Serwis AGD Gniezno

Zleć usługę jednemu z fachowców od naprawy AGD Gnieźnie

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w domu podczas korzystania z piekarnika pojawił się zapach palącej instalacji, szybko zakręciłem kurek i wezwałem na pomoc to pogotowie AGD. Po oględzinach okazało się, że konieczna jest naprawa sprzętu kuchennego. Zadanie panowie wykonali jeszcze tego samego dnia, a usługa wiele mnie nie kosztowała. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zapisuję i polecam ich usługi."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem pod wrażeniem błyskawicznej reakcji i skuteczności tego serwisu sprzętu kuchennego. Panowie okazali się fachowcami z powołania, do tego niedrogimi i świadczącymi usługi u klienta w domu. Z uszkodzoną kuchenką poradzili sobie perfekcyjnie, a praca przebiegała w miłej atmosferze. Polecam serdecznie każdemu!"
Naprawa i Serwis Kuchenek i Piekarników Dom Gaz
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu serwisowi naprawę zmywarki i jak się okazało, panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Szybko zdiagnozowali przyczynę usterki i jeszcze szybciej rozwiązali problem. Polecam z całego serca za fachowość, determinację i przede wszystkim za skuteczność, której brakuje wielu współczesnym fachowcom."

SPK Damian Papaj

Serwis AGD Gniezno
Każda naprawa AGD powinna być dokonywana przez właściwego specjalistę. Awaria pralki, płyty indukcyjnej, zmywarki albo kuchenki gazowej może się zakończyć kompletną katastrofą gdy za jej usunięcie zabierze się przypadkowy „fachowiec”.  Nie ryzykuj

Helak Robert Duet

Serwis AGD Gniezno
Robert Helak i jego serwis AGD to bezpieczny wybór, w przypadku nagłej awarii zmywarki, pralki czy okapu. Nasi pracownicy wiedzą, w jaki sposób usunąć nawet najbardziej skomplikowane usterki. W naszej firmie stawiamy wyłącznie trafne diagnozy,
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Arkuszewo
Jaki jest w państwa firmie czas oczekiwania na naprawę sprzętu AGD? Jestem właścicielem małej firmy gastronomicznej i mam popsutą dużą lodówkę do lodów. Lodówka jest gastronomiczna. Czy sprzęty gastronomiczne również państwo naprawiają.

Dalki
Mój robot sprzątający dziś oszalał jeżdzi tylko od ściany do ściany i nie przechodzi do sprzątania innych pomieszczeń mimo iż jest poprawnie podłączony do sieci wifi i czyta mapkę z telefonu. Robot jest marki beko ale niestety gwarancja już go nie obejmuje bo gdy dzwoniłem do producenta właśnie taką informację uzyskałem. Czy wasz serwis zajmuje się sprzętem pogwarancyjnym? Jaki jest w państwa firmie czas oczekiwania na naprawę robota?

Dziekanka
Dzień dobry państwu. Czy państwa serwis Jest autoryzowany? Mam do naprawy kuchenkę elektryczna marki Samsung i chciałbym by dobry fachowiec z autoryzowanego serwisu się jej przyjrzał. Bo od jakiegoś czasu źle wypieka mi ciasta, piekę tyle ile jest napisane w przepisie w 180 stopniach i po określonym czasie ciasto dalej jest w środku surowe. Coś z tym grzaniem jest nie tak.

Kawiary
Witam! Czy wasz serwis sprzętu AGD mieści się tu w okolicy? Bo chciałbym jak najszybciej naprawić zmywarkę marki Amica- od wczoraj nie da się włączyć w niej zmywania podświetlają się kontrolki informujące o poziomie soli i nabłyszczacza mimo że wszystko jest uzupełnione.

Dzielnice Gniezna, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Stare Miasto
 2. Tysiąclecie
 3. Ustronie
 4. Grunwaldzkie
 5. Pustachowa-Kokoszki
 6. Skiereszewo
 7. Winiary
 8. Arkuszewo
 9. Kawiary-Osiniec
 10. Dalki
 11. Piekary
 12. Róża

W przypadku pojawienia się awarii sprzętu gospodarstwa domowego najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie na pomoc doświadczonego i sprawdzonego specjalisty. Na stronie Naprawek znajdziesz wysoko oceniane zakłady naprawy AGD, w których pracują odpowiedzialni oraz sumienni fachowcy Gniezna. To bez wątpienia godni uwagi wykonawcy, którzy za fachowo wykonaną pracę oferują niskie ceny.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502