Serwis AGD Błonie

Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Firma naprawiała płytę indukcyjną, którą żona porządnie zalała, gdy garnek wykipiał. Obawialiśmy się, że nie będzie już czego ratować, ale dzięki wysokim kompetencjom pracujących tu fachowców udało się względnie tanio pozbyć problemu i przywrócić sprzęt do dawnej sprawności. Bardzo dziękujemy za tak profesjonalną pomoc i z czystym sumieniem polecamy!"
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godny zaufania serwis AGD, który świadczy usługi u klienta, nie naciąga i nie proponuje bardzo odległych terminów przyjazdu. Korzystam z ich usług już dłuższy czas i nigdy mnie nie zawiedli - podobne opinie wyrażają moi znajomi. Przy każdej interwencji zachowują się jak na profesjonalistów przystało - rzetelnie podchodzą do swojej pracy i co ważne - działają skutecznie również w trudniejszych przypadkach."
Skontaktuj się ze specjalistami od pogwarancyjnej naprawy płyt indukcyjnych w Piasecznie. Nasze działania to profesjonalizm i terminowość w najlepszym wydaniu. Przekonaj się jak powinien wyglądać serwis AGD i pozwól by naprawa płyty indukcyjnej przebiegła

Zobacz również inne usługi w mieście Błonie

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502