Serwis AGD Inowrocław

Nagła awaria AGD początkowo może wydawać się katastrofą, jednak nie musi nią być, jeśli w porę wezwiesz sprawdzony serwis sprzętu AGD. Strona Naprawek.pl to miejsce, w którym znajdziesz rekomendowane serwisy sprzętu gospodarstwa domowego. Pracujący tutaj serwisanci to wyróżnieni wykonawcy, którzy swoje kompleksowe usługi świadczą na terenie miasta Inowrocław. Wyróżnia ich wysoka jakość pracy, rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz przystępne ceny.

Zakres usług

Najlepsze firmy od naprawy sprzętu AGD w Inowrocławiu

Aga Serwis AGD Robot Dziedzic Maciej
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa AGD przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Panowie wszystko dopięli na ostatni guzik, a za pracę nie wzięli dużo pieniędzy. Sprawnie zdiagnozowali usterkę, a ja jestem bardzo zadowolony, bo urządzenie zostało szybko i skutecznie naprawione. Serdecznie polecam, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam."
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Rzetelnie, uczciwie i terminowo naprawiona pralka. Fachowiec rzetelny, odpowiedzialny, komunikatywny, grzeczny i do tego profesjonalista w każdym calu. Cena przystępna, jak na tak dobrze i ekspresowo wykonaną pracę. Polecam jego usługi każdemu, kto ma problem z urządzeniem piorącym, a numer telefonu zapisałem już w komórce."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Sprawa była bardzo pilna - chodziło na naprawę lodówki, która od jakiegoś czasu nie mroziła, do tego popsuło się światło. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, wykonując je solidnie, sumiennie i uczciwie, a sama praca nie zajęła im dużo czasu. Cena również była do zaakceptowania. Telefon postanowiłem sobie zachować, bo nigdy nie wiadomo, co może czekać człowieka w przyszłości, a panów polecam gorąco!"
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa sprzętu AGD marki Beko

Inowrocław, Morelowa
Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie państwo mniej więcej ceny za serwis okapu kominowego pod zabudowę marki Beko? W urządzeniu, które ma już kilka dobrych lat, od jakiegoś czasu działa tylko światełko. bardzo liczę na to, że macie tutaj konkurencyjne oferty.

Potrzebuję wykonać serwis sprzętu AGD

Słoneczna, Inowrocław
Poszukuję pana fachowca, który zna się na urządzeniach 2 w 1 takich jak pralko-suszarka. Część piorąca działa dobrze, część susząca niestety od kilku dni nie. Ubrania po całym zakończonym programie wychodzą mokre.

Potrzebuję fachowca od AGD Samsung

Inowrocław, Cmentarna
Moje pytanie brzwi - czy wasi serwisanci naprawiają także sprzęt gastronomiczny? Duża, dwudrzwiowa lodówka nam się zepsuła w restauracji, konieczny jest serwis tak szybko, jak tylko to możliwe, najlepiej jeszcze dziś.

Szukam serwisu gwarancyjnego sprzętów Indesit

Inowrocław, Czarna Droga
Dobry wieczór. Piszę do państwa i liczę na w miarę szybką odpowiedź, ponieważ mam usterkę, która chciałbym, aby czym prędzej była naprawiona, ponieważ kompletnie nie możemy korzystać z tego urządzenia. Do naprawy mam kuchenkę elektryczną czteroplanikową wolnostojącą w komplecie z piekarnikiem. Z piekarnikiem nie ma żadnego problemu, natomiast płyta zupełnie nie działa.

Szukam serwisu w okolicy sprzętu domowego Candy

Inowrocław, Grodzka
Mam problem z ekspresem do kawy, mianowicie nie podrzewa on wody. Niby kawa wychodzi teoretycznie normalnie, mleko wygląda dobrze spienione, ale napój jest całkowicie zimny, niezdatny do picia. Mam nadzieję, że będą w stanie mi państwo to urządzenie naprawić.

Dzielnice Inowrocławia, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Kruśliwiec
 2. Mątwy
 3. Nowe Osiedle
 4. Piastowskie
 5. Rąbin
 6. os. Toruńskie
 7. Szymborze
 8. Śródmieście
 9. os. Bajka
 10. os. Bydgoskie
 11. os. Kolejowe
 12. os. Miechowiczki
 13. os. Okrężek
 14. Rąbinek
 15. Stare Miasto
 16. os. Zdrojowe
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502