4.9

Hartman Sebastian Semix

Gliwicka 16 A, 44-178 Przyszowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

Masz kłopoty, które spowodowała niesprawna instalacja hydrauliczna w Gliwicach? Znamy się na tym, dlatego z każdym rozmiarem awarii rur, z każdym udrożnieniem oraz z każdym montażem, poradzimy sobie szybko i skutecznie. Posiadając nowoczesne zaplecze techniczne możemy perfekcyjnie lokalizować każdą przyczynę awarii i po prostu ją trwale zlikwidować. Jeśli chcesz by to właśnie nasz, profesjonalny hydraulik w Gliwicach, zajął się wszelkimi pracami związanymi z Twoją instalacją hydrauliczną, nie czekaj dłużej i koniecznie zadzwoń do nas!

Elektryk

Firma Semix jest serwisem specjalizującym się w usługach elektrycznych. Problemy z oświetleniem, bezpiecznikami, czy też podłączeniem sprzętów to nie jedyne awarie z którymi jesteśmy sobie w stanie poradzić. Nasz zgrany zespół może również dokonać przeglądu technicznego, co zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom w domu. Nie czekaj tylko zadzwoń i złóż zlecenie, a z chęcią pomożemy Ci przy Twojej awarii. 

Zakres usług

Usługi hydrauliczne

 • Podłączanie zmywarek
 • Biały montaż
 • Odpowietrzanie grzejników
 • Udrożnienia spiralą
 • Podłączanie pralek
 • Wymiana baterii
 • Naprawa instalacji
 • Wymiana instalacji
 • Naprawa WC

Usługi elektryczne

 • Modernizacja instalacji elektrycznych
 • Przyłącza energetyczne
 • Wymiana bezpieczników
 • Pomiary elektryczne
 • Pogotowie elektryczne
 • Podłączanie kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych 
Zasięg
 1. Katowice
 2. Gliwice
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Ruda Śląska
 6. Chorzów
 7. Siemianowice Śląskie
 8. Świętochłowice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
74 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam Fachowca z czystym sumieniem pełen profesjonalizm. W tym samym dniu usunięte mankamenty z prądem. Telefon godny zapamiętania, dziękuję
ocena: 5
Z tymi fachowcami współpracuję już dłuższy czas i mamy za sobą niejedną interwencję. Wiem, że mogę im zaufać niezależnie od tego, czego dotyczy zadanie, bo zawsze wykonują usługi solidnie i odpowiedzialnie. Tym razem chodziło o naprawienie pękniętej rury, więc nic skomplikowanego, ale jeśli jest się hydraulicznym laikiem to lepiej niczego nie ruszać na własną rękę. Gorąco polecam firmę, bo są sumienni i nie naciągają klienta na dodatkowe wydatki.
, Wojska Polskiego
ocena: 5
Może przepychanie kanalizacji dla wprawionego hydraulika nie jest żadnym problemem, ale jeśli ktoś nie ma kwalifikacji, to lepiej niczego nie ruszać. Wezwałam tego pana i szczerze jestem zadowolona z wykonanej przez niego pracy, mimo że pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne przez drobne opóźnienie. Wybaczyłam jednak i już się nie gniewam. Polecam firmę z całego serca.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Przepchnięcie zlewu kuchennego zleciłem temu hydraulikowi i jestem zadowolony z jakości wykonanej przez niego usługi. Bałem się o koszt, ale w ostateczności okazał się on jeszcze mniejszy niż wycena telefoniczna, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Polecam z całego serca takiego specjalistę!
, Obrońców Pokoju, Gliwice
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego hydraulika. Fachowiec przyjechał na czas, jeszcze w tym samym dniu po otrzymaniu zgłoszenia, a przepchnięcie zlewu zajęło mu dosłownie kilka chwil. Widać, że ma dużą wiedzę w tym temacie i nie zajmuje się hydrauliką od wczoraj. Ostateczna cena usługi nie zwaliła mnie z nóg, a jej się najbardziej obawiałem. Polecam.
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Usługi WUKO w wykonaniu tej firmy hydraulicznej od zawsze stały na wysokim poziomie. Aby skutecznie zapobiegać niedrożnościom rur i innym problemom z instalacją wodno-kanalizacyjną, powierzyłem im regularne czyszczenie rur kanalizacyjnych. Panowie nigdy mnie nie zawiedli. Wszystko wykonali szybko i skutecznie. Z czystym sumieniem polecam ich kompleksowe i niedrogie usługi.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony. Naprawa instalacji elektrycznej w wydaniu tego fachowca była od początku do końca przeprowadzona na najwyższym poziomie. To elektryk z powołania, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy - to widać jak na dłoni, gdy pracuje.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Od razu widać pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam jeszcze wiele razy z usług tego hydraulika, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Chociaż cena za montaż zlewu mogła być nieco niższa, to i tak z czystym sumieniem polecam tego Pana! Wszystko wykonał solidnie, czysto i dokładnie.
, Halemba, Ruda Śląska
ocena: 5
Dość długo szukałam kompetentnego pogotowia hydraulicznego, któremu będę mogła zaufać i cieszę się, że trafiłam na ten serwis. Pracę tych fachowców cechowała niewiarygodna precyzja, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Problem został zażegnany, więc złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam z czystym sumieniem, bo takich fachowców ze świecą szukać.
, Klimzowiec
ocena: 5
To pogotowie hydrauliczne wykonało u mnie już niejedną usługę. Bardzo ich chwalę, bo to niezwykle mili, uczciwi oraz inteligentni fachowcy, którzy wiedzą, jak prawidłowo wykonać pracę. Polecam wszystkim ich kompleksowe i niedrogie usługi, sam z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług, jeśli tylko będzie potrzeba.
, Bobrek
ocena: 5
Sama naprawa rozdzielni w wykonaniu tej firmy elektrycznej przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Praca wykonana bardzo solidnie i drobiazgowo, a przy tym w bardzo przystępnej cenie. Jestem pewna, że skorzystam ponownie z usług tej firmy, gdy potrzebny mi będzie godny zaufania elektryk. Z przyjemnością również rekomenduję jej usługi innym - warto!
, Wełnowiec-Józefowiec
ocena: 5
Złego słowa na temat stylu pracy tego fachowca powiedzieć nie mogę. Pan na moje zlecenie zajął się przepychaniem rur spiralą i z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Polecam, jeśli komuś zależy na dobrej jakościowo usłudze w przyzwoitej cenie. Dawno nie spotkałem tak profesjonalnego hydraulika, na dodatek z dobrym podejściem do klienta i jego potrzeb.
, Bielszowice
ocena: 5
Montaż rozdzielni to nie taka prosta sprawa, więc wolałem, by zajął się tym elektryk doświadczony, który zna się na rzeczy i będzie w stanie podpowiedzieć parę drobiazgów. Ten specjalista bez dwóch zdań stanął na wysokości zadania i wykazał się ponadprzeciętną rzetelnością i solidnością, co bardzo doceniam. Cena usługi również nie była wygórowana, więc zasłużył na wzorową ocenę.
, Godula, Ruda Śląska
ocena: 5
Firma na moje zlecenie zajęła się wymianą uszkodzonych zaworów. Nie jestem hydraulikiem i nie znam się na tym kompletnie, ale według moich obserwacji zadanie zostało wykonane naprawdę solidnie. Koszt jak najbardziej adekwatny do jakości wykonanej usługi. Będę polecać firmę znajomym, bo dawno nie widziałam tak rzetelnych i sumiennych fachowców, którzy na dodatek wykazali się kulturą i sympatycznym stosunkiem do klienta.
, Czarny Las, Ruda Śląska
ocena: 5
Oświetlenie w moim biurze nie było najlepszej jakości, więc postanowiłem zadzwonić po tego specjalisty, który obiecał, że dołoży wszelkich starań, być poprawić jego jakość. Naprawa oświetlenia przebiegła bardzo szybko, a efekt widoczny był od razu. Fachowiec przy okazji zajął się również wymianą włącznika światła. Cenę usługi ustalił po wspólnej konsultacji, z korzyścią dla obu stron. Polecam!
, Kończyce, Zabrze
ocena: 5
Od dawna rozważaliśmy wymianę kaloryferów w całym domu i w końcu zdecydowaliśmy się. Potrzebny nam był jeszcze tylko odpowiedni hydraulik. Ten pan okazał się dobrym wyborem. Wymiana grzejników nie była dla niego żadnym problemem. Przy okazji przeprowadził również próbę szczelności instalacji. Polecamy.
, Sikornik, Gliwice
ocena: 5
Świetny i kompetentny specjalista, który dba o zadowolenie swoich klientów, a jego usługi cechuje wysoka jakość. Chodziło mi o czyszczenie kanalizacji, z czym hydraulik poradził sobie bez najmniejszych problemów, choć kilku innych fachowców mi odmówiło. Jestem w 100% zadowolona z wyniku końcowego i z pewnością jeszcze kiedyś skorzystam z pomocy firmy, kiedy ta będzie mi potrzebna.
, Osiedle Kopernika, Zabrze
ocena: 5
Ten hydraulik to naprawdę osoba godna polecenia, przede wszystkim uczciwa i rzetelna. Przez cały czas mogę polegać na jego usługach. Pomógł mi w wymianie toalety oraz w różnego rodzaju drobnych awariach hydraulicznych. Choć niekiedy muszę czekać na wizytę, ponieważ pan ma bardzo dużo zleceń, to i tak z ręką na sercu polecam!
, Zaborze
ocena: 5
Usunięcie wycieku wody powierzyłem temu fachowcowi i muszę powiedzieć, że to był dobry wybór. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie oraz na fachowym wykonaniu zadania, a ten hydraulik sprawdził się w tym zadaniu bardzo dobrze. Miał ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia, a jego działania cechowała konsekwencja. Mogę z czystym sumieniem zarekomendować każdemu, kto poszukuje kogoś rzetelnego i dokładnego.
, Śródmieście
ocena: 5
Usunięcie awarii elektrycznej tylko z pozoru wydawało się łatwe, a w rzeczywistości wymagało dużo pracy i jeszcze więcej wiedzy. Pan jednak stanął na wysokości zadania i wykazał się ogromnym doświadczeniem w temacie. Bardzo dziękuję za tak duże zaangażowanie i solidność pracy. Bardzo pozytywnie mnie Pan zaskoczył i z pewnością zasłużył Pan na doskonałą opinię. Już nie będziemy szukać innego elektryka.
ocena: 5
Jesteśmy zadowoleni z jakości usług, jakie zaoferował nam ten elektryk. Powierzyliśmy mu usunięcie awarii elektrycznej w mieszkaniu, a pan szybko i co najważniejsze - skutecznie zajął się problemem. Zaimponował nam również fachową wiedzą na temat instalacji. Wezwaliśmy go również, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w jednym z przewodów elektrycznych. Polecamy!
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Współpracuję z tym panem już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że współpraca jest niezwykle owocna. Niedawno po raz kolejny przyszło mi skorzystać z jego kompleksowych usług. Chodziło o przepchnięcie rur, w których doszło do poważnego zatoru. Zadanie wykonał na medal. Cenię go za dyspozycyjność, rzetelność i profesjonalne podejście do sprawy. Polecam!
ocena: 5
Na początku montażem lamp w nowym mieszkaniu chciałem zająć się samodzielnie, jednak ze względów bezpieczeństwa ostatecznie zdecydowałem się zgłosić po pomoc do tego elektryka. Pan powierzoną usługę wykonał kompleksowo i fachowo, a do tego w przystępnej cenie. To uczciwy i rzetelny elektryk!
, Zatorze
ocena: 5
Szybkie wymienienie baterii w łazience.
ocena: 5
Miałam problem z niesprawną instalacją hydrauliczną. Pan bardzo szybko mi pomógł.
ocena: 5
Firma posiada nowoczesne zaplecze techniczne.
ocena: 5
W tej firmie zatrudnieni są prawdziwi fachowcy od hydrauliki.
ocena: 5
Montaż nowego zlewu. Fachowiec w ciągu jednego dnia mi to zrobił.
ocena: 5
Pan był doskonale przygotowany do naprawy instalacji.
ocena: 5
Firma z wieloletnim doświadczeniem - super.
ocena: 5
Po moim telefonie Pan w ciągu godziny był u mnie i podłączył nową pralkę.
ocena: 5
Technik sprawnie znalazł przyczynę zepsutej spłuczki.
ocena: 5
Fachowiec z ogromnym doświadczeniem.
ocena: 5
Szybko Pan przyjechał do mnie i usunął awarię hydrauliczną.
ocena: 5
Specjalista bardzo znający się na hydraulice.
ocena: 5
Dynamicznie rozwijająca się firma.
ocena: 5
Awaria uszkodzony rur została w ekspresowym tempie usunięta.
ocena: 5
Naprawa zrealizowana bardzo szybko.
ocena: 5
Jestem dumna, że jest jeszcze na rynku taka fachowa firma, która zajmuje się elektrycznością.
ocena: 5
Mrugało światło w moim pokoju. Zadzwoniłam po elektryka i nie mam już tego problemu.
ocena: 5
Wykonali bardzo sprawnie modernizację instalacji.
ocena: 5
Profesjonalna wymiana świetlówek.
ocena: 5
Pan wykazywał bardzo duże zaangażowanie, w przeciwieństwie do innych elektryków.
ocena: 5
Skutecznie zażegnanie awarii.
ocena: 5
Musiałem koniecznie wymienić instalację hydrauliczną. Pan za małe pieniądze się tym zajął.
ocena: 5
Panowie niesłychanie kompetentni.
ocena: 5
Myślałem, że poradzę sobie z gniazdkiem. Pomyliłem się, lecz szybko wezwałem fachowca.
ocena: 5
Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Będę polecać.
ocena: 5
W nowym domu fachowiec wykonał nową instalaję elektryczną. Polecam.
ocena: 5
Rzetelnie technik naprawił WC.
ocena: 5
Bardzo odpowiedzialny hydraulik.
ocena: 5
Super hydraulik, którego będę każdemu polecać.
ocena: 5
Ten zgrany zespół elektryków wykonał u mnie modernizację instalacji elektrycznej.
ocena: 5
Montaż gniazdek bez żadnych zastrzeżeń.
ocena: 5
Cel w tej firmie - to pełne zadowolenie klientów.
ocena: 5
Panowie dbali o każdy szczegół podczas modernizacji instalacji elektrycznej.Pełen profesjonalizm.
ocena: 5
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność jak najbardziej polecam.
ocena: 5
Moja kuchenka elektryczna była podłączona w kilka chwil. Elektryk bardzo doświadczony.
ocena: 5
Rewelacyjna firma , przede wszystkim solidna.
ocena: 5
Moje żyrandole zostały wymienione na nowe. Super elektryk sobie z tym poradził.
ocena: 5
W tej firmie piorytetem jest dynamiczne rozwijanie swoich usług i umiejętności.
ocena: 5
Usługa wykonana na czas.
ocena: 5
Kontakt z technikiem bardzo dobry.
ocena: 5
Mogę stwierdzić, iż będę korzystać z usług tej firmy.
ocena: 5
Przystępna cena za wymianę bezpieczników.
ocena: 4
Potrzebowałem elektryka, który miał wykonać dla mnie pomiary rezystancji izolacji oraz pomiar rezystancji uziemienia. Wybór padł na tego elektryka. Pomiary elektryczne wykonał niezwykle starannie, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi. Nie poraziła mnie również cena usługi, która była do zaakceptowania. Szczerze polecam!
ocena: 4
To pogotowie kanalizacyjne okazało się naprawdę dobrym wyborem. Panowie przyjechali na wezwanie "od ręki". Zadanie wykonali z największą precyzją i dokładnością, a do tego w niezwykle przystępnej cenie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń odnośnie jakości ich pracy. Polecam z czystym sumieniem!
, Wełnowiec-Józefowiec
ocena: 4
Powierzyłem temu hydraulikowi wykonanie przeglądu instalacji kamerą. Zadanie wykonał z niezwykłą precyzją, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Pan dał się poznać jako znakomity fachowiec, dlatego skorzystałem również z jego usług, kiedy konieczny był montaż WC. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości usług, terminowości oraz ceny. Gorąco polecam, a numer telefonu już zachowałem.
, Batory, Chorzów
ocena: 4
Troszkę długo musiałam czekać na przyjazd hydraulika.
ocena: 4
Naprawa WC - dla mnie ok.
ocena: 4
Skuteczna naprawa instalacji hydraulicznej.
ocena: 4
Skuteczna interwencja hydrauliczna.
ocena: 4
Super fachowcy.
ocena: 3
Wszystko ok, tylko cena bardzo wysoka.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Hydraulik w mieście Gliwice

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502