Naprawa i Serwis AGD Grudziądz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Grudziądz.
Wybrane zlecenia

Serwis gwarancyjny w okolicy

2021-02-18 Grudziądz
Posiadam zmywarkę na gwarancji. Od kilku dni zauważyłam, że naczynia są niedomyte. Mąż sprawdził i okazało się, że woda się nie nagrzewa. Nie chcemy sami kombinować z wymianą grzałki właśnie ze względu na gwarancję. Nie chcemy jej stracić bo zmyarka ma dopiero pół roku. Na kiedy możecie znaleźć jakiś wolny termin by przyjechać na naprawę?

Potrzebuje serwisu AGD

2021-02-01 Grudziądz, Stroma
Pilnie rozglądam się za serwisantem, który naprawia urządzenia do robienia kawy. Ekspres jest już po gwarancji i musiał się popsuć akurat teraz. Od kilku dni sprzęt podczas uruchomienia robi zwarcie i wywala korki w mieszkaniu. Czy dacie państwo radę coś z tym zrobić? Jaka była by cena takiej ekspresowej naprawy?

Potrzebuję serwisu sprzętu domowego LG

2020-11-17 Centrum Wyszkolenia Kawalerii, Grudziądz
Mam awarię sprzętu gastronomicznego, dokładnie płyty indukcyjnej. Dziś przy próbie ugotowania obiadu okazało się, że w ogóle się nie uruchamia. Pola grzewcze nie grzeją. Próbowałam uruchomić od nowa ale to nie pomaga. Jaka będzie cena naprawy takiego sprzętu?

Pilna naprawa urządzeń AGD LG

2020-09-21 Laskowicka, Grudziądz
Posiadam w swojej kuchni kilka urządzeń tej marki. Obecnie mam problem z płytą indukcyjną, która nie nagrzewa się do końca i czas gotowania potraw jest o wiele dłuższy niż zazwyczaj. Podczas gwarancji była serwisowana regularnie.

Ile wyniesie naprawa AGD Bosch?

2020-08-19 Grudziądz, Bolesława Chrobrego
Skończyła się gwarancja no i moja suszarka do ubrań uległa awarii. W ogóle nie suszy i nie grzeje. JEst mi bardzo potrzebna bo akurat powiesiłam pranie i nie mam nawet takiej przenośnej suszarki by gdzieś je rozwiesić. Proszę o pomoc w naprawie i wycene takiej usługi.

W pobliżu poszukiwana naprawa gwarancyjna Bosch

2020-07-01 Grudziądz, Rybacka
Mam awarię swojej płyty. Jest ona dość nowa bo dopiero rok ją posiadam. Mianowicie jeden z pól grzwczych przestało grzać, nawet nie robi się czerwone. Inne pola działają prawidłowo. Czy zajmujecie się naprawą gwarancyjną?

Dzielnice Grudziądza, w których możesz zamówić serwis RTV

 1. Owczarki
 2. Tarpno
 3. Sadowo
 4. Kopernika
 5. Lotnisko
 6. Rządz
 7. Rudnik
 8. Tuszewo
 9. Kuntersztyn
 10. Śródmieście
 11. Kawalerii Polskiej
 12. Strzemięcin
 13. Mniszek
 14. Pastwisko
732 080 502