fachowcem od urządzeń AGD. Sprzęt, z którego korzystam już od kilku lat doznał awarii, cieknie z niego woda, a po kilku minutach użytkowania wyłącza się samoistnie. Proszę o odpowiedź, czy ktoś mogłby mi go zreperować?

Fachowa naprawa sprzętu domowego

17.10.2020 Kielce, Krakowska
Tuż nad pralką mamy zamontowaną kompaktową suszarkę do ubrań slim marki Beko. Urządzenie ewidentnie się psuje, od kilku użyć nie odparowywuje wody z ubrań, zbiornik po zakończeniu suszenia, jest praktycznie pusty. Był u nas już jeden spec od AGD, jednak nie znał się na takich sprzętach i nie zrobił nic. Czy u państwa znajdę kogoś kto by się znał i wiedziałby jak to naprawić?

Konieczna naprawa urządzenia AGD marki Amica

13.09.2020 Kielce, Klonowa, Szydłówek
Mam w mieszkaniu 9-letni sprzęt Amica. Przestał on działać dokładnie przedwczoraj i za nic nie chce się włączyć. Niezbędna jest wizyta fachowca i serwis. Najlepiej jak najszybciej. Są państwo w stanie mi w tym pomóc?

Dzielnice Kielc, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Baranówek
 2. Barwinek
 3. Białogon
 4. Bocianek
 5. Bukówka
 6. Cedro Mazur
 7. Centrum
 8. Czarnów
 9. Dąbrowa
 10. Dobromyśl
 11. Domaszowice Wikaryjskie
 12. Dyminy
 13. Głęboczka
 14. Herby
 15. os. Jagiellońskie
 16. os. Jana Czarneckiego
 17. os. Kochanowskiego
 18. Karczówka
 19. Kawetczyzna
 20. Łazy
 21. Na Stoku
 22. Niewachlów
 23. Nowy Folwark
 24. os. Świętokrzyskie
 25. Ostra Górka
 26. Pakosz
 27. Piaski
 28. Pietraszki
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502