Serwis AGD Cieszyn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Naprawa Sprzętu AGD Top-Star Grzegorz Pasterny
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Naprawa Sprzętu AGD Top-Star Grzegorz Pasterny

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Serwis AGD Cieszyn
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo dobry serwis AGD - na dodatek świadczy usługi z dojazdem, na czym bardzo mi zależało. Nie musieliśmy długo czekać na wizytę, co również bardzo doceniam. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie tą firmę, bo stanęli na wysokości zadania i nasz sprzęt działa już jak nowy. Polecam!"
Cieszyn
Najnowsze zapytania o usługi
Cieszyn 27.11.2021
Pralka nie wiruje, potrzebuję pomocy
Cieszyn 18.11.2021
Witam, chciałabym zapytać ile bedzie kosztowała wymiana fartucha w pralce samsung eco bubble?? Fartuch+ wymiana
Popularne usługi
Pytania od klientów

19.11.2021 Cieszyn
Witam! Moja pralka nie odwirowuje wody. W teakcie pracy woda jest pobierana oraz wylewana z pralki, ale z ubran nie jest odwirowywana ( Pralka w trakcie swojej pracy wlasciwie stoi zamiast prać, tulko pobiera i wypuszcza wode w odpowiednim dla siebie czasie). Bęben sie nie kręci w trakcie pracy. Gdy kręcił sie jeszcze ostatni to w trakcie pracy były trzeszczace dźwięki. Ilekosztowalaby naprawa pralki z dojazdem do domu i jaki jest najblizszy możliwy termin wykonania usługi? Pozdrawiam

11.10.2021 Cieszyn
Dzień dobry, potrzebuję serwisu w zakresie naprawy pralki Bosch. Pralka nie jest na gwarancji. Jeszcze działa, ale podczas wirowania bardzo hałasuje. Czy dojeżdża Pan do klienta? Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Magda Z.

14.07.2021 Cieszyn
Dzień dobry. Szukam fachowca do naprawy gwarancyjnej mojej pralki. Czy zajmują się Państwo takową naprawą? Jeżeli tak to jaki to byłby koszt oraz czas oczekiwania na fachowca? Czy tą pralkę da się jeszcze naprawić? Obawiam się, że coś zaległo w rurach i uszkodziło pralkę. Bardzo Państwa proszę o pomoc w twj sprawie, gdyż naprawdę jestem zdruzgotana tą pralką.

07.06.2021 Cieszyn
Jaki jest czas naprawy w Państwa firmie urządzeń AGD? Piszę, ponieważ mam pewien problem, mam do naprawy ekspres do kawy marki LG, gdyż wspomiany ekspres nie działa tak, jak powinien, nie dobiera on właściwych proporcji do parzenia kawy. Czy podjęliby się Państwo diagnozy oraz naprawy tego sprzętu?

Dzielnice Cieszyna, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Błogocice
 2. Bobrek
 3. Boguszowice
 4. Gułdowy
 5. Kalembice
 6. Krasna
 7. Marklowice
 8. Mnisztwo
 9. Os. Mały Jaworowy
 10. Os. Podgórze
 11. Pastwiska
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502