Serwis AGD Jaworzno

O sprawdzonych i uczciwych specjalistów od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego obecnie jest bardzo ciężko. Na szczęście istnieje strona Naprawek.pl, na której prezentowane są godne zaufania i polecenia zakłady naprawy AGD. Pracujący w nich fachowcy mają dobre opinie, ponadto oferują bardzo atrakcyjne ceny. Usługi naprawcze świadczą na terenie Jaworzna.

Najlepsze firmy od naprawy sprzętu AGD w Jaworznie

Zakres usług
Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli komuś zależy, by naprawa sprzętu AGD została wykonana w domu, to jest świetny specjalista, któremu można zaufać. Przekonałem się o tym już dwukrotnie, więc postanowiłem wystawić mu zasłużoną opinię w Internecie. To fachowiec o dużych umiejętnościach, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i działa bardzo dokładnie."
Twoja płyta indukcyjna przestała pełnić swoją funkcję i zastanawiasz się, czy konieczny będzie zakup nowego sprzętu? Jak najszybciej zgłoś się do specjalistów z zakładu „ATV-Elektronik” i nie martw się o rezultat przeprowadzonych
Wybrane zlecenia

Naprawa AGD marki AEG

Krótka, Jaworzno
Witam, kupiłem zestaw sprzętu do zabudowy. Lodówkę, piekarnik i zmywarkę. Podczas ich podłączania nagle poszło zwarcie i wystrzeliły korki. Obawiam się, że mogły ulec uszkodzeniu.

Jaka cena serwisu AGD Amica?

Jaworzno, Ogrodowa
Mam problem z chłodziarką. Niestety od pewnego czasu się nie rozmraża. Czytałem w inernecie że możliwe że potrzebna będzie wymiana czujnika tempreatury. Ile kosztuje taka usługa? Czy zajmujecie sie takimi usługami?

Jaki czas serwisu AGD Samsung?

Jaworzno, Robotnicza
Pilna sprawa! W mojej firmie mamy ekspres ciśnieniowy. Od kilku dni w kawie pojawia się dziwny smak, jakby kwaśny. Czytałem na forach, że problemem może być kamień. Macie na sprzedaż środki do odkamieniania ekspresów?

Serwis pogwarancyjny Bosch

Żniwna, Jaworzno
Mój okpa, który dosłownie 3 tygodnie temu stracił gwarancję i jak na złość się zepsuł. Nie wciąga przykrych zapachów. Czyściłam go i wymieniany był filtr. Czy zajmujecie się tą marką?

W okolicy naprawa urządzeń AGD Samsung

Topolowa, Jaworzno
Mam problem ze swoim ekspresem. Jest to kilkuletni, regularnie serwisowany i odkamieniany sprzęt. Nie wiem dlaczego ale nie włącza się. Pokazuje się tylko komuniakt w innym języku. Czy możecie mi pomóc naprawić go? jaka była by cena? Moj żona rozpacza, że nie ma ulubionej kawy.

Dzielnice Jaworzna, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Bory
 2. Góra Piasku
 3. Byczyna
 4. Cezarówka
 5. Ciężkowice
 6. Dąbrowa
 7. Narodowa
 8. Długoszyn
 9. Dobra
 10. Jeleń
 11. Jeziorki
 12. Koźmin
 13. Niedzieliska
 14. Pieczyska
 15. Stara Huta
 16. Stare Miasto
 17. Szczakowa
 18. Śródmieście
 19. Wilkoszyn
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502