Naprawa i Serwis AGD Jastrzębie-Zdrój

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz

Naprawa i Serwis AGD Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
24.01.2021 Jastrzębie-Zdrój Chrobrego
Naprawa kuchenki dla tego technika nie była żadnym problemem. Wszystko przebiegło poprawnie, a wycena moim zdaniem była uczciwa. Do tego pan okazał się miłym i sympatycznym człowiekiem, z poczuciem humoru. Polecam jego usługi każdemu i pewnie jeszcze nie raz się do niego odezwę, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Chciałbym zamówić serwis AGD

2021-01-19 Gagarina, Jastrzębie-Zdrój
W mojej zmywarce marki Samsung pojawiły się dwie wady - urządzenie zostawia białe smugi na naczyniach, które są przezroczyste, a także czasami, gdy program się skończy i gdy otwieram drzwiczki widzę w środku pełno piany. Nie dzieje się to często, ale niestety kilka razy w miesiącu muszę dodatkowo opłukiwać naczynia jeszcze raz w zlewie.

Potrzebuję wykonać serwis pogwarancyjny urządzenia LG

2020-12-17 Jastrzębie-Zdrój, Rycerska
Czy jeśli chodzi o ekspres do kawy to serwisanci przyjeżdzą do klienta, czy trzeba byłoby go gdzieś dowieźć? Jest to urządzenie ciśnieniowe marki DeLonghi Magnifica, niestety coś chyba w nim się poprzestawiało, ponieważ sprzęt od kilku dni nie pobiera mleka.

Jaki czas czeka się u was na naprawę sprzętu domowego Gorenje?

2020-08-21 Jastrzębie-Zdrój, Ludowa
Czy serwisują państwo także małe AGD, a dokładnie iRoboty Roomba? Dzwoniłam już w kilka miejsc i jak na złość nikt ich nie naprawia, a nie mogę go oddać do autoryzowanego serwisu, ponieważ gwarancja już nie obowiązuje. Problem jest taki, że urządzenie po kilkunastu minutach pracy samoistnie się wyłącza.

Szukam w pobliżu serwisu AGD LG

2020-08-20 Jastrzębie-Zdrój, Ruptawiec
Dzień dobry. Na mojej suszarce do ubrań Dual Heat Pumpod od tygodnia za każdym razem, gdy ją włączam, pojawia się błąd, urządzenie wydaje trzy dziwne dźwięki, po czym samo się wyłącza. Czym to może być spowodowane? Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić, bo nie jest to jeszcze stary sprzęt. Czekam na kontakt.

Ile kosztuje serwis sprzętu AGD Siemens?

2020-08-10 Piesza, Jastrzębie-Zdrój
Lodówka przestała chłodzić. Dostałem ją po rodzicach, ma ona już kilkanaście dobrych lat, więc może nie opłaca się jej nawet naprawiać. Ale mimo wszystko chciałbym się skontaktować z jakimś fachowcem, być może przyjechałby na przegląd tego urządzenia, chyba że już przez telefon powie mi, że nie ma sensu.

Dzielnice Jastrzębia-Zdroju, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Os. Arki Bożka
 2. Os. Barbary
 3. Os. Bogoczowiec
 4. Os. Chrobrego
 5. Os. Gwarków
 6. Os. Jastrzębie Górne
 7. Os. Jastrzębie Dolne
 8. Os. Morcinka
 9. Os. Pionierów
 10. Os. Przyjaźń
 11. Os. Staszica
 12. Os. Tuwima
 13. Os. 1000-lecia
 14. Os. Szeroka
 15. Os. Zdrój
 16. Os. Złote Łany
 17. Os. Zofiówka
732 080 502