Serwis AGD Jastrzębie-Zdrój

Skontaktuj się z najlepiej ocenianym fachowcem od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego w Jastrzębiu-Zdroju

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki dla tego technika nie była żadnym problemem. Wszystko przebiegło poprawnie, a wycena moim zdaniem była uczciwa. Do tego pan okazał się miłym i sympatycznym człowiekiem, z poczuciem humoru. Polecam jego usługi każdemu i pewnie jeszcze nie raz się do niego odezwę, kiedy tylko będzie taka potrzeba."

Twój Serwis Michał Chmielarz

Serwis AGD Jastrzębie-Zdrój
W praktycznie każdym gospodarstwie domowym znajdują się takie sprzęty jak kuchenka, pralka czy okap. Większość z nas, stawiając na komfort życia codziennego, posiada również zmywarkę. Niestety tego rodzaju sprzęty często ulegają niespodziewanym awariom,
Specjalizujemy się w fachowej naprawie sprzętu AGD różnych marek. Naprawa pralek, naprawa lodówek, naprawa piekarników czy też naprawa kuchni elektrycznych, nie stanowią dla nas żadnego problemu. Usuwamy usterki różnego typu od wymiany
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Jastrzębie-Zdrój
Witam. Chcialam sie dowiedziec jaka cena sprawdzenia czemu pralka nie dziala I koszt naprawy.

Jastrzębie-Zdrój
Pralka Whirlpool, prawdopodobnie wysiadł programator

Jastrzębie-Zdrój
Jaki będzie koszt naprawy pralki Whirlpool? Wyświetla się błąd F-08.

Jastrzębie-Zdrój
Jaki jest koszt wymiany grzałki dolnej w piekarniku Amica?

Chciałbym zamówić serwis AGD

Gagarina, Jastrzębie-Zdrój
W mojej zmywarce marki Samsung pojawiły się dwie wady - urządzenie zostawia białe smugi na naczyniach, które są przezroczyste, a także czasami, gdy program się skończy i gdy otwieram drzwiczki widzę w środku pełno piany. Nie dzieje się to często, ale niestety kilka razy w miesiącu muszę dodatkowo opłukiwać naczynia jeszcze raz w zlewie.

Potrzebuję wykonać serwis pogwarancyjny urządzenia LG

Jastrzębie-Zdrój, Rycerska
Czy jeśli chodzi o ekspres do kawy to serwisanci przyjeżdzą do klienta, czy trzeba byłoby go gdzieś dowieźć? Jest to urządzenie ciśnieniowe marki DeLonghi Magnifica, niestety coś chyba w nim się poprzestawiało, ponieważ sprzęt od kilku dni nie pobiera mleka.

Jaki czas czeka się u was na naprawę sprzętu domowego Gorenje?

Jastrzębie-Zdrój, Ludowa
Czy serwisują państwo także małe AGD, a dokładnie iRoboty Roomba? Dzwoniłam już w kilka miejsc i jak na złość nikt ich nie naprawia, a nie mogę go oddać do autoryzowanego serwisu, ponieważ gwarancja już nie obowiązuje. Problem jest taki, że urządzenie po kilkunastu minutach pracy samoistnie się wyłącza.

Szukam w pobliżu serwisu AGD LG

Jastrzębie-Zdrój, Ruptawiec
Dzień dobry. Na mojej suszarce do ubrań Dual Heat Pumpod od tygodnia za każdym razem, gdy ją włączam, pojawia się błąd, urządzenie wydaje trzy dziwne dźwięki, po czym samo się wyłącza. Czym to może być spowodowane? Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić, bo nie jest to jeszcze stary sprzęt. Czekam na kontakt.

Ile kosztuje serwis sprzętu AGD Siemens?

Piesza, Jastrzębie-Zdrój
Lodówka przestała chłodzić. Dostałem ją po rodzicach, ma ona już kilkanaście dobrych lat, więc może nie opłaca się jej nawet naprawiać. Ale mimo wszystko chciałbym się skontaktować z jakimś fachowcem, być może przyjechałby na przegląd tego urządzenia, chyba że już przez telefon powie mi, że nie ma sensu.

Dzielnice Jastrzębia-Zdroju, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Os. Arki Bożka
 2. Os. Barbary
 3. Os. Bogoczowiec
 4. Os. Chrobrego
 5. Os. Gwarków
 6. Os. Jastrzębie Górne
 7. Os. Jastrzębie Dolne
 8. Os. Morcinka
 9. Os. Pionierów
 10. Os. Przyjaźń
 11. Os. Staszica
 12. Os. Tuwima
 13. Os. 1000-lecia
 14. Os. Szeroka
 15. Os. Zdrój
 16. Os. Złote Łany
 17. Os. Zofiówka

W serwisie Naprawek.pl klient znajdzie sumiennych i kompetentnych fachowców, którzy z powodzeniem zajmą się naprawą urządzeń AGD każdego typu - bez względu na ich wiek oraz markę. Swoje fachowe usługi świadczą mieszkańcom miasta Jastrzębie-Zdrój. Posiadają bardzo dobre oceny i opinie, ponadto oferują ceny na każdą kieszeń. To doświadczeni fachowcy z uprawnieniami i certyfikatami, którzy zrobią wszystko, by naprawić uszkodzony sprzęt.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502