Naprawa i Serwis AGD Bydgoszcz

Dariusz Stefański Usługi - Naprawa Agd Kubus
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
12.02.2021 Piaski, Bydgoszcz
"Jestem zadowolony z podejścia do klienta oraz rzetelnie wykonanej pracy. Ci panowie z serwisu sprzętu kuchennego z zadaniem poradzili sobie idealnie. Profesjonalizm widać było na każdym kolejnym etapie prac. To bez wątpienia doskonali fachowcy, których polecam za rzetelność, szybki czas naprawy oraz konkurencyjne ceny."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa Sprzętu Gospodarstwa Domowego Piotr Stefański
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
31.03.2021 Kapuściska
"Naprawa sprzętu kuchennego dla tego pana nie była żadnym wyzwaniem. Pan okazał się solidnym, rzetelnym i odpowiedzialnym fachowcem, do tego był bardzo miły i kulturalny. Cieszy mnie również fakt, że wszelkie prace naprawcze wykonuje w domu u klienta, o czym poinformował mnie podczas rozmowy telefonicznej. Telefon już zapisałem, a usługi poleciłem znajomym i rodzinie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
16.02.2021 Brdyujście, Bydgoszcz
"Polecam! Kontakt z tym specjalistą był idealny, a naprawa pralki przebiegła bardzo sprawnie. W domu zjawił się jeszcze tego samego dnia, odpowiednio wyposażony. Jestem w pełni zadowolony z jego kompleksowych usług. Nie miałem do czego się doczepić, a cena moim zdaniem była w miarę przystępna. Wizytówkę z numerem telefonu oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
10.03.2021 Glinki
"Naprawą lodówki zajmował się dla mnie ten specjalista i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony efektem pracy tego pana. Okazało się, że do wymiany jest tylko jedna drobna część, którą pan miał akurat u siebie na stanie. Z dojazdem nie było żadnego problemu, a i sama cena była bardzo dobra. Polecam."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuję serwisu autoryzowanego Electrolux

2021-02-28 Bydgoszcz, Pogodna, Jary
Witam posiadam kuchenkę elektryczną. Wczoraj kilka razy nie mieliśmy prądu i wydaje mi się, że mój sprzęt miał zwarcie. Czy to faktycznie możliwe? Nie działają mi w ogóle palniki tylko działa piekarnik. Mam dużą rodzinę i długo nie wytrzymamy bez normalnego gotowania obiadów. Proszę o pilną interwencję.

Szukam serwisu w okolicy do naprawy sprzętu AGD AEG

2021-01-06 Bydgoszcz, Kasztelańska, Fordon
Dzień dobry. Poszukuję dobrego fachowca w pobliżu do mojego sprzętu domowego. Interesują mnie wolne terminy w państwa serwisie. Czy zajmujecie się państwo sprzętem tej marki? Czy macie stał dostęp do części zamiennych?

Serwis pogwarancyjny Beko

2020-12-27 Bydgoszcz, Łęczycka
Mam sporą kuchnię i postanowiłam, że kupimy sprzęt do mycia naczyń. Kupiliśmy nowe meble i sprzęt do zabudowy. Czy udzielają Państwo porad jak samemu podłaczyć takie urządzenie do wody?

Szukam Serwisu AGD

2020-11-26 Bydgoszcz, Morelowa, Miedzyń
W mojej małej kuchni posiadam również okap, który ma odprowadzenie do komina. Myślałam, że był zapchany, ponieważ wydawało mi się, że nie wciąga brzydkich zapachów. Wyczyściłam wszystkie kratki, ale dalej kiepsko wciąga. Proszę o pomoc w tym problemie.

Ile wyniesie naprawa sprzętu AGD?

2020-11-08 Bydgoszcz
Długo się zastanawiałem na zakupem ekspresu do kawy, ale dałem się namówić mojej żonie i kupiliśmy. Okazało się, że utrzymanie tego sprzętu jest bardzo kosztowne. Nie używaliśmy do regularnie i tak samo nie był sprzątany. Używaliśmy do tylko okazjonalnie. Teraz pokazuje się błąd i nawet po całkowitym czyszczeniu nie działa prawidłowo. Proszę o kontakt w sprawie naprawy.

Potrzebuję naprawy sprzętu AGD

2020-10-08 Bydgoszcz, Słoneczna
Uprzejmie proszę, abyście mi podesłali serwisanta od urządzenia do zmywania naczyń. Prawdopodobnie zapchał się filtr i sama nie umiem sobie z nim poradzić. Jaki byłby koszt usługi?

Jaki jest czas na naprawę sprzętu domowego Samsung?

2020-09-26 Grunwaldzka
Witam serdecznie. Potrzebuę fachowca od napraw urządzeń AGD. Moja pralka nie działa poprawnie. Nie chce pobierać wody. Jakie są terminy na przyjazd fachowca? Proszę o pilną odpowiedź w tej sprawie.

Szukam do naprawy sprzędu AGD Bosch

2020-07-28 Bydgoszcz, Broniewskiego, Błonie
Robię w tygodniu bardzo dużo prania. Nie mam miejsca w mieszkaniu, aby stało kilka suszarek do suszenia ubrań. Dlatego mamy suszarkę do ubrań. Niestety w urządzeniu jest nieprzyjemny zapach i chciałabym się go pozbyć domowym sposobem. Czy macie sprawdzone rady na taki problem?

Dzielnice Bydgoszczy, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Fordon
 2. Jary
 3. Bartodzieje
 4. Miedzyń
 5. Okole
 6. Leśne
 7. Bielawy
 8. Skrzetusko
 9. Wilczak
 10. Piaski
 11. Jachcice
 12. Zimne Wody
 13. Babia Wieś
 14. Szwederowo
 15. Opławiec
 16. Zawisza
 17. Wschód
 18. Siernieczek
 19. Flisy
 20. Łęgnowo I
 21. Łęgnowo II
 22. Prądy
 23. Smukała
 24. Myślęcinek
 25. Rynkowo
 26. Bielice
 27. Glinki
 28. Wyżyny
 29. Kapuściska
 30. Wypaleniska

Codziennie setki klientów zostawiają swoje zgłoszenia w Naprawek.pl. Robią to ponieważ pragną, aby ich sprzęt AGD został skutecznie i szybko naprawiony. Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług, współpracujące z nami serwisy stanowią ścisłą czołówkę w reprezentowanych przez siebie dziedzinach. Naprawa każdego sprzętu AGD wymaga zaangażowania oraz dużej dokładności, każdy klient oczekuje przywrócenia swoich urządzeń do życia i poprawy ich funkcjonowania. Naprawa lodówek oraz innego sprzętu AGD, przeprowadzana za pośrednictwem Naprawek.pl, jest wykonywana rękami zweryfikowanych specjalistów, którzy są w stanie dotrzeć w każdy zakątek Bydgoszczy.

Niezależnie od tego, czy jest to Fordon, Bartodzieje, Piaski lub jakakolwiek inna lokalizacja w obrębie tego miasta. Należy tutaj wspomnieć, że Bydgoszcz swój obszar administracyjny rozciąga wzdłuż Kanału Bydgoskiego poprzez Brdę stanowiącej jej część centralną, aż do Wisły na jej wschodniej granicy. Otoczona z każdej strony zielonymi lasami, jest jednym z nielicznych miast w Polsce, które może się pochwalić takim położeniem. Bydgoszcz w ostatnich latach postawiła również na wzmożone działania kulturalne na swoim terenie. Pomaga jej w tym nowoczesna Opera Nowa, słynąca nie tylko z organizacji Bydgoskiego Festiwalu Operowego, największej tego typu imprezy w Polsce, ale też z malowniczego położenia w zakolu Brdy i w bezpośrednim sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Nawet w tak pięknych okolicznościach przyrody, zdarzają się awarie. Naprawa pralek czy też naprawa kuchenek różnego typu, podobnie jak innych sprzętów AGD, może zakończyć się bardzo szybko dzięki, wyposażonym w potrzebne do naprawy części AGD, fachowcom.

Dodatkowo, troszcząc się o jakość proponowanych usług, z wybranymi klientami przeprowadzamy wywiad telefoniczny o ich przebiegu. Uzyskane opinie o pracy serwisantów często wrzucamy na stronę internetową. Dzięki temu naprawa zmywarek oraz innych sprzętów AGD znajdzie się w rękach tylko odpowiedzialnych specjalistów. Nie pomożemy, jeśli jest przez Ciebie poszukiwany serwis ekspresów do kawy albo miejsce gdzie naprawa odkurzaczy jest możliwa. Specjalizacją współpracujących z nami specjalistów są duże sprzęty AGD i możemy Cię zapewnić, że to właśnie dzięki ich doświadczeniu, rzadziej będziesz odwiedzać sklep AGD. Jeśli więc zależy Ci na solidnie wykonanej naprawie, sprzętów takich marek jak: Bosch, Candy, Whirlpool, Siemens, Samsung, Amica, Beko i wielu innych dostępnych na rynku, to wejdź na Naprawek.pl i zadzwoń już teraz!

732 080 502