Serwis AGD Dąbrowa Górnicza

Zleć naprawę AGD najczęściej wybieranej firmie w Dąbrowie Górniczej

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan uchronił nas przed widmem niedziałającej zmywarki na Święta Wielkanocne. Kiedy urządzenie przestało spłukiwać pianę, postanowiłem wezwać na pomoc tego pana, który naprawą zmywarek zajmuje się od wielu lat. Robotę wykonał na piątkę z plusem. Dziękuję i polecam z całego serca!"
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Sprawnie, rzetelnie, solidnie i uczciwie przeprowadzona naprawa sprzętu AGD. Panowie byli bardzo sumienni i odpowiedzialnie podeszli do swoich obowiązków, ponadto już z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że usługi świadczą w domu u klienta. Polecam!!!"
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Serwis AGD Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki dla tego pana to był pikuś. Pan świetnie znał się na sprzęcie AGD, a swoją wiedzę i umiejętności wykorzystał doskonale - wszystko przebiegło sprawnie, solidnie i błyskawicznie, jednak najbardziej ucieszył mnie końcowy efekt. Na duży plus zasługuje również cena, która wraz z dojazdem była naprawdę przystępna. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi każdemu, a kontakt sobie już zapisuję."

Elektro Dan Daniel Soliwoda

Serwis AGD Dąbrowa Górnicza
Zmywarka nieprawidłowo domywa naczynia? To może być początek poważniejszej awarii, a te, jak wiadomo, lepiej eliminować w zarodku. Wezwij na pomoc specjalistę od naprawy AGD. W Sosnowcu możesz skorzystać z kompleksowych usług, które oferuje Elektro Dan. Naprawa
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Dąbrowa Górnicza
Ile kosztuje wymiana fartucha do pralki Bosch Vario Perfect Serie 4.

W pobliżu poszukue serwis gwarancyjny Candy

Dąbrowa Górnicza, Modrzewiowa
Moja kuchenka jest do naprawy, albo wymiany na nową. Na początek chciałabym, aby wykonać diagnozę czy jest sens naprawiać, czy od razu kupić nowe urządzenie. Muszę mieć możliwość gotowania, bo moje dzieci mnie zniszczą psychicznie. Chodzi o to, że nie zawsze działa pole do grzania. Jeden działa, a drugi dzień nie. Nie wiem od czego to jest zależne. Coś prawdopodobnie nie łączy. Proszę o kontakt.

Jaki jest czas na naprawę urządzeń AGD Siemens?

Zagrabie, Dąbrowa Górnicza
Kupiłam dwa lata temu robot sprzątający do podłóg, który je odkurza. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, oczywiście do momentu, gdy sprzęt działa prawidłowo. Od kilku dni podczas odkurzania wydawał dziwny dźwięk. Niestety też nie zbiera wszystkich śmieci jak kiedyś. Czy naprawiacie takie sprzęty?

Potrzebuję Serwis AGD Miele

Kopernika, Dąbrowa Górnicza
Dobry wieczór. Od miesiąca zbieram się, aby poszukać serwisanta od naprawy płyty indukcyjnej. W końcu mąż mnie do tego zmusił, bo już nie ma jak funkcjonować bez tego urządzenia. Chodzi o to, że ta płyta ma cztery pola, a działa tyko jedno i to najmniejsze. Nie wiem jak co tego doszło, czy coś się w kablach przepaliło. Czy wykonujecie diagnozy takich sprzętów?

Jaki jest czas oczekiwania na serwis pogwarancyjny Samsung?

Lipówka, Dąbrowa Górnicza
Czy naprawiają Panstwo sprzęt do zabudowy? Mam zmywarkę zamontowaną w meblach. Niestety teraz żałuję, że chciałam mieć ją w meblach, ponieważ gdy się zepsuła i wylała się woda to zniszczyły się również meble drewniane. Po prostu podczas zmywania wylała się z niej cała woda i miałam powódź w kuchni. Co mogło się stać?

Naprawa sprzętu AGD

Dąbrowa Górnicza, Sokolska
Dzień dobry. Czy naprawiacie takie sprzęty jak małe piekarniki takie podobne wielkością do mikrofali? Mam to urządzenie w spradku po moich dziadkach i do tej pory działało idealnie. Mogłam tam szybko odgrzewać jedzenie i piec ciasta. Teraz nie chce mi grzać. Czy macie wolne terminy na jutro?

Jaki jest czas oczekiwania na serwis AGD AEG?

Dąbrowa Górnicza, Turystyczna
Witam serdecznie. Kupiłam na rocznicę ślubu moim rodzicom zmywarkę. Była ona już używana, ale działała bez problemu. Niestety nie ma już gwarancji, dlatego poszukuje serwisu już indywidualnie. Chodzi o to, że programator raz działa, a innym razem się zacina. Nie za każdym razem załączy się program do mycia. Jaki byłby koszt za taką naprawę? Czy w ogóle jest sens naprawiać?

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Błędów
 2. Bugaj
 3. Kuźniczka Nowa
 4. Łazy
 5. Łęka
 6. Marianki
 7. Okradzionów
 8. Ratanice
 9. Sikorka
 10. Strzemieszyce Małe
 11. Strzemieszyce Wielkie
 12. Trzebiesławice
 13. Trzebyczka
 14. Tucznawa
 15. Ujejsce
 16. Ząbkowice

Serwis AGD wzywa się zarówno w przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii urządzenia, jak również w momencie, kiedy konieczne jest przeprowadzenie przeglądu lub konserwacja sprzętu. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz doświadczone serwisy z dobrymi opiniami. Pracujący w nich specjaliści dołożą wszelkich starań, by szybko i skutecznie naprawić uszkodzony sprzęt. Obszarem ich działalności jest Dąbrowa Górnicza.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502