4.8

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus

św. Ducha 18a, 88-100 Inowrocław

Twój sprzęt AGD odmówił posłuszeństwa tuż po upływie okresu gwarancyjnego? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zgłoś się do nas – specjalistów z firmy AGD Radmar-Bis. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie oraz wysokim umiejętnościom szybko rozpoznamy przyczynę usterki i natychmiast ją usuniemy. Sprawnie naprawiamy m.in. płyty indukcyjne, lodówki, zmywarki czy okapy. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas rozwiązania pozwolą w zauważalny sposób przedłużyć żywotność Twojego sprzętu. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj umów się na realizację zlecenia. Postaw na zespół, który od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zakres usług
 • Naprawa i serwis płyty indukcyjnej
 • Naprawa i serwis zmywarki
 • Naprawa i serwis piekarnika
 • Naprawa i serwis kuchenki elektrycznej
 • Naprawa i serwis suszarki do ubrań
 • Naprawa i serwis pralki
 • Naprawa i serwis okapu
 • Naprawa i serwis lodówki
Zasięg
 1. Bydgoszcz
 2. Toruń
 3. Inowrocław
 4. Gniezno
 5. Szubin
 6. Mogilno
 7. Żnin
 8. Aleksandrów Kujawski
 9. Białe Błota
 10. Kruszwica
 11. Solec Kujawski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
28 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Serwis pralki na miejscu z najwyższej półki, w którym pracują wyłącznie doświadczeni serwisanci z bogatą wiedzą i umiejętnościami. Wymiana fartucha przebiegła szybko, a urządzenie do dziś działa bez zarzutu. Polecam serdecznie, telefon do kontaktu pozostawiam na przyszłość.
, Osowa Góra, Bydgoszcz
ocena: 5
Rewelacyjny fachowiec, który z zadaniem poradził sobie idealnie. Naprawa kuchenki z dojazdem nie była kosztowna, za to urządzenie po naprawie zasilania śmiga jeszcze lepiej niż dotychczas. Polecam z całego serca za poważne podejście do sprawy, a także za fachową pomoc i ekspresową obsługę klienta. Żeby tylko takich fachowców było więcej.
, Cegielnia (dzielnica Inowrocławia)
ocena: 5
Polecam z całego serca ten serwis zmywarki. Potrzebna mi była pilnie naprawa zmywarki, a panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Wymiana elektrozaworu przebiegła szybko i sprawnie, a ci z zadaniem nie mieli większych problemów. Telefon już zapisałem.
, Osiedle Sady, Inowrocław
ocena: 5
Naprawa zmywarki z dojazdem nie była dla tych specjalistów żadnym problemem. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca na miejscu przebiegła szybko i sprawnie. Cena również była przystępna, bo konkurencja oferowała tego typu usługi znacznie drożej. Polecam serdecznie, a kontakt do panów pozostawiam sobie na przyszłość - na pewno jeszcze nieraz się do nich odezwę!
, Bydgoskie
ocena: 5
Kontakt zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość. Z naprawą płyty indukcyjnej na siłe ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali sumiennie i bardzo odpowiedzialnie, a cena za ekspresowo wykonaną pracę była naprawdę atrakcyjna. Warto również dodać, że panowie świadczą usługi na miejscu, co dla wielu może być opcją bardzo wygodną.
ocena: 5
Naprawa indukcji 400V przebiegła błyskawicznie, do tego w całości została wykonana w mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich wsparcia, bo to bez wątpienia najlepszy serwis, z jakim mieliśmy do tej pory do czynienia. Wykonawców polecamy oczywiście wszystkim naszym znajomym.
, Rubinkowo
ocena: 5
Naprawa pralki nie była dla tego pana żadnym wyzwaniem. Fachowiec do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam przede wszystkim za uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie, a także za atrakcyjny cennik usług. Numer telefonu do niego oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z jego kompleksowych i niedrogich usług.
, Podgórz
ocena: 5
Poprosiliśmy o naprawę piekarnika na miejscu, co nie było żadnym problemem dla tego specjalisty. Wymianą grzałki zajął się w ustalonym terminie, a usługę na końcu wycenił dokładnie tak, jak wcześniej podał w wycenie wstępnej. Urządzenie działa teraz poprawnie, a już trochę czasu minęło, więc mieliśmy możliwość je porządnie przetestować. Serdecznie polecam wszystkim.
, Rąbin, Inowrocław
ocena: 5
Bardzo profesjonalne i odpowiedzialne podejście do wykonanej usługi. Pan na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis kuchenki. Fachowiec błyskawicznie zdiagnozował przyczynę usterki i niedrogo naprawił sprzęt. Polecam gorąco, a kontakt do pana pozostawiam i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Łęgnowo, Bydgoszcz
ocena: 5
Za naprawę lodówki z dojazdem panowie nie wzięli dużo pieniędzy i generalnie jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką dla mnie wykonali. W dolnej części chłodziarki gromadził się nadmiar wody, a panowie sprawnie przeczyścili otwór przy pomocy plastikowego przepychacza. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi oraz przystępnej ceny i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy.
, Gniezno
ocena: 5
Nigdy nie miałem smykałki do naprawy sprzętów AGD, dlatego kiedy urządzenie zaczęło przeciekać, naprawę lodówki zleciłem temu specjaliście i jak się okazało, z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Polecam za przystępne ceny i podejście do klienta, a telefon oczywiście pozostawiam.
, Kaszczorek, Toruń
ocena: 5
Z naprawą pralkosuszarki ci panowie nie mieli najmniejszych problemów. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i do tego sumiennie, a panowie za pracę nie wzięli żadnych pieniędzy. Polecam z ręką na sercu i muszę przyznać, że tak dobrze wykonanej pracy dawno nie widziałem.
, Gniezno
ocena: 5
Rzetelnie, uczciwie i terminowo naprawiona pralka. Fachowiec rzetelny, odpowiedzialny, komunikatywny, grzeczny i do tego profesjonalista w każdym calu. Cena przystępna, jak na tak dobrze i ekspresowo wykonaną pracę. Polecam jego usługi każdemu, kto ma problem z urządzeniem piorącym, a numer telefonu zapisałem już w komórce.
, Osiedle Toruńskie
ocena: 5
Naprawa lodówki na miejscu dla tego specjalisty nie była żadnym problemem. Kiedy urządzenie zaczęło chodzić nierównomiernie, okazało się, że konieczna będzie wymiana termostatu. Pan miał na szczęście potrzebną część na stanie, dzięki czemu zadanie wykonał jeszcze tego samego dnia - solidnie i sumiennie. Polecam.
, Osiedle Bajka, Inowrocław
ocena: 5
Polecam! Kontakt z tym specjalistą był idealny, a naprawa pralki przebiegła bardzo sprawnie. W domu zjawił się jeszcze tego samego dnia, odpowiednio wyposażony. Jestem w pełni zadowolony z jego kompleksowych usług. Nie miałem do czego się doczepić, a cena moim zdaniem była w miarę przystępna. Wizytówkę z numerem telefonu oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.
, Brdyujście, Bydgoszcz
ocena: 5
Usługa obejmowała naprawę indukcji z dojazdem. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi wykonawcy, a cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace, ponadto mieli profesjonalny sprzęt, który wykorzystali w 100%. Dziękujemy serdeczne i polecamy gorąco, a telefon do panów zapisujemy sobie na przyszłość.
, Osiedle Sady, Inowrocław
ocena: 5
Szczerze przyznam, że myślałem, że naprawa zasilania bardziej opróżni mój portfel, a tu bardzo miłe zaskoczenie. Dzięki tej solidnej naprawie piekarnika elektrycznego uniknąłem konieczności zakupu nowego sprzętu, co bardzo mnie cieszy. Musiałem na usługę co prawda trochę poczekać, ale zdecydowanie było warto. Jeśli jest tutaj ktoś, kto jeszcze się waha, mogę z czystym sumieniem polecić tą świetną firmę.
, Bielany, Toruń
ocena: 5
Panowie z naprawą płyty indukcyjnej nie mieli żadnego problemu. Widać było od razu, że to bardzo dobra ekipa. Szybka, sprawna, sumienna i terminowa. Do tego panowie wiedzieli, co robić jak to robić. Jakość na najwyższy poziomie. Dziękujemy z całego serca za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie.
, Osowa Góra
ocena: 5
Zdecydowanie zasłużona dobra opinia. Potrzebny był mi fachowiec, który faktycznie zna się na rzeczy i sprzęt naprawi skutecznie, a nie tymczasowo i to był strzał w dziesiątkę. Serwis piekarników gazowych z prawdziwego zdarzenia i to w całkiem przystępnej dla kieszeni cenie.
, Osowa Góra, Bydgoszcz
ocena: 5
Bardzo polecamy kompleksowe usługi tego pana. Zadzwoniliśmy do niego z prośbą o wymianę grzałki w zmywarce, a on od razu przyjął zgłoszenie. Do pracy podszedł sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam z całego serca każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki, a telefon kontaktowy pozostawiamy sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego usług.
ocena: 5
Naprawą pralki automatycznej zajął się dla mnie ten specjalista i jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a jestem zadowolony z wyceny, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela. Poleciłem go również znajomemu, któremu potrzebna była naprawa bębna i również go nie zawiódł.
, Solno, Inowrocław
ocena: 5
Pan z tego serwisu zamrażarki okazał się solidnym i rzetelnym specjalistą, dla którego lodówki nie mają żadnych tajemnic. Po wstępnych oględzinach okazało się, że konieczna będzie wymiana termostatu. Pan doskonale wywiązał się z zadania, a cena za wykonaną pracę była naprawdę przystępna. Polecam z całego serca ten serwis każdemu, komu zależy na terminowej, uczciwej i do tego solidnie wykonanej pracy.
, Kapuściska, Bydgoszcz
ocena: 4
Naprawa kuchenki gazowej dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Zarówno doświadczenie, jak i wiedza stały na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco, a wizytówkę z numerem telefonu pozostawiłem sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będzie mi potrzebna.
, Kaszczorek
ocena: 4
Ten serwis zmywarki wolnostojącej był bardzo dobrym wyborem, kiedy okazało się, że urządzenie nie chce się uruchomić. Wstępna diagnoza wykazała, że konieczna jest wymiana programatora, z którą pan poradził sobie doskonale. Polecam serdecznie jego kompleksowe i niedrogi usługi, z których na pewno jeszcze nieraz skorzystam, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
, Łęgnowo
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, jaki osiągnął ten specjalista z serwisu kuchenek na miejscu. Pan okazał się solidnym, sumiennym i rzetelnym fachowcem, który bardzo szybko poradził sobie ze zdiagnozowaniem usterki i jeszcze szybciej rozwiązał problem. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, a pan pracę wykonał z uśmiechem na twarzy. Polecam.
ocena: 4
Ta firma stanęła na wysokości zadania, gdy potrzebna nam była pilna naprawa piekarnika. Ceny mają całkiem przystępne, choć raczej nie są najniższe w okolicy. Jakość usługi bije natomiast konkurencję na głowę - takich profesjonalistów to ze świecą szukać. Trafna diagnoza, solidna naprawa i uśmiech na ustach przez cały czas realizacji.
ocena: 4
Jestem bardzo zaskoczony rezultatem pracy tego specjalisty. Pan z naprawą zamrażarki poradził sobie bardzo dobrze. Zaskoczyła mnie nie tylko precyzja i dokładność, z jaką wykonał zadanie, ale również niewygórowany cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Polecam gorąco jego kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu z panem już zapisałem.
, Wrzosy, Toruń
ocena: 4
Kiedy w domu podczas korzystania z piekarnika pojawił się zapach palącej instalacji, szybko zakręciłem kurek i wezwałem na pomoc to pogotowie AGD. Po oględzinach okazało się, że konieczna jest naprawa sprzętu kuchennego. Zadanie panowie wykonali jeszcze tego samego dnia, a usługa wiele mnie nie kosztowała. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zapisuję i polecam ich usługi.
, Gniezno
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis AGD w mieście Naprawa Pralek

Aga Serwis AGD Robot Dziedzic Maciej

Wojska Polskiego 33/10, 88-100 Inowrocław
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek, Naprawa kuchenek, Naprawa piekarników

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502