Serwis AGD Chorzów

Warto dać nowe życie sprzętom gospodarstwa domowego nie tylko z powodów ekonomicznych, ale również ze względów ekologicznych. Naprawę AGD najlepiej zlecić rzetelnej firmie, którą znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Pracujący tutaj fachowcy profesjonalnie i w przystępnej cenie zajmą się serwisem każdego urządzenia. To odpowiedzialni i sumienni wykonawcy, którzy usługi świadczą w mieście Chorzów.

Zakres usług

Najlepsze firmy od naprawy sprzętu AGD w Chorzowie

F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli ktoś zainteresowany jest profesjonalną i niedrogą naprawą urządzeń AGD, polecam korzystanie z usług tego specjalisty. Ten pan to złota rączka, jakiej na próżno szukać w okolicy, doskonale zna się na swojej pracy i widać, że bardzo ją lubi. Do tego jest osobą sympatyczną i dowcipną, która od podszewki zna budowę każdego sprzętu. Polecam!"
FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu panu naprawę płyty indukcyjnej i jestem bardzo zadowolony z usługi. Indukcja została sprawnie naprawiona, do tego w bardzo dobrej cenie, ponadto otrzymałem jeszcze fakturę. Fachowiec zaskoczył mnie precyzją, z jaką wykonał zadanie oraz komunikatywnością, co bardzo sobie cenię."
Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa AGD w Katowicach to zadanie, którego podejmujemy się zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Każda popsuta zmywarka, pralka albo jakikolwiek inny sprzęt AGD niezależnie od wieku i marki, może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc ...
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to słowny, rzeczowy i uczciwy fachowiec, dla którego nie ma chyba rzeczy niemożliwych do naprawienia. Naprawa sprzętu kuchennego nie zajęła mu wiele czasu, a pracę wykonał solidnie, drobiazgowo i fachowo. Zaskoczył mnie również niski rachunek, jak na tak dobrze wykonane zlecenie. Polecam gorąco!"
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ci specjaliści to bardzo dobrzy fachowcy, od razu widać, że znają się na rzeczy i mają doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, a trochę się ich już nazbierało. Panowie nigdy mnie nie zawiedli. Warto jeszcze wspomnieć, że nie każda firma tego typu świadczy usługi u klienta, co osobiście uważam za duży plus. Polecam serdecznie ten serwis sprzętu AGD każdemu."
Pogwarancyjny serwis sprzętu AGD Unitraa, naprawia lodówki większości marek obecnych na rynku. Od 2009 roku, jesteśmy jednym z najlepszych serwisów AGD działającym na terenie Katowic i okolic. Kiedy w grę wchodzi naprawa lodówki, liczy się tempo
Wybrane zlecenia

Naprawa pogwarancyjna Amica

Chorzów, Armii Krajowej
Witam. Mam nowe meble kuchenne i tam mam sprzęt do zabudowy. Niby było wszystko dobrze podłączone przez fachowców, ale okazuje się, że coś nie łączy. Tamci serwisanci nie chcą mi tego naprawić. Już nie mam siły z nimi walczyć. Czy moglibyście mi pomóc?

Fachowy serwis autoryzowany Gorenje

Piastów Bytomskich, Chorzów
Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonego serwisu, który mógłby się zająć naprawą pralki i mikrofalówki. Kupiłam te sprzęty w jednym sklepie tego samego dnia. Mają już około 3 lat. Niestety nie mam już gwarancji. Na początek może wystarczy sama diagnoza, żeby w ogóle sprawdzić, czy warto naprawić te urządzenia.

Szukam serwisu sprzętu AGD Miele

Chorzów, Mieszka I
Moja kuchnia jest wyposażona w AGD jednej firmy. Szukam serwisu w okolicy, który przyjedzie i zerknie na sprzęt czy wszystko z nim w porządu. AGD straciło niedawno gwarancję i chce sprawdzić czy coś nie jest do wymiany. Ile będzie wynosiła diagnoza piekarnika, zmywarki, lodówki i płyty indukcyjnej?

W okolicy szukam serwisu AGD od Gorenje

Niska, Chorzów
Dobry wieczór. Moja mama ma zmywarkę, której chyba nie dokońca u mnie obsługiwać. Ja jej pokazałam podstawowe funkcje, które powinna używać. Niestety coś musiała pomieszać i coś się stało, że ten programator nie działa tak jak powinien. Czy bylibyście w stanie, aby przyjechać do nas i naprawić to urządzenie? Bardzo nam zależy na czasie, ponieważ mamy sporą rodzinę i zmywarka ręczna już nie daje rady.

Szukam serwisu do naprawy sprzętu AGD

Chorzów, Rzeźnicza
Mam awaryjną sytuację. Miałabym pilnie do naprawy sprzęt, który bardzo mi ułatwia życie w kuchni. Chodzi oczywiście o zmywarkę. Mamy pięcioosobową rodzinę i już nie wyobrażam sobie myć tych wszystkich naczyń po posiłkach. Niestety od paru dni urządzenie nie podgrzewa wody i dlatego nie są domyte naczynia. Czy mogła się tylko przepalić grzałka, czy coś poważniejszego?

Jaki jest czas oczekiwania na serwis pograwancyjny Samsung?

Suchogórska, Chorzów
Moja lodówka plata mi figle. Chodzi o to, że w dzień chłodzi, a w nocy prawdopodobnie nie działa tak jak powinna. Czy moglibyście podjechać i sprawdzić co jest nie tak? Będę wdzięczna za szybki kontakt.

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502